gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

akrebi doğum yaparken görünn...

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

hayvan doğumları kadın doğum yaparken kadınlar doğum yaparken akrep sizce kaç tane yavrulamıştır ben sayamadım

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: akrebi doğum yaparken görünn...
    ay içim bi tuhaf oldu ne çok doğurmuş yav ellerine sağlık mislicim

3. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dogumu ılgınc yavrularını sırtında tasıyo daha oncede gormustım

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

daha once hıç gormemişdim görmüş oldum emeğine sağlık.

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    saolun arkadaşlar sanada teşekkürler karamelcim repin için rep verenlerin çok olsun :)

6. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

ay içim bi tuhaf oldu biz 2 yıl urfada kaldık ve ben akrep gördümde bu kadar doğurduğunu bilmiyordum :n028:

7. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar ilginçç şaaştımm vallaa :D

akrebi doğum yaparken görünn... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr Akrebİn DoĞum Ani

Bİr Akrebİn DoĞum Ani

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. akrebin doğum halindeki resimleri...

akrebin doğum halindeki resimleri...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Doğum kontrol hapı kilo yapar mı

Doğum kontrol hapı kilo yapar mı

kısaca doğum Bu yazı: Doğum kontrol hapı kilo yapar mı içerik kısaca.. Doğum kontrol hapları kilo yapar mı Kimler doğum kontrol hapı kullanabilir Doğum kontrol hapı kullanırken nelere dikkat edilmeli gibi merak edilen tüm doğum kontrol hap bilgilerini içermektedir. Doğum kontrol yöntemleri arasında ve hormonal tedavi uygulamasında tercih edilen doğum kontrol hapları hakkında merak edilen ilk...
  4. Akrep in Doğum Anı

Akrep in Doğum Anı

5. Eşim Beni Doğum Yaparken Görürse Benden Soğurmu ?

Eşim Beni Doğum Yaparken Görürse Benden Soğurmu ?

Çiftlerin doğuma birlikte girmesi sakıncalımıdır,çiftlerin doğuma birlikte girmesi,eşim doğumuma girmek istiyor benden tiksinirmi,eşim beni doğum yaparken görürse tiksinirmi,çiftlerin doğuma birlikte girmesi hakkında bilgiler Beyza hanım merhaba yakın tarihte doğum yapıcam eşimde doğumda destek olmak ve bebeğimizin dünyaya geliş anını görmek istiyor yanlız ben tedirginim.Beni doğum...

Sayfayı Paylaş