gebe
  1. deryaliyim_21

deryaliyim_21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8

akne syah nokta sorunları yaşayanlar buraya

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında deryaliyim_21 tarafından paylaşıldı.

slm kızlar bende akne sorunu yaşayanlardanım.siyah nokta ve aknelerle başım dertte.ben sürekli makyaj yapan da biriyim fondotenler pudralarda cilde ne kadar zarar veriyo biliriz.ama güzel bi önerim var benim gibi olanlara kızlar cildinizdeki fondoteni pamuğa sıktığınız bi kolanyayla cildinizi silerek temizleyin.önceden kullandığınız ıslak mendilin kolanyalı pamığı kullandıktan sonra işe yaramadığını anlayacaksınz.ve en önemlisi sivilce siyah noktadan nasıl mı kurtulacaksınız çok basit elma sirkesiyle onuda pamukla cildinize sürün.inanın siyah noktalar düzeliyo şiş sivilceler geçip düzeliyo cilt.bnim kullanmadığım ilaç krem kalmadı.sodayla falan da yıkadım cildimi ama olmadı işte şimdi elma sirkesi kullanıyorum işe yarıyo sizde deneyin

2. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    hmmm bende de siyah nokta var bu yüzden denemekten zarar gelmez inşallah işe yarar:)

3. elamelek

elamelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    denemekte fayda var elma sirkesiii benımde sıvılceler ile başım derttee geçmek bilmıyor

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Elma sirkesini sulandirip kullan canim yoksa cildi yakabilir.

akne syah nokta sorunları yaşayanlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokta

Nokta

Tek nokta işin sonuna, varılacak son sınıra; üst üste iki nokta açıklama isteyen bir duruma, yan yana üç nokta işi yarım bırakmaya, kestirmeden gitmeye yahut derin sezgi ve bilgiye delalet eder.
  2. hamile kalamayanlar sorunlarımızı burada paylaşalım

hamile kalamayanlar sorunlarımızı burada paylaşalım

hamile kalamayanlar gebe kalamayanlar hamile kalamayanların sitesi kalamayanlara tavsiyeler düşükten sonra mrb ben 2 senelik ewli bi bayanım 1.5 senedir korunmadığımız halde gebe kalamıyorum ve şuanda tedavi aşamasındayız 2 aydayız ve yine başarısız olduk çok üzüzlüyorum acaba benimle aynı şeyleri yaşayan kaç bayan var aranızda......
  3. Hamilelikte karın ağrısı çekenler yaşayanlar buraya yazsınlar

Hamilelikte karın ağrısı çekenler yaşayanlar buraya yazsınlar

Kızlar biraz önce sizlere http://www.meleklermekani.com/gebelik/219889-hamilelikte-karin-agrisi-normal-mi-siz-bunu-yasadiniz-mi.html#post838797 linkinden Uzman doktor tarafından hamilelik sürecindeki karın ağrıları ile ilgili bilgiler vermiştik. Hamilelik sürecinde karın ağrısı yaşayanlar ? Sizler ne yaptınız ağrılarınızdan nasıl kurtuldunuz ?
  4. Gebelikte Kan Uyuşmazlığı Sorunu Yaşayanlar Buraya

Gebelikte Kan Uyuşmazlığı Sorunu Yaşayanlar Buraya

gebelikte kan uyuşmazlığı,gebelikte kan uyuşmazlığı iğnesi, Hamişler kan uyuşmazlığı bir çok evli çiftte görülebilmektedir bu durum annenin ve babanın kanından kaynaklanan uyuşmazlık sebebiyle meydana gelmektedir peki sizlerde de böle bir durum söz konusu mudur?Ve tedavisi için neler yaptınız ?Kan uyuşmazlığı nedir bilmeyenler için konumuza bir göz atalım. Kan uyuşmazlığı adından da...
  5. Gebelik Döneminde Amniyon Sıvısı Çokluğu Yaşayanlar Buraya!!

Gebelik Döneminde Amniyon Sıvısı Çokluğu Yaşayanlar Buraya!!

bebek amniyon sıvısı,bebek amniyon sıvısı çokluğu, Böyle bir durumla karşılaşan melekler neler yaşadınız nasıl bir tedavi uygulandı size bizimle paylaşır mısınız?Amniyon sıvısı çokluğu gebelik döneminde görülebilir hatta bazı durumlarda amniyon sıvısı azlığı bile saptanabilmektedir bu tip durumlarda ne yapılmalıymış konumuza bir bakalım; Gebeliğin çeşitli dönemlerinde değişik miktarlarda...

Sayfayı Paylaş