gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

AKP MKYK'da sürpriz kararlar

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu'nun bugünkü toplantısında bazı ilçe başkanları görevlerinden alındı. AKP Genel Merkezi'nde, Genel Başkan Vekili Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Abdülkadir Aksu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, bazı nedenlerden dolayı Kargı (Çorum), İpsala (Edirne) Yazıkonak (Malatya), Güroymak (Bitlis), Sarayönü (Konya), Anamur (Mersin), Akıncılar (Sivas) ilçe başkanlarının görevlerinden alındığı belirtildi.

AKP MKYK'da sürpriz kararlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  2. Akp kapatılmadı

Akp kapatılmadı

Anayasa Mahkemesi kararını açıkladı. Mahkeme 6 karşı 5 oyla AK Parti'nin kapatılmamasına karar verdi. AK Parti kapatma davasında 6 ya karşı 5 oyla kapatma istemi reddedildi. AK parti Hazine yardımlarının yarısından mahrum bırakılacak. Anayasa Mahkemesi aylardır bütün dünyanın merakla beklediği kararını 3 gün süren görüşmelerin ardından bugün açıkladı. Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim...
  3. AKP binası bombacıları yakalandı

AKP binası bombacıları yakalandı

AKP İstanbul İl Başkanlığı Binası girişindeki patlamayla ilgili oldukları iddiasıyla 8 kişi gözaltına alındı. İstanbul Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Ağustos ayında, İstanbul 1. Ordu Komutanlığı'na düzenlenen lavlı saldırı ile AKP İl Teşkilatı binasına Aralık ayında düzenlenen bombalı saldırının faili olduğu öne sürülen 8 kişiyi gözaltına aldı. Her iki saldırıyı gerçekleştirdiği öne...
  4. AKP Kazlıçeşme'yi dolduruyor

AKP Kazlıçeşme'yi dolduruyor

İstanbul'un birçok ilçesinden AK Partililer Zeytinburnu'ndaki miting alanına geliyor. İstanbul Kazlıçeşme'de AK Parti rüzgarı esiyor. Üsküdar'dan Büyükçekmece'ye İstanbul'un farklı ilçelerinden AK Partililer akın akın Zeytinburnu'na geliyor. Üsküdar'dan gelen seçmenlerin deniz yoluyla Kazlıçeşme'ye geldiği görülüyor. İstanbul'da yağmur devam ediyor, miting alanına gelen AKP'lilere...
  5. ...sürpriz...

...sürpriz...

erkeğe süpriz yapmak aşkıma süpriz yapmak istiyorum nişanlıma günaydın melekler, sizlere bişey danışmak istiyorum...nişanlıma sürpriz yapmak istiyorum.sevgililer günü için(gerçi daha var ama) bi cd yaptırcam ikimiz fotoğraflarıyla ama şarkı bulamıyorum. ama şarkı seçemedim :( gerçi tam karar da veremedim yaptırsam mı yaptırmasam mı diye.çok mu demode oldu bu sizce? yapaym mı? yaparsam şarkı...

Sayfayı Paylaş