gebe
  1. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28

aknerent kullananlar bana yardım edebilir mi?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında bur_çak tarafından paylaşıldı.

selamınhello cümleten.sivilce için zincirlerimi ve inadımı kırdım cildiyeye gittim sol yanağımda küçük küçük sağ yanağımda 2 tane kırmızı birazcık büyük 3-5 de küçük sivilceler var.tohtor bey bana aknetrent virdi 10 mg.içinde 30 tene var ama internetten baktım birde ne göreyim? çoğu kişi o kadar yan etkili ilacı 40 mg filan kullanmış hemde 6 ay! doktor bana hiç bişey demedi böyle bide krem verdi clindoxyl diye sonra gel filan da demedi.o kullananların yazdıklarına göre ilk 1-2 ay çok kötü yapmış sonra iyileştirmiş ama bendeki zaten 30 gün kullanımlık nası olcek bu iş! gurbanınız olem bana bi el atın a hatunlar imdadıma yetişiverin bi! şimdiden Allah razı olsun edenden de etmeyenden de haydin görüşürüz :) :)

aknerent kullananlar bana yardım edebilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım eder misiniz bana lütfen

yardım eder misiniz bana lütfen

van devlet hastanesinden nasıl randevu alabilirim acaba?
  2. hymenoplasty OLMAK İSTİYORUM YARDIM EDEBİLİR MİSİNİZ ?=

hymenoplasty OLMAK İSTİYORUM YARDIM EDEBİLİR MİSİNİZ ?=

Hymenoplasty ameliyatı olma hususunda çok kararsızım meleklerim birde fleep yöntemi diye birşey varmış tam olarak bilgi verseniz de bende karar versem olur mu ?=
  3. Gmail hesap açma hakkında yardım edebilir misiniz bana

Gmail hesap açma hakkında yardım edebilir misiniz bana

Arkadaşlarım hotmailden bıktım ve artık gmail hesabı oluşturmak istiyorum. Bu hesabı hangi linkten açıyoruz. Gerçekten denildiği gibi kapasitesi 10 gb ta yakınmı arkadaşlarım. Bana yardımcı olun lütfen.
  4. Acaba Yardım edebilir misiniz ? (:

Acaba Yardım edebilir misiniz ? (:

Benim bir tane tatlı mı tatlı oyuncu (maşallah :) ) bir kuşum var adı Şeker . :) ama ona mutlu olabileceği bir şeyler yapmak istiyorum . :) Yani bir oyuncak almaktır . Yada başka bi şey ama aklıma fazla bir şey gelmiyor. Yani onu küçük şekerlemeler mutlu eder mi ? örneğin ballı çubuk tu adı sanırım . kafese asılıyo üstünde yemler yapışık balla yapıştırılmış olabilir Yardım eder misiniz ?...
  5. Bana da lütfen yardım edebilir misiniz melişler

Bana da lütfen yardım edebilir misiniz melişler

lütfen yardım merhaba arkadaslar sat 18 hazıran yumurtlama gunumde eşimle ilişkiye grdık 1-2 gun sonra mıde bulantısı bas dönmesı bas agrısı gıbı şikayetlerim oldu ama hiç gögüslerimde agrı olmadı bebek sahıbı olmayı cok ıstıyoruz son gunlerde goguslerımde agrı karnımda şişlikler oldu bugun sabah uyandım lavaboya gıttıgımde kırmızı renkte kan gldı ama hiç agrım yoktu kanamam devam edıyo agrım...

Sayfayı Paylaş