gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

akrep burcuyum 2013 aşk hayatım hakkında bilgi lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Astrolojiyi takip ediyorum ve 2013 akrep burcu aşk hayatı için astrologlar neler diyorlar merak ediyorum..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Eğer evleneceğiniz doğru insanı arıyorsanız: Akrepler ideal eş bulma şansı eylül başı gibi görünüyor

Bu yıl yalnız olanlar; bencil hareket etmeniz,ben böyle istiyorum duruşunuz,beni seven böyle sevsin,kimsenin peşinden koşamam tarzınızdan kaynaklı kısa süreli ilişkiler yaşanacak.Eğer birlikteliğinizin uzun soluklu olmasını yada ileriye taşınmasını istiyorsanız biraz kendinizden ödün vermeniz gerekecek.

Evliler için ufak tefek tartışmaların,yakın akrabalardan kaynaklı sürtüşmlelerin yaşanması olası.Bu tartışmaları uzatmadığınız biraz alttan aldığınız sürece can sıkıcı bir boyuta taşınmayacaktır.Bu tur tartışmalara huzursuzluklara dikkat etmeniz gereken aylar nisan ve kasım ayları olacak bu dönemlerde tartışmaları büyütmemeye özen gösterin.
    Temmuz sonrası dönemde bazılarınızın iş seyahatinde tanıştıkları birine akılları takılabilir,maceraya atılmadan önce elinizdekileri kaybetme riski olduğunu unutmayın ve ona göre hareket edin

Hakimiyeti elinizde tutmak, onaylanan taraf olmak istediğiniz doğru ancak aşk için eğilmek gerekiyorsa ve buna taraf değilseniz kısa soluklu ilişkiler devam edecek demektir. Nisan -mayıs gibi bulunacağınız kalabalık bir davette karşılaşacağınız birinden etkilenebilir ve bu kişi ile inişli çıkışlı uzun bir zaman kafanızı meşgul edecek bir ilişki yaşamanız olası. Eylül gibi hayata,aşka bakış açınızı gözden geçirerek içsel bir yüzleşmede bulunmanızı gerektiren gelişmeler olabilir.

akrep burcuyum 2013 aşk hayatım hakkında bilgi lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akrep Burcu Bebeğinin Özellikleri Hakkında Bilgiler

Akrep Burcu Bebeğinin Özellikleri Hakkında Bilgiler

akrep burcu akrep burcu bebeği akrep burcu bebekleri akrep burcu bebeğinin özellikleri akrep burcu bebeklerinin özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Bebeğinizin doğumunu beklerken bir zaman sonra artık alışveriş yapmaya başlarsınız. Çeşit çeşit zıbınlar, bebek kıyafetleri derken gelin çeyizi gibi bir oda dolusu giyim kuşamla artık bebeğinizin yolunu gözlersiniz. Baştan planlamış...
  2. 2012 akrep burcu aşk hayatı

2012 akrep burcu aşk hayatı

Akrep Burcu Aşk Hayatı Akrep Burcu Aşk Hayatı 2012 2012 Akrep Burcu Aşk Hayatı Nasıl Geçecek 2012 hakkında bilgiler rica ediyorum teşekkürler.
  3. Akrep Burcu Çocuğu Özellikleri hakkında genel bilgiler

Akrep Burcu Çocuğu Özellikleri hakkında genel bilgiler

Akrep Burcu Çocuğunun Genel Özellikleri Akrep Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizler ile balık burcu çocuklarının özellikleri hakkında bilgiler paylaşmıştık. Şimdi ise yine çocuk bakımında faydalı olacak bilgilere değiniyor ve akrep burcu çocuğu özellikleri hakkında ki bilgileri paylaşıyoruz. Akrep Burcu Çocuğu özellikleri Akrep burcunda doğan çocuklar...
  4. aslan burcunun aşk hayatı 2013 yorumlarını arıyorum

aslan burcunun aşk hayatı 2013 yorumlarını arıyorum

Sevgilim aslan burcu ve ben aslan burcunun önümüzde ki yıl için aşk hayatı nasıl geçecek merak ediyorum. Yani 2013 bize uğur getirirmi dersiniz ? :D
  5. Burcu Esmersoy Hayatı Hakkında Bilgiler

Burcu Esmersoy Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu; Burcu Esmersoy Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların güzel yüzlerinden başarılı sunucu Burcu Esmersoy hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Miss Turkey 1997 yarışmasında 4. olduktan sonra sekreterlikle başladığı kariyer yelpazesine klip oyunculuğu, spor spikerliği derken dansçılığını da katan Burcu Esmersoy, Romantik Komedi filminde de...

Sayfayı Paylaş