gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Akrep burcu meleklerin dekorasyon zevkleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Akrep burcu dekorasyon önerisi Burçlara göre dekorasyon

Çevremde hiç samimi olduğum bir akrep olmadı. O yüzden akrep burcunu tanımıyorum. Demekki anlaşamıyoruz. Akrep burcunun özelliklerine şöyle bir göz attım, güçlü kişilikler bu burçtan çıkıyormuş. Nuyrun meleklerim akrep burcu için dekorasyon önerileri;

Akrepler güçlü, tuttuğunu koparan kişilerdir. Bu yüzden de seçtikleri renkler genellikle koyu kırmızı ve siklamen gibi kişiliği olan baskın renklerdir. Çivit mavisi, mor, lacivert tercih ettikleri diğer renkler arasındadır. Lükse düşkünlükleri yaşam alanlarında hemen kendini belli eder. Ayrıca konfor onların gözdesidir. Evlerinde son derece dramatik bir ambians görmek mümkündür. Deri mobilyalar, koyu kırmızı ve siyahın kullanıldığı eşyalar her zaman ilgilerini çekecektir. Aksesuarlar konusunda o...

Akrep burcu meleklerin dekorasyon zevkleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğa burcu meleklerin dekorasyon zevki

Boğa burcu meleklerin dekorasyon zevki

Burçlara göre dekorasyon Boğa burcu dekorasyon önerisi Bildiğim kadarıyla boğa burcunun karakteristik özellikleri arasında uyumluluk var. TAnıdığım tüm boğa burçları uyumlu insanlar. Bazen inatları da tutuyor tabiki. Ama konumuz boğa burcunun karakteri değil dekorasyon zevki. Buyrun meleklerim boğa burcu için dekorasyon önerileri; Boğa Burçları konfordan ve tanıdıkları çevrelerde...
  2. Yay burcu melekleri. Buyrun bizim dekorasyon zevkimiz burda

Yay burcu melekleri. Buyrun bizim dekorasyon zevkimiz burda

Burçlara göre dekorasyon önerileri Yay burcunun dekorasyon zevki İşte sıra geldi benim burcuma. Bende merakla bekliyordum. Kendim bir yay burcu olarak yay burcu ile ilgili birşey söylemek bana düşmez. O zaman buyrun yay burcu dekorasyon önerileri; Koyu, canlı, parlak renklerden hoşlanırlar. Özellikle mavi, lila ve mor onların renkleridir. Doğal mobilyalar üzerindeki bir sürü yastık,...
  3. Akrep Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Akrep Burcu Meleklerimize...

Akrep Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Akrep Burcu Meleklerimize...

Akrep Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu Akrep Burcu Haziran Yorumu Akrep Burcu meleklerimiz Haziran ayında sizi neler bekliyor merak eden akrap burcu meleklerimiz buyrun gelin....Aşk para sağlık durumunuzla ilgili gelişmeler burada... Ay boyunca sizi bir konu meşgul edecek; bu kiminiz için önemli işler, işlerin yoğun ve ciddi bir şekilde masaya yatırılması, hesaplar kitaplar, yeni...
  4. Akrep Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Akrep Meleklerimize....

Akrep Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Akrep Meleklerimize....

Akrep Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu Akrep Burcu Meleklerimiz Temmuz ayı sizi neler bekliyor bilmek istemezmisiniz...İşte Temmuz ayında başarı sağlık mutluluk neler getirecek sizlere bakalım... Bu fırsatlar belki sadece bir fikir olarak kafanızda oluştu, beki de iş değişimi, iş kurulumu, tazminat, komisyon, kredi, miras gibi yollarla hayatınıza...
  5. Akrep Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz....Akrep Burcu Meleklerimize...

Akrep Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz....Akrep Burcu Meleklerimize...

Akrep Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu Akrep Burcu Meleklerimiz Eylül ayı sizi neler bekliyor bilmek istemezmisiniz...İşte Eylül ayında başarı sağlık mutluluk neler getirecek sizlere bakalım... Geçtiğimiz ay işlerinizdeki yoğunluktan tatile fırsat bulamamış olabileceğinizi tahmin ediyorum. Olası bir tatil ise sizleri huzursuz etmiş ve tatilde işler...

Sayfayı Paylaş