gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

akrabalık var mı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlülerin benzerliği bildiğimiz gördüğümüz şeyler yine birbirine benzeyen ünlülerden Ziynet Sali ve Jennifer Lopez karşımızda......
    ÇAKMA JENNIFER!
    ŞARKICI ZİYNET SALİ YENİ KLİBİNDE SAÇ ŞEKLİNDEN, TAVIRLARINA İYİCE 'ÇAKMA JENNIFER LOPEZ' HAVASINA GİRMİŞ.

Ünlü şarkıcılar Jennifer Lopez'e benzeme yarışında. Daha önce Ebru Gündeş yeni albüm kapağı için Lopez'den etkilenmişti.

Ziynet Sali de “Herkes Evine” adlı yeni albümü için imaj değiştirdi. Sürekli ekranlarda Jennifer Lopez'e benzediğine dair açıklamalar yapan Sali, yeni görüntüsüyle ünlü yıldıza benzemeye çalışıyor. Sali son klibi Beş Çayı'nda yine Jennifer Lopez özentisi, yine özgünlükten ve yaratıcılıktan uzak..

akrabalık var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var Mısın

Var Mısın

Benımle uzun sürecek olan bir beraberlıge hazır mısın? bu öyle bir beraberlık olacak ki;boyutları sadece şu görünen alemden ıbaret degıl,belkı de öteler ötesınde de sürecek olan bır bırlıktelık olacak. Sana önce kendımden bahsedeyım ıstersen.Ben bır göçebeyım,hanı göçebelerı bılırsın,cadırlarını kurarlarken söküp yollarına revan olacakları günlerı de düşünürler,yüklerı hafıftır,topraga...
  2. İlkyardım animasyonu var mı

İlkyardım animasyonu var mı

Animasyonlu yani video olabilir gifte olabilir animasyonlu olarak ilk yardımı gösteren bir konunuz varsa sağolun...
  3. bebeklere ninni var mı

bebeklere ninni var mı

Kızım uyurken benim sesimi duymayı seviyor. Sesim pek iyi olmasada ona ninni söylemek istiyorum. Bebekler için ninnileri nereden bulabilirim arkadaşlarım.
  4. klomenin faydası var mı ?

klomenin faydası var mı ?

merhaba arkadaşlar ben bu ay klomen kullanıyorum faydasını gören var mı çok korkuyorum 7 ay önce kürtaj oldum lütfen cevap yazarmısınız.
  5. Tırnaklarınızda Mantar Var Mı?

Tırnaklarınızda Mantar Var Mı?

tırnak mantarı,tırnak mantarı nedir,tırnak mantarı nasıl oluşur,tırnak mantarı nasıl geçer,tırnak mantarı nasıl tedavi edilir,tırnak mantarı hakkında bilgiler Tırnağınızda mantar enfeksiyonu olduğunu düşünüyorsanız, mutlaka doktorunuza başvurun! Unutmayın, ayak ve tırnak mantarı, tedavisi mümkün olan bulaşıcı bir hastalıktır! 1. Tırnak Mantarı Nedir? Onikomikoz olarak adlandırılan bir...

Sayfayı Paylaş