Akrofonoloji

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Akrofonoloji

Fırtına
Arkadaşlık ve dostluk gibi kavramlar sizin için önem taşıyor. Bazen sevdikleriniz için yaptığınız fedakarlıkların sınırı olmuyor. Siz doğuştan yardım etmeyi ve insanları düşünmeyi seven birisiniz. Meraklı bir insansınız ve yeni şeyler öğrenmeyi seviyorsunuz. İnsanların nazarında hoş fikirlisiniz ama bazen de çok inatçı olabiliyorsunuz. Toplum içinde lider olabilecek kabiliyetleriniz var ve zaman zaman meydan okumayı seviyorsunuz. Şefkatli, merhametli ve sevecensiniz. Fikir danışılmasını, takdir edilmeyi seviyorsunuz ama size karşı ısrarcı olunduğu zaman sinirlenebiliyorsunuz. Karşınızdaki insanların sizin gibi düşünceli olmasını bekliyorsunuz ama bu sizde hayal kırıklıkları yaratabiliyor.

Bu kadar olur diyorum tek kelime ile harika....

gerçektende beni yansıtıyor çok doğru bir analiz çok teşekkür ediyorum :kiss:

nemesis ama bende istiyorum :)

Meşguliyetim sebebiyle ancak bakabiliyorum buyrun akrofonolojik tespitleriniz:

Esnacr
Siz çabuk öğrenen bir insansınız, meraklısınız ama daha etraflıca düşünerek hareket etmenizde fayda var. İşleri çok çabuk kavrıyorsunuz, pratik bir zekanız var. Hayatta tedbirli olmak gerekir diye düşünen bir insansınız, küçük maceraları sevseniz de insanları riske ve tehlikeye atmaktan sakınan bir kişisiniz. Kendinizi ifade etmenin önemli olduğuna inanıyorsunuz. Bazen fazla düşünmekten kararsız kalabiliyorsunuz. Maddi kazançlar ve statü konusunda dikkatli bir insansınız. Bu hayatta üretken ve faydalı olmak gerektiğine inanıyorsunuz. Özellikle sorunlar için çözüm üretmeye çalışmayı seviyorsunuz.

su.ay
Her ne kadar detaylı düşünmeye çalışsanız ve başarsanız da bazı şeyleri son dakikaya bırakan bir insansınız, buna rağmen zaman kazanmada da başarılısınız. Para konusu hayatınızda önemli bir yer tutuyor. Bu konuda zekanızı kullanmayı biliyorsunuz. Hayatınızdaki insanlar için özel olmayı istiyorsunuz çünkü sizin için özel olanlara çok değer veriyorsunuz. Ailenizi ve isminizi koruyan birisiniz, ailevi mevzularda sabırlı ve gururlusunuz. Eğer bir şeyi aklınıza koyarsanız peşinden de gidiyor ve başarıyorsunuz. Fiziksel konuda yetenekleriniz var, kişiliğinizde de yardımseverlik ve üretkenlik öne çıkıyor. Şansınız yaver gidebilir ama şansa güvenip tembellik etmemelisiniz.

Meşguliyetim sebebiyle ancak bakabiliyorum buyrun akrofonolojik tespitleriniz:

Esnacr
Siz çabuk öğrenen bir insansınız, meraklısınız ama daha etraflıca düşünerek hareket etmenizde fayda var. İşleri çok çabuk kavrıyorsunuz, pratik bir zekanız var. Hayatta tedbirli olmak gerekir diye düşünen bir insansınız, küçük maceraları sevseniz de insanları riske ve tehlikeye atmaktan sakınan bir kişisiniz. Kendinizi ifade etmenin önemli olduğuna inanıyorsunuz. Bazen fazla düşünmekten kararsız kalabiliyorsunuz. Maddi kazançlar ve statü konusunda dikkatli bir insansınız. Bu hayatta üretken ve faydalı olmak gerektiğine inanıyorsunuz. Özellikle sorunlar için çözüm üretmeye çalışmayı seviyorsunuz.

Teşekkürler meleğim beni anlatmışsın...:nazar::nazar::nazar:

Kaprisli
Siz insan olarak kendisini açıklayan, anlatmak isteyen birisiniz, ilişkilerde açıklayıcı ve dürüst olmak gerektiğine inanıyorsunuz. En dayanamadığınız nokta yanlış anlaşılmak. Çok düşündüğünüz için de çok detaycısınız, bazen bunu dış dünyaya göstermekten imtina ediyorsunuz. Hassas bir kişiliğiniz ve ruhunuz var, bu da bazen sizi farkında olmadan şüpheci biri yapabiliyor. İnsanlarla çalışırken ve iletişim içindeyken her şeyi teker teker ele alarak özenle çalışmayı seviyorsunuz. Yaratıcılığınız kişiliğinizin iyi yönlerinden. Fazla düşünerek hareket ederken düşünmeyenleri çabucak kaybedebilirsiniz. Vakit kaybı yaşamadan yapmak istediklerini sonuna kadar yaşamak isteyen üretken bir insansınız.

çoook teşekkürler.beni çok güzel tarif ettiniz bu kadar beklemiyordum.vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Sevgi Meleğim
Hayatınızda bazı düzenleri oturttuktan sonra çok fazla köklü değişimi istemeyen bir insansınız. Gelişmek ve büyümek için fırsatları da kaçırmayın. Dünyanız samimi ve sıcak bir dünya ve iyi ya da kötü ailenizin etrafında dönüyor. Aile kavramı çok önemli sizin için. Kararlısınız, verdiğiniz karardan dönmezsiniz, sadıksınız ve sözünüzün erisiniz, özellikle ailevi konularda. Her şeyinizi herkese anlatmayı sevmiyorsunuz, gizlilik sizin için önem taşıyor. Ruhsal dünyanız zengin, maneviyatınız güçlü; manevi yaşamınız da oldukça güçlü. Her ne kadar yakın çevrenize insanları alırken dikkatli davransanız da sosyal olmayı seven birisiniz. Biraz rahatlığınıza düşkün birisiniz ama iş başa düşünce de sonuna kadar çalışırsınız.

Sevgi Meleğim
Hayatınızda bazı düzenleri oturttuktan sonra çok fazla köklü değişimi istemeyen bir insansınız. Gelişmek ve büyümek için fırsatları da kaçırmayın. Dünyanız samimi ve sıcak bir dünya ve iyi ya da kötü ailenizin etrafında dönüyor. Aile kavramı çok önemli sizin için. Kararlısınız, verdiğiniz karardan dönmezsiniz, sadıksınız ve sözünüzün erisiniz, özellikle ailevi konularda. Her şeyinizi herkese anlatmayı sevmiyorsunuz, gizlilik sizin için önem taşıyor. Ruhsal dünyanız zengin, maneviyatınız güçlü; manevi yaşamınız da oldukça güçlü. Her ne kadar yakın çevrenize insanları alırken dikkatli davransanız da sosyal olmayı seven birisiniz. Biraz rahatlığınıza düşkün birisiniz ama iş başa düşünce de sonuna kadar çalışırsınız.
Canm benim emeğine sağlık ben bile beni bu kadar net anlatamazdım. Sanki aynadaki beni anlatmıssın. Tekrar teşekkürler.:yahoo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri