gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Akrep Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

akrep burcu mayıs 2010 mayıs 2010 akrep burcu [​IMG]
    Akrep Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Sevgili Akrep melekleri Oluşan durumlarda tecrübenin olmaması seni sıkıntıya sokabilir. Özellikle düşündüğün bazı planların gerçekleşmemesi hevesini kırabilir. Bu demek oluyor ki Mayıs ayı iyi düşünülmesi ve değerlendirilmesi gereken bir ay.

Güzel fırsatlarda geliyor kapına. Yalnız bunu görüp hemen değerlendirmen lazım. Düşünülecek zaman değil. Elinden gelen neyse göster derim.

Kartlar fırsatı yakalayacağını ve buna bağlı olarak güzel mutluluklar yaşayacağını gösteriyor. Bu arada tayin yada atama bekleyenler bu ay haber alabilirler. Haberleri kartlar olumlu olarak gösteriyor.

İlişkisi rayına oturmayan adı konmayan meleklerimiz içinde güzel haberim olacak. Meleklerimiz ilişkilerini ciddi boyuta taşıyacaklar. Bu noktaya da kendinize olan güvenle geleceksiniz.

Ben yinede inatçı olmamanızı, uyumu görünmenizi tavsiye edeceğim. Bu düşündüğünüz hedefe daha kolay götürecektir.

meleklermekani.com
    Tarot Danışmanı
    handanca

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    iliski konusunda cok güzeelll :))

3. beril50

beril50 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sğl içimi ferahlattın tayin bekliyorum da.

4. beril50

beril50 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili handanca bu ara tayin atamamı bekliyorum.umarım olumlu yönde olur

5. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy canım hadı ınnsallahhh yaa atama cıksın :( yaa canımm agzına elıne kartlarına saglıkkk

6. sugibi

sugibi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haziran açılımınızı merakla bekliyorum teşekkürler

7. beril50

beril50 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bekliyorum merakla şimdiden teşekkür ederim

Akrep Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akrep Burcu 2010 Tarot Açılımı

Akrep Burcu 2010 Tarot Açılımı

akrep burcu tarot akrep burcu 2010 2010 yorumu erkeği Akrep Burcu 2010 Tarot Açılımı Sevgili Akrep Burcu Meleği sizin adınızı “Merhamet Meleği” koydum. 2010’da elbette ki gösterdiğiniz tavizlerin misli misli karşılığınızı göreceğinizi hissediyorum. 2010’da güzel olaylar sevinçli haberler var. Özellikle iş yapan meleklerimizi parasal anlamda ağır ilerlemek i sıkıyor. Aceleci olmayın, birden...
  2. Tarot Akrep Burcu Mart 2010 açılımı

Tarot Akrep Burcu Mart 2010 açılımı

mart 2011 akrep burcu akrep mart 2011 burcu Tarot Akrep Burcu Mart açılımı Karşınızdaki kişi yetersiz ve gelişmemiş olarak düşünün ve ona göre davranın. Belki bunu kabul etmeyebilir ama Size ihtiyacı olduğunu unutmayın. Belki bunu kabul etmeyebilir. Bu dönem çok uyanık olacaksınız. Dostu da düşmanı da iyi tanıyacaksınız. Onlarda sizin kim olduğunuzu anlayacaklar ve gereken dersi...
  3. Akrep Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

Akrep Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

nisa tarot tarot nisa akrep burcu nisan 2010 akrep nisan 2010 burcu 2011 Akrep Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı Sizin için ayın Kartı Kupa Kartı (5’li): Problemlerde çözümsüzlükler, eksiklikler mümkündür.. Celtic Açılım: Kafanızda güzel düşünceler var. Sadık dostlarınızdan fikir ve yardım alabilirsiniz. Sevgili Akrep melekleri umutsuzluğunuzu yenin artık. Cesur olun. İç çatışmalar...
  4. Oğlak Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Oğlak Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

oğlak burcu mayıs 2010 oğlak mayıs 2010 Oğlak Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı Oğlak meleklerimiz etrafındakilerden etkileniyorlar. Hayatınıza kendiniz yön vermeye çalışın. Duygusal yönden de bencil olduğunuzu hatırlatmalıyım. Bazı konularda güç kaybediyorsunuz. Acil toparlanmalısınız. Özellikle parasal konularda harcamalarda çok dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Çok güzel...
  5. Akrep Burcu  Ağustos 2010 tarot Açılımı

Akrep Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

akrep ağustos 2010 2010 ağustos akrep burcu burcu Akrep Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı Akrep meleklerine güzel kartlarım çıktı. Özellikle 3 konuda muratlarına kavuşacaklar inşallah. Bebek bekleyenler bebek, iş isteyenler iş için kolları sıvasınlar. Huzur yanınızda. Müjdeli bir haberinizin eli kulağında. Kutlama yada eğlenceli bir davete katılacaksınız. Bekar olan melekler bu...

Sayfayı Paylaş