gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

AKP'li Bağış'tan ABD'ye: Böyle ortaklık olmaz

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Washington’da, TBMM heyetiyle birklikte çeşitli temaslarda bulunan, AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Istanbul Milletvekili Egemen Bağış, temaslarını , değerlendirdi.
    AKP’nin Dış İlişkilerden sorumlu Başkan yardımcısı Bağış, ABD Dışişleri Bakanlığı, Savunma Bakanlığı ve Amerikan Kongresi yetkilileri ve Amerikan medyası ile yaptıkları görüşmelerde, gelinen bu durumdan duydukları endişeyi dile getirdiklerini belirterek, ABD’nin, PKK konusundaki tutumunu eleştirdiklerini ‘Böyle stratejik ortaklık olmaz, bu stratejik ortaklığımıza yakışmaz, artık PKK konusunda somut bir şeyler yapmanız gerekiyor‘ dediklerini söyledi.

devamı

AKP'li Bağış'tan ABD'ye: Böyle ortaklık olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böyle komşu olmaz olsun

Böyle komşu olmaz olsun

MERSİN’de, üniversite sınavına hazırlanan 25 yaşındaki İsmail Bülbül, iftar saatinde annesinin hazırladığı yemeği götürdüğü 20 yıllık komşularının kızı 14 yaşındaki S.Ş.’ye tecavüze kalktığı iddiasıyla tutuklandı. devamı
  2. Olmaz Aşk Böyle Olmaz!

Olmaz Aşk Böyle Olmaz!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Böyle aile olmaz olsun...

Böyle aile olmaz olsun...

Zeytinburnu'nda sağır ve dilsiz olan 5 yaşındaki erkek çocuğunu ayağından bağlayan ailesi misafirliğe gitti. Ayağındaki bağı çözen çocuk, pencerelere vurarak komşularından yardım istedi. Komşularının ihbarı ile söz konusu adrese gelen polis, kapıyı açamayınca merdiven aracılığı ile balkona çıkıp pencereden girerek çocuğu kurtardı. Zeytinburnu Beştelsizler 103/3 Sokak'ta, duyma ve işitme özürlü...
  4. böyle insanlık olmaz olsun!!!

böyle insanlık olmaz olsun!!!

Bu yazıyı okurken insanlığın ne hale geldığını çok düşündüm bu kadarmı vurdum duymaz aşağılık olmuş insanlık... Aradan bikaç gün geçtikten sonra Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyor ve Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört diyormuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama giricek tabii diye düşünmüş. Karısının...
  5. Böyle Terbiyesizlik Olmaz

Böyle Terbiyesizlik Olmaz

böyle terbiyesizlik olmaz diyorum çünkü gerçektende olmaz. Bu ne böle yaa milltte ar namuss utanma hiç bişey kalmamış arkadaş:sinirli: biz sustukça onlar devam ediyorlar ne pi bi millet bu insanlar yaa. Mutfak camı mı bir açıyorum önünde çekirdek kabukları yırtık kağıt parçaları, içilmiş atılmış minik süt kutuları, sigara izmaritleri :sinir: dün akşam yatmadan önce mutfak camından dışarı bir...

Sayfayı Paylaş