gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Akşam Arkadaşta Ders Çalışacağız

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

--Babacım ben bu akşam arkadaşımda kalacam.Yarın önemli bir sınavımız var. birlikte çalışacaz.. --Yemezler kızım hadi naş! --Nası yani?
    --Sen böyle bir sınav akşamının mahsulüsün!bize sökmez!!!

--Anne bu akşam arkadaşımdayım ben ders çalışacaz!!!
    --Niye? tek çalışamıyor musun sen?
    --Ama anneee!!!!
    ---Aması maması yok!!!Vakti zamanında bizim de üzerimizde az ders çalışmadılar.Şimdi düştüğüm duruma bak.Seni kimle çalıştığımı bile hatırlamıyorum!!!

--Baba ben bu akşam ders çalışmak için arkadaşımdayım.Okey?
    --Okey de \"okey\"i unutma.Temiz bi çalışma olsun.Başımıza iş açma!!
    --Ya baba saçmalama Hikmet e gidiyorum ben..
    --Ne hikmeti lan.?ipnemi oldun sen yavşak.erkek erkeğe ders mi çalışılırmış.kırarım bacaklarını!dürzüüüüü!!!
    --Of baba,offf baba!!!

--Anne,biz bu gece Aylalarda ders çalışacaz!Meral,Aysun,Seda da gelecek!!
    --Tabi Osman,ahmet ,mehmet,hüseyinde gelir.topluca çalışırsınız!!
    --Ne ilgisi var anne ya?çok önemli bi sınavımız var yarın!!
    --Grup olarak çalışıp,pratik yapacaksınız yani....Baba na söylemeden git odana zıbar.!!Akşam akşam günaha sokma adamı!!!

--Abiii biz bu akşam Aylinlerde ders çalışacaz.Bizim sınıfta var ya hani,sarışın olan!!
    --Çok ilginç Aylin le bugün bizde Tolgaların evde çalışacaz. Tesadüfün de böylesi!!!
    --!!!!!?
    ---Almıyayyım ayağımın altına defooll!!!

Akşam Arkadaşta Ders Çalışacağız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akşam

Akşam

Sabah görmenin zıddı ile tabir edilir. Ortalığa akşam karanlığının çökmesi sıkıntı ve kasvete, Akşam (yatsı) vakti yalan söylemeye, hile yapmaya, anarşi çıkarmaya, sonu belli olmayan bir iş yapmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Karanlık, Sabah.)Rüyada akşam olduğunu gören bir kimsenin hayatında bir değişiklik olacağı, bulunduğu yerden uzaklaşarak yeni bir kente ve hatta memlekete...
  2. Ders

Ders

Kişinin beklediği yardımı pek kolay alamayacağı anlamına gelir. Ama ders veren kişi üstün bir kişi ise kişi sıkıntı ve kuruntularından kurtulacak demektir.Rüyada ders vermek baskalarina faydali omaya ders dinlemek ise bir isi basaracagina isarettir.
  3. bir ölünün anlattıkları.. okuyun arkadaşlar süper ders verici bir yazııı:!!!!

bir ölünün anlattıkları.. okuyun arkadaşlar süper ders verici bir yazııı:!!!!

ders verici videolar ölümden dönenlerin anlattıkları dini ders verici videolar ölümden dönenlerin hikayeleri dini ŞİMDİ ÖLDÜM. Az önce. Bedenimi ameliyat masasının üzerinde görebiliyorum. Doktorlar ölmemem için çok uğraştılar, ama ecelimi bir dakika olsun uzatamadılar. Bu saatten sonra onlara sitem etmemin bir faydası yok. Ellerinden geleni yaptılar çünkü. Şimdi yavaş yavaş toparlanıyorlar....
  4. eşinizle veya arkadaşınızla güzel bir akşam geçirmek istiyorsunuz tv de ne izlersiniz

eşinizle veya arkadaşınızla güzel bir akşam geçirmek istiyorsunuz tv de ne izlersiniz

eşinizle veya arkadaşınızla güzel bir akşam geçirmek istiyorsunuz tv de ne izlersiniz
  5. Arkadaşlar Ders Yılı Süresi Değişiyor mu?

Arkadaşlar Ders Yılı Süresi Değişiyor mu?

Merhaba az önce bir arkadaşım söyledi bu sene ders yılı değişiyormuş acaba bu doğrumu aranızda bu konudan haberi bilgisi olan var mı? Gerçekten de Ders Yılı Süresi Değişiyor mu?

Sayfayı Paylaş