gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Akp nin davet ettiği angelina jolie cevap verdi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

AKP'DEN ANGELINA JOLIE'YE DAVET [​IMG] AKP KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞI, 27-28 KASIM'DA DÜZENLENECEK VE İŞ DÜNYASINDA KADININ ROLÜNÜN ELE ALINACAĞI TOPLANTIYA, ÜNLÜ FİLM YILDIZI ANGELİNA JOLİE'Yİ DAVET ETTİ.JOLİE, DAVETE İCABET İÇİN ABD’DEKİ BİR YARDIM KURULUŞUNA BAĞIŞ KOŞULU GETİRDİ.

AKP, küresel ekonomik kriz sürecinde dikkatleri iş dünyasındaki başarılı kadınlara çekmek için önemli bir toplantıya ev sahipliği yapacak. AKP Kadın Kolları Başkanı Fatma Şahin tarafından düzenlenen “İşte Kadın Kongresi”nde açılış konuşmasını Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı ve Başbakan Erdoğan yapacak.

Bu kapsamda, iş dünyasında kadının rolünün masaya yatırılacağı “İşte Kadın” konulu bir toplantı düzenleyeceklerini ifade eden Mehmet Ali Şahin, toplantıya işçi, işveren, dünyada rol modeli olmuş güçlü kadınları davet ettiklerini söyledi.

Angelina Jolie'yi de bu toplantıya davet ettiklerini anlatan Şahin, “Dünyanın kabul ettiği güçlü bir sanatçı. Yardımseverliğiyle bütün dünya onu biliyor. Biz de bu anlamda davet ettik. Davetimizle alakalı süreç, bu hafta takip ediliyor” diye konuştu.

Ancak Jolie, toplantıya katılmak için ABD’deki bir yardım kuruluşuna bağış koşulu getirdi. Şahin, “Biz iktidar partisiyiz. Yaptığımız hiçbir programda, davet ettiğimiz hiç kimseye para vermedik. Bunu onlara ilettik. Şimdi onlardan yanıt bekliyoruz” dedi.

ABD'den Terry Neese ve Mona Dimond, Pakistan'dan Manail Anis Ahmed'in, toplantıyla ilgili davetlerine olumlu yanıt verdiklerini bildiren Şahin, “İstiyoruz ki bütün dünyadan güçlü kadınlar gelsin ve güçlü bir ses çıkaralım” diye konuştu.

Akp nin davet ettiği angelina jolie cevap verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. angelina jolie;)

angelina jolie;)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Angelina Jolie 11 Kiloyu bu diyetle verdi!!

Angelina Jolie 11 Kiloyu bu diyetle verdi!!

angelina jolie kilosu angelina jolie kaç kilo hamileyken kaç kilo aldı anoreksiya Güzelliğide güzel yani. Ben beğeniyorum.. Hamilelikte yakışmıştı ona.. İşte gelelim bu doğumla oluşan 11 kiloyu nasıl attığına... Angelina Jolie’ nin doğumunun hemen ardından 11 kilo vermesi herkesi şaşırtmıştı. İşte bunun sırrı Angelina Jolie’ nin doğumunun hemen ardından sarmısak çayı diyeti ile 11 kilo...
  3. Angelina Jolie evlatlıkları

Angelina Jolie evlatlıkları

angelina jolie evlatlıkları angelina jolie evlatlıkları, ülke, nereden, hangi ülkelerden, ülkeleri, nerden, hangi ülke den diye merak edenler buraya! Güzeller güzeli Angelina Jolie, güzelliğinin yanı sıra evlat edinmesiylede beğeni kazana örnek ünlülerden biridir bence... Angelina Jolie, çeşitli ülkelerden edindiği evlatları ile örnek sergiliyor... Sevgili Melek'ler, Angelina Jolie...
  4. Angelina Jolie Hatay'a Geliyor!

Angelina Jolie Hatay'a Geliyor!

angelina jolie, hataya geliyor, türkiyeye geliyor, ne zaman, 2011, bm iyi niyet elçisi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Önce ki gün Hatay'a gelmek için Ankara'dan izin isteyen dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie'ye izin çıktı. Ünlü film yıldızı ve BM İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, Cuma günü Suriye’den kaçanların barındığı Hatay’daki kampı ziyaret edecek....
  5. Angeline jolie öldü mü

Angeline jolie öldü mü

Kızlar angeline jolie ile ilgili arkadtaşlarım hastaydı çok zayıfladı ve öldü diye diyorlar. Ben inanmıyorum ama bunu gerçekten merak ediyorum hiç haberiniz var mı öldü mü gerçekten niye zayıfladı onu çoooooooook seviyoooom.

Sayfayı Paylaş