gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

akşam yemeği için ne giymeli?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mrb, bir akşam yemeği organizasyonumuz var ve tekne de olmasını planlıyoruz. çarpıcı olmak ile birlikte başarılı görünmek istiyorum. yardım :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
akşam yemeği için ne giymeli? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu akşam ne yemek var ?????

Bu akşam ne yemek var ?????

Melekler bu akşam kocişinize naptınız söleyin bakim hem benim gibi napacagını dusunenlerde vardır belki gelin burda paylaşalım birbirimize fikir danışalım
  2. ne giymeliyim..!!

ne giymeliyim..!!

merhabalar. adım yasmin(gerçek adım değil)15 yaşıma yeni girdim ve 1.70 boyundayım ve birazda külom var. 57 kiloyum ve istediğim elbiseyi giyemiyorum. bu yüzden külolarımı azda olsa kapatacak kıyafetler söyleyebilir misiniz?? ..Bir de arkadaşlarımın yanında uzun kalıyorum daha kısa gösterecek kıyafetler nelerdir??
  3. Kış için Ne Giymelisiniz ?

Kış için Ne Giymelisiniz ?

bot modelleri bot fiyaları çizme modelleri kışlık aksesuarları hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar yazı geri de bıraktığımız şu günlerde kış kendini artık göstermeye başladı melekler. hatta Türkiye'nin Bazı kesimlerine kar bile yağdı. ee bu günlerde sizde kış için alışveriş yapmaya çıkmadan önce bu yazımızı mutlaka gözden geçirmelisiniz :) Bu sezonun Kışında çok şık görünmek sizin...
  4. Cumartesi gecesi yemekte ne giymeliyim

Cumartesi gecesi yemekte ne giymeliyim

Cumartesi gecesi Coşkun SABAH'ın sahne alacağı bir mekana yemeğe gideceğim fakat ne giyeceğime karar veremedim yardımlarınızı bekliyorum.
  5. Doğum Günümde Ne Giymeliyim diyenler için öneriler

Doğum Günümde Ne Giymeliyim diyenler için öneriler

Doğum Günümde Ne Giysem Doğum Günü Elbiseleri Pek yakında doğum gününüzü mü kutlayacaksınız? O halde biz de şimdiden sizin doğum gününüzü en güzel sözler ve dilekler ile kutluyor ve doğum günümde ne giysem sorunuza bu sayfamızda birden çok çözüm önerileri sunuyoruz. İşte size birbirinden şık doğum günü elbisesi modelleri Melek'ler:)

Sayfayı Paylaş