gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Akşam Lisesi Nedir lütfen cevap verin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Akşam Lisesi Nedir bu konuda kim ne biliyorsa bildiklerini bana da yazabilir mi acaba?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Akşam Lisesi Ne Demek
    Akşam Lisesi Anlamı

Akşam Lisesi: Liseyi hiç okumamış veya terk etmek durumunda kalmış kişiler tarafından liseyi dışarıdan bitirme sistemidir.

Akşam lisesine kayıt için; İlköğretim mezunu olmak, TC vatandaşı olmak ve askerlikle ilişkisi bulunmamak yeterlidir. Bu şartları taşıyan herkes akşam lisesine kayıt yaptırabilir.

Akşam Lisesi Nedir lütfen cevap verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen cevap verin

lütfen cevap verin

arkadaşlar ben 27 sinde adet oldum ancak,her zamankinden çok farklı olarak.Bu kez adet belirtilerini hiç yaşamadım 26sı gece biraz kanama geldi diğerlerine göre daha farklı renkte..ilk gün biraz kanama geldi ama diğer günlerde yok denecek kadar az..bi ara hiç kanama gelmedi daha sonra biraz daha geldi..İlk gün geldiği renkte..Kahverenginin daha açık tonunda..Bitti diye düşünürken 1 damla kadar...
  2. Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak lütfen cevap verin

Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak lütfen cevap verin

Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak bu konuda bilgisi olan var mı acaba aranızda?
  3. Doğal Bağışıklık Nedir lütfen cevap verin

Doğal Bağışıklık Nedir lütfen cevap verin

Doğal Bağışıklık Nedir bilen var mı acaba Doğal Bağışıklığin ne olduğunu, varsa bana yazsın cevabını
  4. Yazılı Olan Kurallar Nelerdir lütfen cevap verin

Yazılı Olan Kurallar Nelerdir lütfen cevap verin

Merhaba size bir sorum olacak acaba aranızda Yazılı Olan Kurallar Nelerdir bilen var mı var ise lütfen bana Yazılı Olan Kurallar Nelerdir yazsın arkadaşlar.
  5. Gebelikte Üçlü Test Nedir lütfen cevap verin

Gebelikte Üçlü Test Nedir lütfen cevap verin

Merhaba sizden bir konuda yardım ve öneri istiyorum Gebelikte Üçlü Test Nedir bu konuda acilen bilgi edinmem lazım dr benden üçlü test istedi :S

Sayfayı Paylaş