gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Akrep Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

akrep burcu 2009 akrep erkeği 2009 [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Gelecek parlak. ektiğinizi biçme zamanı. fakat ilişkinizde çelişki yaşıyorsunuz.
    Monotonlaşan hayatınız renklenecek. 2009 un size getirdiği süprizlerden faydalanın. Kararmsarlığı bırakın ve objektif bakın hayatınıza.

Akrep Burcu
    Derin düşünen ve derine inen yönünüz 2009 da daha etkin. Ama ben tavsiye etmiyorum.
    Herşeyi kontrol etme yapınızda bazen bunaltıyor.
    Hiçbir derdiniz yokmuş gibi sakin dursanız daaslında içinizde fırtınalar kopar.
    Gizemli bir yapınız var. Sizden iyi sırdaş olur sevgili Akrep Meleği.
    Aslında çok şüpheci olmasına rağmen bu duygularını da belli etmez. Tam onu tanıdığınızı sandığınız bir anda Akrep Meleği henüz hiçbir şey bilmediğinizi anlamanıza neden olacak bir davranışta bulunabilir.
    Onunla kırk yıldır evli olsanız yada arkadaş olsanız bilesadece onun görmenize izin verdiği yanlarını görebilirsiniz. Her zaman kendisine sakladığısizin asla göremeyeceğiniz ve dokunamayacağınız bazı şeyler olacaktırJ
    2009 ektiklerinizin biçeleceği bir dönem..
    Üzenler olmayacak değil ama siz güçlü görünün. Yoksa sağlam görünen o bünyeniz bozulabilir.
    Çalışmayı seven bi yapınız var. Tembellik size göre değil. Ama dinlenme zamanı geldiğinde kendinizi ihmal etmeyin.
    Herşeyinizi ortaya dökmüyorsunuz. bu kadar kapanmayın.
    Kendinizi yorgun olduğunuz zaman su kenarına gitmenizi tavsiye ediyorum. Rahatlayacaksınız. Sağlık konusunda bacaklara dikkat..
    Akrep sözleri: Artık rahatlamalıyım- Yoruldum- Yap
    Not:
    Akrep Burcu Perisi;ESTRELLA Estrella, mitolojide aşkta beklenmedik şans getiren deniz kızlarının yani Ondin'lerin prensesidir

Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar;
    • Hayattan büyük zevk alacaksınız
    • Hayatın gizemli yanlarını çözeceksiniz
    • Sezgileriniz size rehberlik edecek
    • Dağları yerinden oynatacak kadar güçlü olacaksınız
    2009 da tüm isteklerinizin gerçekleşmesi dileği ile
    Melekler Mekanı Astroloji Uzmanı handanca

Son düzenleme: 30 Aralık 2008
  2. daphne

daphne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Akrep Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler
    sız mı ılgılenıyorsunuz tarot yorumları ıle ? ben de bır ara sayfa actım fakat bas edemedım gecem gunuduzum bırbırıne gırmıstı:)

basarılar dılerım ...

3. FirsTLady

FirsTLady Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Akrep Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

WaLLa canım ßenim ßu akrep tanımı çok doğru hayatımı kararttı ßir akrep erkeği ßunaLımından içine kapanmasından kaçmasından ://

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    1 sene sonra okudum ve cok güzelmis tesekkür ederiz :)

5. sehaberken

sehaberken Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2010 yılının falı yokmu?

Akrep Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koç Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Koç Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

koç burcu 2009 günlük tarot açılımı Bu kartlar yolunuzda güvenilmez biri olduğunu, ruhsal olarak yenilenmen gerektiğini, Aşkınızın size üzüntü getireceğini, ve planlarının tehlikede olduğunu gösteriyor. Mal varlığında çoğalma olacak ve canım sadakatsizlikle karşılaşmak seni sarsabilir. Koç Burcu Koç burcu meleği bu sene küçük kıskançlıklar yada gereksiz kıskançlıklarla kendini...
  2. Boğa Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Boğa Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

boğa burcu 2009 boğa burcu2009 2009 burcu tarot Çelişkilerle karşılacağın bir dönem, korkularınız var. anlaşılamadığınızı düşünüyorsunuz. Bu yıl ayrı bir güzellik verecek size. Nolursa olsun kötümser ve inatçı olmayın. Çünkü kaybettikleriniz hep bu yüzden oluyor.. Boğa Burcu Sevgili Boğa Melekleri ben bu yıl sizin yılınız diyebilirim. Bekarsanız evlenmeniz, evliyseniz ailenizin daha da...
  3. İkizler Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

İkizler Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

ikizler burcu 2009 aylık fal 2009 ikizler burcu tarot aylik fal Zafer ve başarı dolu bir yıl. Bir değişim yaşayacaksınız. Yıl güzel olduğu kadar bazı terslikleride yaşatabilir .. ama fazla kendinizi bırakmayın. Umut dolu bir yıl bu. Harcamalarınızdada dikkatli olun. gereksiz alışverişler sonra bunaltıcı durumlar yaratabilir. İkizler Burcu Artık verdiğiniz sözleri tutma zamanı gelmedimiJ...
  4. Başak Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Başak Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

ücretsiz tarot başak burcu 2009 ücretsiz isim analizi bedava isim analizi yap Çok acelecisiniz hemen olsun istiyorsunuz herşey, ama unutmayınki çabuk yapılan işler iyi sonuç vermez. sağlığınıza dikkat edin. bu sene ummadığınız ihmal ettiğiniz yerler sorun çıkarabilir.2009 çok akıllıca kararlar aldığın bir yıl olacak. Hiç ummadığın yerden gelen haberlerle şok sevinşler yaşayacaksın....
  5. Yay burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Yay burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

yay burcu 2009 2009 yay burcu tarot falı açılımı tarot fal açılımı falı Hayal gücünüz çok kuvvetli. ama iş yapma zamanıdır. ayağınıza gelen fırsatlarıda kaybetmeden silkelenin ve kendinize gelin. Bazı şeyler işinize gelmiyor sanki. unutmayın yanılıyor olabilirsiniz. dostlarınıza kulak verin. güzel sevinçler moralinizi yükseltecek. Yay Burcu Her koşula ayak uydurabilen tek burç sanki.....

Sayfayı Paylaş