gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Aksam ders calisacagiz yalanlari

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

--Babacım ben bu akşam arkadaşımda kalacam.Yarın önemli bir sınavımız var. birlikte çalışacaz.. --Yemezler kızım hadi naş! --Nası yani?
    --Sen böyle bir sınav akşamının mahsulüsün!bize sökmez!!!

--Anne bu akşam arkadaşımdayım ben ders çalışacaz!!!
    --Niye? tek çalışamıyor musun sen?
    --Ama anneee!!!!
    ---Aması maması yok!!!Vakti zamanında bizim de üzerimizde az ders çalışmadılar.Şimdi düştüğüm duruma bak.Seni kimle çalıştığımı bile hatırlamıyorum!!!

--Baba ben bu akşam ders çalışmak için arkadaşımdayım.Okey?
    --Okey de \"okey\"i unutma.Temiz bi çalışma olsun.Başımıza iş açma!!
    --Ya baba saçmalama Hikmet e gidiyorum ben..
    --Ne hikmeti lan.?ipnemi oldun sen yavşak.erkek erkeğe ders mi çalışılırmış.kırarım bacaklarını!dürzüüüüü!!!
    --Of baba,offf baba!!!

--Anne,biz bu gece Aylalarda ders çalışacaz!Meral,Aysun,Seda da gelecek!!
    --Tabi Osman,ahmet ,mehmet,hüseyinde gelir.topluca çalışırsınız!!
    --Ne ilgisi var anne ya?çok önemli bi sınavımız var yarın!!
    --Grup olarak çalışıp,pratik yapacaksınız yani....Baba na söylemeden git odana zıbar.!!Akşam akşam günaha sokma adamı!!!

--Abiii biz bu akşam Aylinlerde ders çalışacaz.Bizim sınıfta var ya hani,sarışın olan!!
    --Çok ilginç Aylin le bugün bizde Tolgaların evde çalışacaz. Tesadüfün de böylesi!!!
    --!!!!!?
    ---Almıyayyım ayağımın altına defooll!!!

alinti

Aksam ders calisacagiz yalanlari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayardan Anlamayan Bilgisayarci Yalanlari KoPaCaKsInIzz

Bilgisayardan Anlamayan Bilgisayarci Yalanlari KoPaCaKsInIzz

-abi creative modem aldim bak cali$miyo bu ne bozuk mu sattin bana yoksa. -yok karde$im niye bozuk satayim ne zaman bozuldu sen onu soyle . -gecen gun dedik ya . -yagmur yagiyo muydu bozuldugu gun ? -evet ne alaka . -senin modeme yildirim du$mu$ o yuzden cali$miyo . * - geçen sizden aldığım ses kartı var ya - ee var noolmuş - o çalışmıyo işte - saçmalama bende çalışıyodu - hani o kart...
  2. Ders

Ders

Kişinin beklediği yardımı pek kolay alamayacağı anlamına gelir. Ama ders veren kişi üstün bir kişi ise kişi sıkıntı ve kuruntularından kurtulacak demektir.Rüyada ders vermek baskalarina faydali omaya ders dinlemek ise bir isi basaracagina isarettir.
  3. TÜrk Yalanlari

TÜrk Yalanlari

Kalsaydınız bişeyler yerdik... Vallaha sarıda geçtim memur bey... Kazanmak önemli diil mühim olan yarışmaya katılmaktı... Dünya ahiret bacımsın... Şuan 65 milyon bizi izliyor... Bu son sigaram... Bütün kadınlar güzeldir... İki saat kapıda bekledim, açan olmadı... Seni düşünmekten bütün gece gözüme uyku girmedi... Sen bi de beni gençliğimde görecektin... Ağlamıyorum... Gözüme bişey kaçtı......
  4. Musterisini fazladan gezdiren taksici yalanlari

Musterisini fazladan gezdiren taksici yalanlari

bebek gezdirme oyunları turist gezdirme oyunu adam oyunları taksi at Abi demek sen de fark ettin. Geçen doktora gittim o da aynı şeyi söyledi. Ben de dolaşım bozukluğu varmış. Direksiyona geçince de dolaştırmam ondan anlaşılan. Allah düşmanımın başına vermesin, çok zor valla. Evlerden ırak. * Bende yalan yok. Tamam, gezdirdim ama bu dünyaya niye geliyoruz zaten. Atalarımız ne demiş:...
  5. **Ağlardım**

**Ağlardım**

Olup olmadigin her yere Duyabildigin tüm sesle Haykirabildigim kadaryla Cevaplayabildigim her soru Gecenin lakirtisi hala kulaklarimda. Zaman ise sensizliğin sinirsizliginda. Ve bensizligin ilk demleri kaplaniyor... Ankara da karsi pencerede yagiyordu kar. Görebildigim tek buydu Bugulu bir kirmiziydi gök. Sana yazdigim harfleri birlestirip cizgi yapsam Ne kadar uzak olsan...

Sayfayı Paylaş