gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

AKOM: Kombileri mutlaka kapatın..

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

BEDAŞ ve AYEDAŞ ekiplerinin arızayı kademeli olarak gidermesinin ardından, kesinti olan bölgelere elektrik verilmeye başlandı.
    Elektrik kesintisi nedeniyle İstanbul metrosu Taksim- Atatürk Oto Saniye istasyonları arasında ulaşım aksadı. Elektriklerin verilmesiyle birlikte seferler normale dönerken, elektrik kesintisinde tüm trenler istasyonlara aküler yardımıyla gelebiliyor.
    Öte yandan, AKOM'dan yapılan açıklamada; kentin bazı bölgelerinde su ve doğalgaz kesintileri de yaşandığı bildirildi. Yetkililer, elektirler kesildiğinde kombilerini mutlaka kapatmaları yönünde vatandaşları uyardı.
    Öte yandan; dün gece rüzgarın hızının yer yer 85 km'ye ulaşması nedeniyle kent genelinde 10 ağaç devrildi, 23 çatı uçtu, 7 telefon ve elektrik direği devrildi.

AKOM: Kombileri mutlaka kapatın.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lonely - Akon

Lonely - Akon

lonely im so lonely Yalnızım, çok yalnızım I have nobody, to call my owwnnn Benim diyebileceğim kimsem yok Im so lonely, im mr. Lonely Çok yalnızım, ben Bay Yalnızım I have nobody, to call my owwnnn Benim diyebileceğim kimsem yok Im so lonely, Çok yalnızım Yo this one here goes out to all my playas out there Bu söyleyeceklerim bütün o zamparalar için ya kno that got that one good girl...
  2. Medusa - Yalvarırım (Feat Ako)

Medusa - Yalvarırım (Feat Ako)

tek biR maceRa ya$ansa bitse..geRide kaLsa günLeRimde sende iLksn bnm için ya$ama son veRiLse gökyüzüm kaRaRsa,duyguLaR köReLse beLki anLaRım...kimse buLamaz anca ben içimde ya$aRım... tek biR canLa ya$adım oysa tek biR gündü waRsa yoqsa...tek 1 peRde,,tek 1 sahne,, tek 1 saniye...ben snndm oysa sen bnmdn heRzmn payLa$ıLmaz asLa vaRLıın satıRLaRımda paRlayan içimde haykıRan 1 sestin önce sen...
  3. Süper Kombiler (: Mutlaka bakin ...

Süper Kombiler (: Mutlaka bakin ...

Meleklerim ben cok begendim bu Kombileri hatta hayran kaldim :utan: eminim sizde coook begeneceksiniz yupis buyrun :):):) :tik:
  4. Maviş Kombiler ....

Maviş Kombiler ....

Maviş Maviş ne güzelde duruyorlar degilmi Meleklerim :tik:

Sayfayı Paylaş