gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Akşam Keyfinde bu akşam Müşfik Kenter ve Yonca Lodi var

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

müşfik kenter memleketim sözleri müşfik kenter memleketim sözleri kenterin okuduğu şiirler bu güzel doyumsuz akşam ile ilgili bütün haberilerimiz burada....

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU..

Avrupa Yakası diziyle yeniden ekranlara dönen, yıllarını sanata adamış duayen bir isim Müşfik Kenter ile albümleriyle olduğu kadar özel hayatıyla da gündemden düşmeyen Türk Pop Müziği’nin genç sesi Yonca Lodi 24 Mart Salı akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde..

Müşfik Kenter’in tadına doyulmaz sohbeti, Yonca Lodi’nin birbirinden güzel şarkıları.. Kısacası yine çok eğlenceli ve keyifli bir Akşam Keyfi..

Kenan Erçetingöz’ün hazırlayıp sunduğu Akşam Keyfi, 24 Mart Salı akşamı saat 19.15’te canlı yayınla Kanal 1’de.. Sakın kaçırmayın..

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Akşam Keyfinde bu akşam Müşfik Kenter ve Yonca Lodi var
    ünlü tiyatrocumuz vefasızlıktan şikayetçi......

'TİYATROYA KİMSENİN YARDIMI YOK!'
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN TİYATRONUN DUAYENLERİNDEN MÜŞFİK KENTER, TİYATROYA KİMSENİN YARDIM ETMEDİĞİNDEN YAKINDI..

Müşfik Kenter, özel tiyatrolara yapılan yardımın yetersiz olduğuna dikkat çekerek, Gazanfer Özacan’ın borçlarıyla birlikte vefat etmesi konusunda şu sözleri söyledi: ‘Bir sanatçının bu duruma düşürülmesi olacak iş değil! Devletin, sanata ve sanatçıya yardım etmesi lazım. Gazanfer Bey’in bu duruma düşmesi gerçekten çok yazık!’

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ünlü tiyatrocu Müşfik Kenter ve güzel şarkıcı Yonca Lodi müzik ve sinemadan bahsettiler........

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLUYDU..

Müşfik Kenter, özel tiyatrolara yapılan yardımın yetersiz olduğuna dikkat çekerek, Gazanfer Özacan’ın borçlarıyla birlikte vefat etmesi konusunda şu sözleri söyledi: ‘Bir sanatçının bu duruma düşürülmesi olacak iş değil! Devletin, sanata ve sanatçıya yardım etmesi lazım. Gazanfer Bey’in bu duruma düşmesi gerçekten çok yazık!’

Yonca Lodi, internetten şarkı indirilmesinin sanatçıların gelirlerine büyük bir darbe vurduğunu hatırlatarak bunda sadece korsanların değil, sanatçıların da suçu olduğunu söyledi. Kaliteli iş yapmayan sanatçıların dinleyicileri korsana ittiğini vurgulayan Lodi, basit şarkı yapanlar yüzünden müzik piyasasının bu durumlara geldiğini söyledi.

Elektronik müziğin şu an moda olduğuna dikkat çeken Lodi, ‘Elektronik müziği kullanarak sesi iyi olmayan sözümona ‘şarkıcılar’, albüm çıkartıyorlar ve ‘Aaa yaz geliyor! Bir albüm çıkartıp da bir kaç ekstre kapayım!’ mantığında şarkı yapıyorlar. Ben elektronik müziğe karşı değilim. Sevdiğim isimler de var. Örneğin Hande Yener..’ Elektronik müzik adına Türkiye’de sadece Hande Yener’in varlık gösterdiğine değinen Lodi, ‘Hande Yener’i elektronik müzikte tek görüyorum. Hem sesi hem de altyapısı olarak sadece Hande var. Demet Akalın’ın ise şarkıları çabuk unutulup, harcanıyor.’ Akalın’ın çok çalışkan biri olduğunu ve bunu takdir ettiğini söyleyen Yonca Lodi, Hande Yener’in tarzını tamamı ile değiştirmesini çok cesurca ve dürüstçe bulduğunu söyledi..

Müşfik Kenter, Orhan Veli'nin 'İstanbul'u dinliyorum Gözlerim Kapalı' adlı şiirini okudu..

Yonca Lodi, 'Gidiyorum' adlı şarkıyı canlı olarak seslendirdi..

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yonca Lodi meslekdaşına sahip çıktı destek verdi.....

HANDE, ÇOK CESUR VE DÜRÜST!
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN POP MÜZİĞİN ÖNDE GELEN SESLERİNDEN YONCA LODİ, MÜZİK CAMİASININ SON DURUMUNU DEĞERLENDİRDİ..

Yonca Lodi, internetten şarkı indirilmesinin sanatçıların gelirlerine büyük bir darbe vurduğunu hatırlatarak bunda sadece korsanların değil, sanatçıların da suçu olduğunu söyledi. Kaliteli iş yapmayan sanatçıların dinleyicileri korsana ittiğini vurgulayan Lodi, basit şarkı yapanlar yüzünden müzik piyasasının bu durumlara geldiğini söyledi.

Elektronik müziğin şu an moda olduğuna dikkat çeken Lodi, ‘Elektronik müziği kullanarak sesi iyi olmayan sözümona ‘şarkıcılar’, albüm çıkartıyorlar ve ‘Aaa yaz geliyor! Bir albüm çıkartıp da bir kaç ekstre kapayım!’ mantığında şarkı yapıyorlar. Ben elektronik müziğe karşı değilim. Sevdiğim isimler de var. Örneğin Hande Yener..’ Elektronik müzik adına Türkiye’de sadece Hande Yener’in varlık gösterdiğine değinen Lodi, ‘Hande Yener’i elektronik müzikte tek görüyorum. Hem sesi hem de altyapısı olarak sadece Hande var. Demet Akalın’ın ise şarkıları çabuk unutulup, harcanıyor.’ Akalın’ın çok çalışkan biri olduğunu ve bunu takdir ettiğini söyleyen Yonca Lodi, Hande Yener’in tarzını tamamı ile değiştirmesini çok cesurca ve dürüstçe bulduğunu söyledi..

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    aman sevmem o kadını

Akşam Keyfinde bu akşam Müşfik Kenter ve Yonca Lodi var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "demode" Nalan Akşam Keyfinde

"demode" Nalan Akşam Keyfinde

kanal 1 de yayınlanan herakşam canlı performans sergilenen programıj buakşam ki konukları Of Aman Nalan ve Erol Günaydın..... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! 15. sanat hayatını dokuzuncu albümü Demode’yle kutlayan Türk Pop Müziği’nin güçlü yorumcusu Nalan ile sanat camiasının usta duayeni Erol Günaydın 16 Mart Pazartesi akşamı Kenan...
  2. Akşam Keyfinde buakşam Vural Çelik ve Tuba Ünsal var

Akşam Keyfinde buakşam Vural Çelik ve Tuba Ünsal var

her akşam canlı performansın sergilendiği ve birbirinden özel güzel sanatçıların konmuk olduğu program yine rengarek buakşamla iligili bütün haberler burada melekelrim....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! Türkiye’nin ve dünyanın ilk kriminal komedi dizisi olarak gündeme gelen ‘Canını Sevdiğimin İstanbul’u’ kısa adıyla C.S.İ dizisinin...
  3. Akşam Keyfinde buakşam Hakan Ural ve Aslı Zen var

Akşam Keyfinde buakşam Hakan Ural ve Aslı Zen var

aslızen kimdir aslı zen kimdir hakan ural hakan ural kaç yaşında aslı bu akşam ile ilgili bütün haberler burada....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Uzun süren ekran sessizliğini İpsiz Recep dizisiyle bozan Hakan Ural ile şarkıcı Aslı Zen 23 Mart Pazartesi akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde.. Hakan Ural’ın renkli sohbeti, Aslı...
  4. akşam keyfinde Özgün ve Gönül yazar var

akşam keyfinde Özgün ve Gönül yazar var

özgün ve sevgilisi işte Özgün ve Gönül Yazar!lı akşam keyfi...... İnsan hissettiği yaşta olurmuş ya işte aşk kadını Gönül Hanım...... ‘AŞK İSTİYORUM!’ AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN GÖNÜL YAZAR, KENDİNE GÖRE BİR AŞK ARADIĞINI DUYURDU.. Dünden bugüne tam 6 kişi ile evlenen Gönül Yazar, yedinci kocasını istediğini söyledi. Yazar, ‘Aşk istiyorum. Ömrümü beraber geçirebileceğim, ölene kadar el...
  5. Bu akşam ne yemek var ?????

Bu akşam ne yemek var ?????

Melekler bu akşam kocişinize naptınız söleyin bakim hem benim gibi napacagını dusunenlerde vardır belki gelin burda paylaşalım birbirimize fikir danışalım

Sayfayı Paylaş