gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

akşam keyfinde Özgün ve Gönül yazar var

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

özgün ve sevgilisi işte Özgün ve Gönül Yazar!lı akşam keyfi......

İnsan hissettiği yaşta olurmuş ya işte aşk kadını Gönül Hanım......

‘AŞK İSTİYORUM!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN GÖNÜL YAZAR, KENDİNE GÖRE BİR AŞK ARADIĞINI DUYURDU..

Dünden bugüne tam 6 kişi ile evlenen Gönül Yazar, yedinci kocasını istediğini söyledi. Yazar, ‘Aşk istiyorum. Ömrümü beraber geçirebileceğim, ölene kadar el ele, göz göze olabileceğim biri olmalı. En önemlisi de benden 8 yaş ufak olmalı! E ben genç gösteriyorum, yanımda yaşlı durmasını istemem!’ diyerek espri yaptı.. Önceki eşlerinden ayrılık sebeplerini özetle anlatan Gönül Yazar, ‘En ilginci de bir tanesinde kaynanam istememişti. Londra’dan aramıştı kocamı, ‘Geldiğimde sizi boşanmış göreceğim!’ demişti. Gerekçesi de sahne sanatçısından gelin olmazmış! E biz de boşandık!’ dedi..

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: akşam keyfinde Özgün ve Gönül yazar var
    ‘İSRA BENİM YAKIN ARKADAŞIM!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN BAŞARILI ŞARKICI ÖZGÜN, ÜNLÜ MÜZİSYEN İSKENDER PAYDAŞ’IN SEVGİLİSİ İSRA GÜLÜMSER’İN ÇOK YAKIN ARKADAŞI OLDUĞUNU SÖYLEDİ..

İkinci albümünde ünlü müzisyen İskender Paydaş’ın sevgilisi İsra Gülümser ile bir eve kapanıp saatlerce çalıştığını söyleyen bu yüzden de ismi İsra Gülümser ile aşk dedikodusuna karışan genç şarkıcı Özgün, ‘İsra benim çok yakın arkadaşım. İkinci albümde beraber çalışmıştık. Bu resim de eğlendiğimiz bir gecceden çekilmiş bir fotoğraf!’ dedi..

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

‘BÜLENT ERSOY, BENİM KARDEŞİMDİR!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN GÖNÜL YAZAR, BÜLENT ERSOY’U KARDEŞİ GİBİ GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ..

Bülent Ersoy’un kendisi hakkında ‘Gönül Yazar, Türk Musikisi için ne yaptı ki!’ dediğini söyleyen Gönül Yazar, ‘Peki o ne yaptı? Tamam kabul ediyorum, şarkı yazmadım, beste yapmadım ama o da yapmadı. Biz yorumcuyuz. Bülent Ersoy, benim kardeşimdir. Artık buradan da söylüyorum; kavga etmeyelim. Bülent’in çok temiz bir kalbi var aslında!’ dedi..

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

‘ÖZGÜN, BENİ DİSKOYA GÖTÜR!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN GÖNÜL YAZAR, DİSKOYA GİDİP DÖKTÜRMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Son zamanlarda bir çok acı yaşadığını ve sahip olduğu herkesi kaybettiğini ve üzerinde bunun ağırlığıyla yaşadığını söyleyen Gönül Yazar, ‘Bir yandan üzülüp, ağlıyorum ama diğer bir yandan da beni sevindirecek şeyler olunca keyfim yerine geliyor. Böyle disko topunu alıp diskoya gidesim var. Özgün beni diskoya götürür zaten!’ dedi. Programın diğer konuğu ünlü şarkıcı Özgün de ‘Tabii ya! Gider biraz dağıtırız!’ diye karşılık verdi..

akşam keyfinde Özgün ve Gönül yazar var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Özdemir Akşam Keyfinde

Bülent Özdemir Akşam Keyfinde

Ünlü besteci Kenan Erçetingöz'ün programına katıldı sıcak samimi bi söyleşi ile müzükleriyle Bülent Özdemir programa renk kattı........ KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ, YİNE MÜZİK VE İTİRAFLA DOLU.. Ünlü sanatçıların yorumuyla Bülent Özdemir’in bestelediği şarkılar ekrana getirildi.. Bülent Özdemir, eskiden kendisine ‘Şavşak Bülent’ dediklerini açıkladı....
  2. "demode" Nalan Akşam Keyfinde

"demode" Nalan Akşam Keyfinde

kanal 1 de yayınlanan herakşam canlı performans sergilenen programıj buakşam ki konukları Of Aman Nalan ve Erol Günaydın..... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! 15. sanat hayatını dokuzuncu albümü Demode’yle kutlayan Türk Pop Müziği’nin güçlü yorumcusu Nalan ile sanat camiasının usta duayeni Erol Günaydın 16 Mart Pazartesi akşamı Kenan...
  3. Akşam Keyfinde buakşam Vural Çelik ve Tuba Ünsal var

Akşam Keyfinde buakşam Vural Çelik ve Tuba Ünsal var

her akşam canlı performansın sergilendiği ve birbirinden özel güzel sanatçıların konmuk olduğu program yine rengarek buakşamla iligili bütün haberler burada melekelrim....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! Türkiye’nin ve dünyanın ilk kriminal komedi dizisi olarak gündeme gelen ‘Canını Sevdiğimin İstanbul’u’ kısa adıyla C.S.İ dizisinin...
  4. Akşam Keyfinde buakşam Hakan Ural ve Aslı Zen var

Akşam Keyfinde buakşam Hakan Ural ve Aslı Zen var

aslızen kimdir aslı zen kimdir hakan ural hakan ural kaç yaşında aslı bu akşam ile ilgili bütün haberler burada....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Uzun süren ekran sessizliğini İpsiz Recep dizisiyle bozan Hakan Ural ile şarkıcı Aslı Zen 23 Mart Pazartesi akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde.. Hakan Ural’ın renkli sohbeti, Aslı...
  5. Akşam Keyfinde bu akşam Müşfik Kenter ve Yonca Lodi var

Akşam Keyfinde bu akşam Müşfik Kenter ve Yonca Lodi var

müşfik kenter memleketim sözleri müşfik kenter memleketim sözleri kenterin okuduğu şiirler bu güzel doyumsuz akşam ile ilgili bütün haberilerimiz burada.... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Avrupa Yakası diziyle yeniden ekranlara dönen, yıllarını sanata adamış duayen bir isim Müşfik Kenter ile albümleriyle olduğu kadar özel hayatıyla da...

Sayfayı Paylaş