gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Akşam Keyfi'nde bu akşam Berksan Ve Eda Özerkan birarada

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

berksan ve sevgilisi eda özerkan ve sevgilisi eda özerkan ibrahim çelikkol dayak ın Buakşamla ilgili bütün haberler burada meleklerim....

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ' NE BERKSAN'IN YENİ ALBÜMÜNDE YER ALAN BİRBİRİNDEN GÜZEL, HAREKETLİ ŞARKILARI DAMGASINI VURDU..

Aşk-ı Memnu dizisinde Behlül karakterinin nişanlısı Elif rolüyle yıldızı parlayan güzel oyuncu Eda Özerkan, bir sevgilisi olduğunu bazı ünlüler gibi uğraştırmadan söyleyince Kenan Erçetingöz’ü şaşırttı. Erçetingöz, ‘Bazıları söylemiyor, sen ne güzel hemen açıkladın.’ diyince Eda Özerkan, ‘Benim bir sevgilim var. Açıkçası ben sevgilisini itiraf etmeyenlere bir anlam veremiyorum ve buna karşıyım. Bir ilişki varsa bu saklanmamalı..’ dedi..

Yeni albümüyle müzik piyasasına bomba gibi düşen ünlü pop şarkıcısı Berksan, albümünün ismini ‘Zaaf’ koymasında kendisinin de bir çok zaafı olmasına bağladı. Müziğe karşı bir zaafı olduğunu belirten Berksan diğer bir zaafının da ‘güzellik’ olduğunu söyledi. Güzel bayanlara karşı zaafından kendini zor tuttuğunu söyleyen Berksan, albüm kapağındaki fetiş resimlerin zaaflıkla paralel olarak çekildiğini söyledi..

Berksan uzun süren aşk molasına artık paydos dediğini ve kalbinin boş olmadığını söyledi. Bugüne kadar bir çok insanın hayatına girip çıktığını belirten genç kızların sevgilisi Berksan, gerçek bir ilişkisi olduğunu açıkladı.

Aşk-ı Memnu dizisinin güzeller güzeli Elif’ini canlandıran başarılı oyuncu Eda Özerkan, dizideki rolüyle gerçek hayatının arasında dağlar kadar fark olduğunu söyledi.

Gerçekte kıskanç olduğunu söyleyen Eda Özerkan, ‘Elifle Eda arasında çok fark var. Bir kere Elif kadar hiç gözüm kör olmadı. Telefonunda aşkımlı canımlı cicimli mesaj görürsem o an biter. Ama dizideki Elif, Behlül’e olan aşkından dolayı bunlara göz yumuyor. Ben asla yumamam. Aldatılmaya gelemem asla da affetmem!’ dedi..

Oyuncuların öpüşmeme konusuna değinen Eda Özerkan, ‘Ben oyuncuyum ve senaryonun gerektirdiğini yaparım.’ diyerek öpüşmeye karşı olmadığını söyledi. Girdap adlı filmle sinemaya adım atan Eda, o filmdeki rol arkadaşı Ozan Bilen’le olan ateşli öpüşme sahneleri de ekrana getirilince ‘O sahnenin rol gereği çekilmesi gerekiyordu. Ben orada işimi yaptım.’ dedi..

Eda Özerkan canlı yayında şarkı söyledi..

Berksan, yeni albümünden 'Boncuk' adlı şarkıyı seslendirdi..

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Akşam Keyfi'nde bu akşam Berksan Ve Eda Özerkan birarada
    SENARYO RENKLENSİN DİYE ÖPÜŞMEM!
    AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN BAŞARILI OYUNCU EDA ÖZERKAN, SENARYO GERÇEKTEN GEREKTİRDİĞİ SÜRECE ÖPÜŞMENİN BİR SORUN OLMAYACAĞINI SÖYLEDİ..

Oyuncuların öpüşmeme konusuna değinen Eda Özerkan, ‘Ben oyuncuyum ve senaryonun gerektirdiğini yaparım.’ diyerek öpüşmeye karşı olmadığını söyledi. Girdap adlı filmle sinemaya adım atan Eda, o filmdeki rol arkadaşı Ozan Bilen’le olan ateşli öpüşme sahneleri de ekrana getirilince ‘O sahnenin rol gereği çekilmesi gerekiyordu. Ben orada işimi yaptım.’ dedi..

Son düzenleme: 19 Mart 2009
  3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

KALBİM BOŞ DEĞİL!
    AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN BERKSAN, ÖZEL HAYATI HAKKINDA ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU..

Berksan uzun süren aşk molasına artık paydos dediğini ve kalbinin boş olmadığını söyledi. Bugüne kadar bir çok insanın hayatına girip çıktığını belirten genç kızların sevgilisi Berksan, gerçek bir ilişkisi olduğunu açıkladı.

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

‘GÜZELLİĞE KARŞI ZAAFIM VAR.’
    AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN ÜNLÜ POPÇU BERKSAN, ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU..

Yeni albümüyle müzik piyasasına bomba gibi düşen ünlü pop şarkıcısı Berksan, albümünün ismini ‘Zaaf’ koymasında kendisinin de bir çok zaafı olmasına bağladı. Müziğe karşı bir zaafı olduğunu belirten Berksan diğer bir zaafının da ‘güzellik’ olduğunu söyledi. Güzel bayanlara karşı zaafından kendini zor tuttuğunu söyleyen Berksan, albüm kapağındaki fetiş resimlerin zaaflıkla paralel olarak çekildiğini söyledi..

5. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    SEVGİLİSİNİ SAKLAYANLARA KARŞIYIM!'
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN BAŞARILI OYUNCU EDA ÖZERKAN, ÖZEL HAYATI HAKKINDA ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU..

Aşk-ı Memnu dizisinde Behlül karakterinin nişanlısı Elif rolüyle yıldızı parlayan güzel oyuncu Eda Özerkan, bir sevgilisi olduğunu bazı ünlüler gibi uğraştırmadan söyleyince Kenan Erçetingöz’ü şaşırttı. Erçetingöz, ‘Bazıları söylemiyor, sen ne güzel hemen açıkladın.’ diyince Eda Özerkan, ‘Benim bir sevgilim var. Açıkçası ben sevgilisini itiraf etmeyenlere bir anlam veremiyorum ve buna karşıyım. Bir ilişki varsa bu saklanmamalı..’ dedi..

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Nefise Karatay'da Akşam Keyfindeydi

ŞU ANDA ÇOCUK DÜŞÜNMÜYORUM!
    AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN GÜZEL OYUNCU NEFİSE KARATAY, ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU..

Hakkında çıkan 'Anne olmak istiyorum!' haberlerinin asılsız olduğunu açıklayan başarılı oyuncu Nefise Karatay, kendini şu an anne olmaya uzak hissettiğini söyledi. Karatay, 'Şimdilik kariyerimi düşünmek zorundayım. İleride anne olmayı tabii ki istiyorum fakat şu an işime yoğunlaşmış durumdayım.' dedi. Anneliğin büyük sorumluluklar istediğini söyleyen Nefise, 'Annelik gibi bir sorumluluğu işimden dolayı kaldıramam. Çocukları aşırı seviyorum. İleride anne olup çocuk sahibi olmayı her kadın gibi ben de arzuluyorum.' dedi..

7. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    İbrahim Çelikkol'da Akşam keyfindeydi ve kendisi ile ilgili iddiaları yanıtladı...

'DÖVME DİYE BİR ŞEY YOK!'
    AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN M.A.T DİZİSİNİN BAŞARILI OYUNCUSU İBRAHİM ÇELİKKOL, HAKKINDA ÇIKAN DAYAK HABERLERİNE AÇIKLAMA GETİRDİ..

M.a.t. dizisindeki kavga rolünü abartıp gerçekten rol arkadaşlarını dövdüğü, ekip arkadaşlarının kendisini sakinleştirdiği haberlerini yalanlayan genç oyuncu İbrahim Çelikkol, olayın gerçek yüzünü Akşam Keyfi’ne anlattı. Çelikkol, ‘Haberler tamamı ile yanlış. Kendimi kaybetmedim. Bu gerçeklerin ortaya çıkmasıyla alakalı bir şey. Karşımdaki adam ‘Bana vur!’ diyor. Ben de senaryo gereği şöyle bir sallıyorum. O da kafasını vuruş yönüne doğru hareket ettirince kendisine vurulmuş hissi verdiriyor.’ dedi..

Akşam Keyfi'nde bu akşam Berksan Ve Eda Özerkan birarada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Bu Akşam

Müslüm Gürses - Bu Akşam

Gozlerin kalbimi caldi bu aksam Yandi kalbim yandi, yandi bu aksam Son pismanlik fayda etmez sevgilim Darginligi kaldir baris bu aksam Gel bu askin serefine icelim Doldur sevgilim doldur, doldur bu aksam Ocagimiz tutsun darginlik bitsin Viran bagimizda bulbuller otsun Doldurda icelim askimiz icin Gam keser bitsin bitsin bu aksam__________________
  2. Akşam Keyfinde bu akşam Müşfik Kenter ve Yonca Lodi var

Akşam Keyfinde bu akşam Müşfik Kenter ve Yonca Lodi var

müşfik kenter memleketim sözleri müşfik kenter memleketim sözleri kenterin okuduğu şiirler bu güzel doyumsuz akşam ile ilgili bütün haberilerimiz burada.... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Avrupa Yakası diziyle yeniden ekranlara dönen, yıllarını sanata adamış duayen bir isim Müşfik Kenter ile albümleriyle olduğu kadar özel hayatıyla da...
  3. Ebru Destan ve Hakan Bilgin Akşam Keyfi'nde

Ebru Destan ve Hakan Bilgin Akşam Keyfi'nde

ebru destan saç rengi herakşam olduğu gibi bu akşamda seçkin kişilerin konuk olduğu Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi'nde buakşamla ilgili bütün haberler burada....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Podyumlardan sahne dünyasına transfer olan ve ‘müzik piyasasında ben de varım’ diyerek iddiasını ortaya koyan Ebru Destan ile ünlü tiyatro-dizi ve...
  4. Tamer Karadağlı ve Asuman Krause Akşam Keyfi'nde

Tamer Karadağlı ve Asuman Krause Akşam Keyfi'nde

asuman krausenin yaşı asuman krause yaşı bu akşam ki programda youncu Tamer Karadağlı ve manken Asuman Krause sesi ile karşımızda olacak.. bu doyumsuz akşamla ilgili bütün haberler burada........ KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! Eski eşi Arzu Balkan’la birlikte oynayacakları diziyle gündeme gelen deneyimli oyuncu Tamer Karadağlı ile sunduğu...
  5. Rihanna Bu Akşam İnönü'de!

Rihanna Bu Akşam İnönü'de!

rihanna haberleri rihanna istanbul rihanna inönü konseri Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna İstanbul'da! Bu gece hayranlarına İnönü Stadından bir konser vermeye hazırlanana Rihanna, bu konserini Diamonds Dünya Turnesi kapsamında verecek.. Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, bugün İstanbul’da “Diamonds World Tour” kapsamında konser verecek. “Vodafone İstanbul Calling” festivali...

Sayfayı Paylaş