gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

AKP il Yönetim Kurulu Üyesi PKK tarafından kaçırıldı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Tunceli'de AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği yapan evli 2 çocuk babası Ali Aşkın, PKK'lı teröristler tarafından kaçırıldı. Hürriyet'e göre; Pülümür Çayı kıyısında bulunan sahibi olduğu kum ocağına dün akşam saatlerinde giden Aşkın, buraya gelen 2 terörist tarafından silahla tehdit edilerek kaçırıldı.

Aşkın'dan haber alınamaması üzerine ailesi polis ve jandarmaya başvruda bulunarak yardım istedi. Güvenlik güçlerinin yaptığı araştırmada Aşkın'ın PKK'lı teröristler tarafından kaçırıldığı belirlendi.

Aşkın'ın kaçırılması üzerine güvenlik güçlerini PKK'lıların Aşkın'la birlikte gitikleri Güleç Köyü kırsal kesiminde hava destekli başlattığı operasyon sürdürülüyor.
    Bölgeye helikopterlerle Jandarma Özel Harekat Timleri indirilerek kaçan PKK'lıların izleri sürülüyor.

internethaber

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: AKP il Yönetim Kurulu Üyesi PKK tarafından kaçırıldı
    Allah yardim etsin....
    Paylasim icin sagol

AKP il Yönetim Kurulu Üyesi PKK tarafından kaçırıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kent, Coca-Cola’da yönetim kuruluna giriyor

Kent, Coca-Cola’da yönetim kuruluna giriyor

DÜNYA içecek devi The Coca-Cola Company’nin İcra Kurulu Başkanı Muhtar Kent’e nisan ayında yapılacak şirketin hissedarlarının yer alacağı toplantıda yönetim kurulu koltuğu verileceği bildirildi. The Wall Street Journal’da yer alan habere göre, 55 yaşındaki Kent, 1 Temmuz’da CEO Neville Isdell’in yerine geçecek. 65 yaşındaki Isdell, şirketin yıllık toplantısının yapılacağı nisan ayına kadar...
  2. Baro Yönetim Kuruluna Karşi özel Görevler :

Baro Yönetim Kuruluna Karşi özel Görevler :

Madde 64 - Denetleme ve şikayetle ilgili meselelerde avukat, bu kanunda gösterilen meslek sırrını saklama yükümlülüğüne aykırı düşmedikçe, baro başkanına veya yönetim kuruluna yahut bunlar tarafından görevlendirilen üyelerden birine bilgi vermek ve istek üzerine dosyaları göndermek, dinlenmek üzere çağırıldığı hallerde baro başkanı, yönetim kurulu veya bu kurul üyelerinden birinin davetine...
  3. Anonim şirketlerde Yönetim Kurulu üyelerinin Sorumluluğu

Anonim şirketlerde Yönetim Kurulu üyelerinin Sorumluluğu

anonim şirketlerde yönetim kurulu üyelerinin sorumlulukları yönetim kurulu üyelerinin sorumluluğu cezai sorumluluğu anonim şirket şirketlerde ANONİM ŞİRKETLERDE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN SORUMLULUĞU A- Yönetim Kurulu Üyelerinin Sorumluluğunu Düzenleyen Başlıca Hükümler ve Hükümlerin Düzenleniş Şekli: Anonim Şirketlerin kuruluş, idare, murakabe ve tasfiyesinden doğan sorumluluk halleri ile...
  4. Türkiye PKK konusunda K.Irak yönetimi ile masaya oturmaya hazırlanıyor

Türkiye PKK konusunda K.Irak yönetimi ile masaya oturmaya hazırlanıyor

Aktütün saldırısının ardından Türkiye harekete geçti. Kuzey Irak'a gidilecek. Ve Barzani'ye bakın neler söylenecek? CNN Turk'ün haberine göre Dağlıca baskını sonrası alınacak tedbirler için Irak Merkezi yönetimi ile görüşen Türkiye, en son yaşanan Aktütün saldırısının ardından Kuzey Irak yönetimi ile PKK konusunda doğrudan görüşmelere başlamak üzere masaya oturmaya hazırlanıyor. GÖRÜŞMELER...
  5. PKK tarafından alçakca vurulan şehitlerimizin mektupları

PKK tarafından alçakca vurulan şehitlerimizin mektupları

" Ne Büyüksün ki Kanın Kurtarıyor Tevhidi, Bedrin arslanları ancak sizler kadar şanlı idi." Türkiye'mizde Vatanın bölünmezliği uğruna canlarını verip, Gökteki Hilal ile Yıldızı Bayrak, Toprağı da Vatan yaparak kara toprağın bağrında sıra dağlar gibi yatan şehitlerimiz; Sizler gençliğinizi yaşamadınız. Vatan savunmasını, Milli Misaki, Cumhuriyeti, canınızdan üstün tuttunuz. Oysa...

Sayfayı Paylaş