gebe
  1. nilüfer81

nilüfer81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Akne ve Skar izleri için Dermaroller kullananlar! :13:

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında nilüfer81 tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim, cildimde oluşan akne izlerim için uzun süren bir araştırma sürecinden sonra Dermaroller almaya karar verdim ve bu gece ilk uygulamamı yaptım, zaman zaman resimler de çekerek sonuçlarımı sizlerle paylaşmayı hedefliyorum. Eğer kullananlar olduysa da buradan sonuçlarını resimli anlatımlarıyla görmek güzel olur. Sevgilerle...

CeMoŞ ve SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Umarım iyi sonuç alırsınız. Bizimlede paylaşyırsanız minnettar kalırız.
    Bu arada sitemize hoş geldiniz.

Sevgiler.

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ne kullanıyorsun canım benim de yüzümde güneş lekesi vardı ne kullandıysam geçmedi doktora gittim 3 krem verdi karıştırdı eczacıı kullanıyorum lekelerim yok denecek kadar azaldı cildim çok iyi olduu uamrım sende iyi sonuç alırsınn

hoşgeldin mekanadaa :D:D

4. nilüfer81

nilüfer81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, çok teşekkür ediyorum ilginize. Sizlerle paylaşmayı ve yorumlarınızı görmeyi çok istiyorum. Hoş bulduk.

5. nilüfer81

nilüfer81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ediyorum, ben Dermaroller diye bir alet aldım ama bugün yeni kullanmaya başladım, sonuçlarım oluşunca paylaşmayı istiyorum ki size iyi ya da kötü bilgi verebileyim istiyorum. Hoş buldum, sevgilerimle...

6. nilüfer81

nilüfer81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Dermaroller 1. Gün

Uyanıp aynaya baktığımda kendimi kumsalda güneşte uyuyakalmış bir yüzle buldum, aslında buğday tenliyim ama yüzüm ıstakoz misali kıpkırmızı. Kayısı yağı ve bepantene sürdüm ve şu an hafif bir yanma hissi var ve yüzüm gergin... Dün gece uygulamayı yaparken biraz kanadı cildim şimdi o kanayan yerler hafif kabuk bağlamış, ama acı hissetmedim, hafif bir karıncalanma hissi vardı.

Akne ve Skar izleri için Dermaroller kullananlar! :13: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yara İzİ - Skar - FaÇa - Jİlet İzİ

Yara İzİ - Skar - FaÇa - Jİlet İzİ

façalı kollar jilet izleri resimleri faça resimleri jiletli kollar jilet izleri Yara izlerinin (skar) giderilmesinde ilk prensip, izin olgunlaşmasının beklenmesidir. Bu süre en az 6 aydır. Etrafı kızarık, deriden kabarık durumda olan izler en rahatsız edici olanlarıdır. Ancak bu özellikler, izin daha henüz olgunlaşmadığını gösterir. Bazı izler sınırları düzensiz olarak iyileşir. Özellikle...
  2. Yara İzlerİnİn (skar) Gİderİlmesİ

Yara İzlerİnİn (skar) Gİderİlmesİ

jilet izlerinin giderilmesi skar tedavisi vücuttaki izlerin tedavisi jilet izlerini yok etme Çeşitli kazalar ve ameliyatları takiben gelişen yara izlerinin ne düzeyde olabileceğini önceden tahmin etmek zordur. Gelişecek izin ne kadar olacağını cerrahın yeteneği kadar hastanın kişisel özellikleri de belirler. Bir çok faktör skar gelişimi üzerine etkilidir. Yaranın büyüklüğü ve...
  3. Sivilce ve akneler için maskeler

Sivilce ve akneler için maskeler

sivilce ve akneler için doğal maskeler sivilce için yumurta maskesi siyah noktacıklarınızdan ebediyen kurtulmanın yolları :):) Hiç değilse haftada bir günü kendinize ayırın. Hem dinlenin hem de güzelleşmenin keyfine varın. Telefonun fişini çekin. En sevdiğiniz kaseti çalın. Kanapeye uzanıp kafanızdaki tüm düşünceleri silip kendinizi müziğin ritmine bırakın. Siz gevşedikçe ve...
  4. Akne izini yok etmek için ne yapmalıyım ?

Akne izini yok etmek için ne yapmalıyım ?

yüzümün güzel olması için ne yapmalıyım Yüzümde çıkan sivilceler geçti ama kızarıklık şeklinde kaldı diyorsanız: Bir tutam menekşeyi sıcak suda demleyip süzün. Her gün yüzünüzü bununla temizleyip, sabah akşam tekrarlayın. Sivilce izi için krem tarifi: Bir tutam gül yaprağı, bir tutam maydanoz, yarım adet kabuklu salatalık İki bıldırcın yumurtası Hazırlanışı: Bir tutam gül yaprağı, bir...
  5. akne izini yok etmek için gel....

akne izini yok etmek için gel....

akne izi kremi akneleri yok etme sivilce izi yok etme pembe maske sivilce izleri her kadının sorunudur akneler ahh nedir onlar cektiğimiz böle ya cıkar ayrı bir dert izi kalır ayrı bir dert ama artık izi kalmayacak dermanı bende buyrun okuyun:D:D Yüzümde çıkan sivilceler geçti ama kızarıklık şeklinde kaldı diyorsanız: Bir tutam menekşeyi sıcak suda demleyip süzün. Her gün yüzünüzü...

Sayfayı Paylaş