gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Akşam Keyfinde buakşam Hakan Ural ve Aslı Zen var

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

aslızen kimdir aslı zen kimdir hakan ural hakan ural kaç yaşında aslı bu akşam ile ilgili bütün haberler burada.......

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU..

Uzun süren ekran sessizliğini İpsiz Recep dizisiyle bozan Hakan Ural ile şarkıcı Aslı Zen 23 Mart Pazartesi akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde..

Hakan Ural’ın renkli sohbeti, Aslı Zen’in birbirinden güzel şarkıları.. Kısacası yine çok eğlenceli ve keyifli bir Akşam Keyfi..

Kenan Erçetingöz’ün hazırlayıp sunduğu Akşam Keyfi, 23 Mart Pazartesi akşamı saat 19.15’te canlı yayınla Kanal 1’de.. Sakın kaçırmayın..

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Akşam Keyfinde buakşam Hakan Ural ve Aslı Zen var
    Ferhat Göçer nakorlük mü etti...

FERHAT’TAN SADECE TEŞEKKÜR İSTEDİM!
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ YORUMCU ASLI ZEN, FERHAT GÖÇER’İN ‘CENNET’ ŞARKISINI KENDİSİNE MAL ETMESİNDEN YAKINDI..

Türkiye’nin en iyi aşk şarkılarından olup, bir klasiğe dönüşen Ferhat Göçer’in seslendirdiği ‘Cennet’ şarkısının söz yazarı olan Aslı Zen , bu şarkıyı Ferhat Göçer’e verirken maddi bir beklentisi olmadan verdiğini söyledi. Dostluk namına ‘Ne verirsen olur!’ diyen Aslı Zen, Ferhat Göçer’in vefasızlığına yakındı. ‘Sadece Bir teşekkür etmesi yeterdi.’ diyen Aslı Zen, geçtiğimiz günlerde Beyaz Show’a konuk olan Ferhat Göçer’in, ‘Bu şarkının yazarı kimdir?’ sorusuna ‘Aslı diye genç bir arkadaş..’ diye cevap vermesine çok kızdığını söyledi..

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Aslı Zen'de hayatında zorluklarla karşılaştı......

‘İKİ YIL PARKTA YATTIM!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ASLI ZEN, YAŞADIĞI ZORLUKLARI ANLATTI..

Henüz 14 yaşında şarkıcı olabilmek için evden kaçan Aslı Zen, bugünlere çok zor geldiğini şu sözlerle ifade etti: ’14 yaşında ‘Ben şarkıcı olacağım.’ diye evden çıktım. Çok zor şartlarda kendimi geliştirdim. İki yıl boyunca Bebek Parkı’nda yattığım da doğru. O zamanlar bir barda çalışıyordum. Bebek Parkı’na yakın diye orada uyuyordum. Sonra artık kendime çekidüzen verdim. Vokalistlik yaptım. Emel Müftüoğlu ve Sezen Aksu elimden tuttu. Tabii bunlara vesile olan da çok kişi oldu. Sonra buralara kadar gelebildik.’

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Aslı Zen nasıl şöhter olmuş anlattı........

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLUYDU..

Türkiye’nin en iyi aşk şarkılarından olup, bir klasiğe dönüşen Ferhat Göçer’in seslendirdiği ‘Cennet’ şarkısının söz yazarı olan Aslı Zen , bu şarkıyı Ferhat Göçer’e verirken maddi bir beklentisi olmadan verdiğini söyledi. Dostluk namına ‘Ne verirsen olur!’ diyen Aslı Zen, Ferhat Göçer’in vefasızlığına yakındı. ‘Sadece Bir teşekkür etmesi yeterdi.’ diyen Aslı Zen, geçtiğimiz günlerde Beyaz Show’a konuk olan Ferhat Göçer’in, ‘Bu şarkının yazarı kimdir?’ sorusuna ‘Aslı diye genç bir arkadaş..’ diye cevap vermesine çok kızdığını söyledi..

Henüz 14 yaşında şarkıcı olabilmek için evden kaçan Aslı Zen, bugünlere çok zor geldiğini şu sözlerle ifade etti: ’14 yaşında ‘Ben şarkıcı olacağım.’ diye evden çıktım. Çok zor şartlarda kendimi geliştirdim. İki yıl boyunca Bebek Parkı’nda yattığım da doğru. O zamanlar bir barda çalışıyordum. Bebek Parkı’na yakın diye orada uyuyordum. Sonra artık kendime çekidüzen verdim. Vokalistlik yaptım. Emel Müftüoğlu ve Sezen Aksu elimden tuttu. Tabii bunlara vesile olan da çok kişi oldu. Sonra buralara kadar gelebildik.’

Akşam Keyfinde buakşam Hakan Ural ve Aslı Zen var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Aysev Akşam Keyfinde

Hakan Aysev Akşam Keyfinde

ünlü sanatçı her akşam canlı performansın sunulduğu Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi programına konuk oldu ve bu akşam la ile ilgili diğer haberielmizde mevcut......... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLUYDU.. Hakan Aysev, Ferhat Göçer’le aralarında bir sorun olmadığını ama medya sayesinde bir tartışma ortamının yaratıldığını söyledi ve ekledi :...
  2. Akşam Keyfinde buakşam Vural Çelik ve Tuba Ünsal var

Akşam Keyfinde buakşam Vural Çelik ve Tuba Ünsal var

her akşam canlı performansın sergilendiği ve birbirinden özel güzel sanatçıların konmuk olduğu program yine rengarek buakşamla iligili bütün haberler burada melekelrim....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! Türkiye’nin ve dünyanın ilk kriminal komedi dizisi olarak gündeme gelen ‘Canını Sevdiğimin İstanbul’u’ kısa adıyla C.S.İ dizisinin...
  3. Akşam Keyfinde bu akşam Müşfik Kenter ve Yonca Lodi var

Akşam Keyfinde bu akşam Müşfik Kenter ve Yonca Lodi var

müşfik kenter memleketim sözleri müşfik kenter memleketim sözleri kenterin okuduğu şiirler bu güzel doyumsuz akşam ile ilgili bütün haberilerimiz burada.... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Avrupa Yakası diziyle yeniden ekranlara dönen, yıllarını sanata adamış duayen bir isim Müşfik Kenter ile albümleriyle olduğu kadar özel hayatıyla da...
  4. akşam keyfinde Özgün ve Gönül yazar var

akşam keyfinde Özgün ve Gönül yazar var

özgün ve sevgilisi işte Özgün ve Gönül Yazar!lı akşam keyfi...... İnsan hissettiği yaşta olurmuş ya işte aşk kadını Gönül Hanım...... ‘AŞK İSTİYORUM!’ AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN GÖNÜL YAZAR, KENDİNE GÖRE BİR AŞK ARADIĞINI DUYURDU.. Dünden bugüne tam 6 kişi ile evlenen Gönül Yazar, yedinci kocasını istediğini söyledi. Yazar, ‘Aşk istiyorum. Ömrümü beraber geçirebileceğim, ölene kadar el...
  5. Aslı Zen Işık Albümü Tanıtımı ve Bilgiler

Aslı Zen Işık Albümü Tanıtımı ve Bilgiler

aslı zen ışık albümü aslı zen ışık Hayatı hakkında çeşitli bilgiler verdiğimiz müzisyen Aslı Zen ikinci albümü ile müzik marketlerde ki yerini aldı melekler. Biz de bu sayfamızda Aslı Zen Işık albümü ile ilgili bilgiler sunacağız sizlere.... Aslızen, dört yıllık bir aradan sonra ikinci stüdyo albümü 'Işık' ile dinleyicileriyle tekrar buluştu. Albümde yer alan şarkıların sözleri...

Sayfayı Paylaş