gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

AKP'nin Ankara adayı Melih Gökçek

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Asım Güzelbey, Melih Gökçek ve Ahmet Küçükler, (soldan sağa) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın AKP'nin belediye başkan adaylarını açıkladığı toplantıdan sonra objektiflere poz verdi.
    AKP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, mevcut başkan Melih Gökçek oldu.
    AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 29 Mart yerel seçimlerinde Ankara'da Melih Gökçek, Gaziantep'te Asım Güzelbey ve Erzurum'da Ahmet Küçükler'in yeniden partisinin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

AK Parti'nin Ankara, Erzurum ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayları ile Ankara'nın bazı ilçelerinin belediye başkan adaylarının açıklanması dolayısıyla parti genel merkezinde tören düzenlendi.

Törende konuşan Erdoğan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına Melih Gökçek'in, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığına Ahmet Küçükler'in ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığına da Asım Güzelbey'in yeniden aday gösterildiğini açıkladı.

ANKARA'NIN BAZI İLÇELERİ DE AÇIKLANDI

Erdoğan, Ankara'nın bazı ilçelerinde de adayları açıkladı.

Akyurt'ta Gültekin Ayantaş, Altındağ'da Veysel Tiryaki, Kazan'da Lokman Ertürk, Keçiören'de Turgut Altınok, Yenimahalle'de Ahmet Duyar, Çamlıdere'de Hazım Canercan, Güdül'de Hüseyin Erdoğan ve Pursaklar'da Selçuk Çetin yeniden aday gösterildi.

AKP'de merakla beklenen bu gelişme sonucunda, Ankara'da 3 dönemdir Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan Melih Gökçek, seçimi kazanması halinde bir rekora da imza atacak.

GÖKÇEK: ADAYLIĞIMDAN HİÇBİR ZAMAN ENDİŞE DUYMADIM

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Gökçek, Erdoğan’a teşekkür ederek, "İnanıyorum ki inşallah partimize layık bir çalışma yapıp geçen seçimlerden çok daha iyi bir neticeye ulaşacağız. Bundan hiç kuşkum yok. İnşallah birlikte bunu göreceğiz" dedi.

Gökçek, medyanın söylemlerini geride bıraktığını belirterek şöyle konuştu:

"İnşallah olanca gücümle Ak Partimizin Ankara'da zafer kazanması için gayret edeceğim ve inanıyorum ki geçen seçimlerden çok daha iyi bir sonuç alacağız. Yerel yönetim mücadele ortamına şu andan itibaren kendimi girmiş kabul ediyorum. İnşallah neticesi de hayırlı olur. Ben bir şey söylemiştim. 'Üzülen sadece CHP olacak' demiştim. Öyle zannediyorum haklı çıktım. İnşallah Ankara'da Ak Partimizin zaferiyle 30 Mart sabahı birlikte olacağız."

Gökçek, bir soru üzerine hedefinin kesinlikle geçen seferki hedefi aşmak olduğunu ifade ederek bunu başaracağına inandığını belirtti. Adaylığının geç açıklandığını anımsatan bir gazeteciye Gökçek, "İster inanın ister inanmayın, benim aday olacağım duygusu her zaman içimde mevcuttu. Hiçbir zaman da endişe duymadım" diye yanıt verdi.

Gökçek, adaylığının neden bu kadar uzun sürdüğü sorusu üzerine de "O konulara girmeyelim. O benim konum değil" diye yanıtladı.

AKP'nin Ankara adayı Melih Gökçek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Karayalçın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı

Murat Karayalçın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı

CHP Genel Başkanı Baykal, 'SHP lideri Karayalçın'ın adaylığı ile ilgili süreç başlamıştır' dedi. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Deniz Baykal, SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın'ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığı ile ilgili, ''Süreç başlamıştır'' dedi. Baykal ve Karayalçın, CHP genel merkezinde yaptıkları görüşmenin ardından gazetecilere açıklamalarda bulundular....
  2. Melih Gökçek-Kemal Kılıçdaroğlu düellosu

Melih Gökçek-Kemal Kılıçdaroğlu düellosu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP'li Kılıçdaroğlu'nun 'düello' davetini kabul etti. Melih Gökçek, hakkında "Doğalgaz sayaçlarından milyonlarca Euro'luk yolsuzluk yaptığını'' iddiasında bulunan CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu'nun ''düello'' teklifini kabul ettiğini bildirdi. TBMM'de gazetecilerin konuya ilişkin sorularını yanıtlayan Gökçek, ''Kamuoyunda iftiracı...
  3. Kemal Kılıçdaroğlu-Melih Gökçek düellosu bugün yapılıcak

Kemal Kılıçdaroğlu-Melih Gökçek düellosu bugün yapılıcak

CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu ile Melih Gökçek arasındaki 'düello' bugün yapılacak. CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, AKP’li Dengir Mir Mehmet Fırat’ın ardından, ikinci düellosunu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile yapacak. Star TV’den canlı yayınlanacak açık oturumu, yine ünlü televizyoncu Uğur Dündar yönetecek. Gökçek, Kılıçdaroğlu'nun "Doğalgaz okuma sayaçlarında...
  4. Melih Gökçek: Aleyhimde çalışan bakan var

Melih Gökçek: Aleyhimde çalışan bakan var

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, aleyhinde çalışan bakanlar olduğunu iddia etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yüzde 16’lık oy kaybını parti içi muhalefete bağlayarak, "Bazı bakanların benim aleyhimde bazı bilgileri kamuoyu ile paylaşmaları mutlak manada beni etkiledi" dedi. "Ne yolsuzluğumuz, ne hırsızlığımız, ne çoluk çocuğumuz kaldı"...
  5. Halı Yıkama Firmaları İstanbul Ankara İzmir Adana...

Halı Yıkama Firmaları İstanbul Ankara İzmir Adana...

ankara halı yıkama, istanbul, izmir, adana, halı yıkama firmaları hakkında bilgiler Halı yıkama firmalarını bilirsiniz arkadaşlarım, artık kadınların işi bayağı kolaylaştı. Bu bağlamda, sitemizde bulunan meleklerimizin, kendi şehirlerinde bulunan ve yıkattırma olayından memnun kaldığı firmaları yazalım. Yani sizin şehrinizde en iyi halıları ve en hesaplı hanfi firmaya yıkattınız ? Adı ne ?...

Sayfayı Paylaş