gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Akşam Keyfinde buakşam Vural Çelik ve Tuba Ünsal var

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

her akşam canlı performansın sergilendiği ve birbirinden özel güzel sanatçıların konmuk olduğu program yine rengarek buakşamla iligili bütün haberler burada melekelrim.......

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU!

Türkiye’nin ve dünyanın ilk kriminal komedi dizisi olarak gündeme gelen ‘Canını Sevdiğimin İstanbul’u’ kısa adıyla C.S.İ dizisinin oyuncuları Vural Çelik ve Tuba Ünsal 20 Mart Cuma akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde..

Vural Çelik ve Tuba Ünsal’ın eğlenceli sohbetiyle renklendireceği Akşam Keyfi, yine çok keyifli bir bölümüyle karşınızda..

Kenan Erçetingöz’ün hazırlayıp sunduğu Akşam Keyfi, 20 Mart Cuma akşamı 19.15’te canlı yayınla Kanal 1’de.. Sakın kaçırmayın..

Akşam Keyfinde buakşam Vural Çelik ve Tuba Ünsal var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Ünsal Yeni ve farklı roller istiyormuş

Tuba Ünsal Yeni ve farklı roller istiyormuş

'BENİ ZORLAYIN' FOTOMODEL OLARAK BAŞLADIĞI KARİYERİNİ OYUNCU OLARAK SÜRDÜREN TUBA ÜNSAL, ROL ALDIĞI YAPIMLARDA ŞIMARIK, ŞEHİRLİ KIZI CANLANDIRMAKTAN SIKILDIĞINI SÖYLEDİ. Bundan böyle kendisini zorlayacak rollerde yer almak istediğini belirten Ünsal, sözlerini şöyle sürdürdü: “Artık bana farklı roller teklif edilsin. Yapımcılar artık bana zor karakterleri teklif etsin. Ben de bir köylü kızını...
  2. Akşam Keyfinde buakşam Hakan Ural ve Aslı Zen var

Akşam Keyfinde buakşam Hakan Ural ve Aslı Zen var

aslızen kimdir aslı zen kimdir hakan ural hakan ural kaç yaşında aslı bu akşam ile ilgili bütün haberler burada....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Uzun süren ekran sessizliğini İpsiz Recep dizisiyle bozan Hakan Ural ile şarkıcı Aslı Zen 23 Mart Pazartesi akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde.. Hakan Ural’ın renkli sohbeti, Aslı...
  3. Akşam Keyfinde bu akşam Müşfik Kenter ve Yonca Lodi var

Akşam Keyfinde bu akşam Müşfik Kenter ve Yonca Lodi var

müşfik kenter memleketim sözleri müşfik kenter memleketim sözleri kenterin okuduğu şiirler bu güzel doyumsuz akşam ile ilgili bütün haberilerimiz burada.... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Avrupa Yakası diziyle yeniden ekranlara dönen, yıllarını sanata adamış duayen bir isim Müşfik Kenter ile albümleriyle olduğu kadar özel hayatıyla da...
  4. Vural Çelik ve Tuba Ünsal Akşam Keyfi'ndeler

Vural Çelik ve Tuba Ünsal Akşam Keyfi'ndeler

iki rol arkadaşı bu keyifli akşamda samimi söyleşi içindelerdi..... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! Türkiye’nin ve dünyanın ilk kriminal komedi dizisi olarak gündeme gelen ‘Canını Sevdiğimin İstanbul’u’ kısa adıyla C.S.İ dizisinin oyuncuları Vural Çelik ve Tuba Ünsal 31 Mart Salı akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde.. Vural Çelik ve...
  5. akşam keyfinde Özgün ve Gönül yazar var

akşam keyfinde Özgün ve Gönül yazar var

özgün ve sevgilisi işte Özgün ve Gönül Yazar!lı akşam keyfi...... İnsan hissettiği yaşta olurmuş ya işte aşk kadını Gönül Hanım...... ‘AŞK İSTİYORUM!’ AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN GÖNÜL YAZAR, KENDİNE GÖRE BİR AŞK ARADIĞINI DUYURDU.. Dünden bugüne tam 6 kişi ile evlenen Gönül Yazar, yedinci kocasını istediğini söyledi. Yazar, ‘Aşk istiyorum. Ömrümü beraber geçirebileceğim, ölene kadar el...

Sayfayı Paylaş