gebe
  1. dilek trk

dilek trk Forum Okuru

akşama ne pişirsem

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında dilek trk tarafından paylaşıldı.

şu kadınların yemek derdi bitmiyor değilmi eminim benim gibi düşünen bir sürü kadın vardır öğleden itibaren sürekli aklımdaki soru akşama ne pişirsem..yemeğimin adını bir koysam bayağı bir yük kalkacak üstümden bazen aklıma hiç yemek ismi bile gelmiyor Benim gibi kararsız kişiler varsa burada birbirimize akşama ne pişirebileceğimiz konusunda öneri ve tavsiyelerde bulunabiliriz

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    toyga çorbası tavuk haşlama yanına bulgur plavı salata yapacam

THESECRET bunu beğendi.
  3. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
akşama ne pişirsem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugün ne pişirsem derdi

bugün ne pişirsem derdi

bugün ne pişirsem yazın ne pişirsem bugün facebook bu gün menü Annemin ve bizim evimizin birincil günlük derdini huzurlarınıza sunuyorum : Başka evlerde ve ev hanımlarında da oluyordur:) Belki şöyle bir konusunu açıp komik güzel ve tatlı yanlarını paylaşacağım sizinle. Sabah kahvaltılarımız güzel geçer. Bizim evin sultanında yani annemde saat 11 e doğru doğru mırın kırınlar başlar. Ah ben...
  2. İftara Ne Pişirsem

İftara Ne Pişirsem

İftarda tam olarak ne pişireyim arkadaşlarım aklım karıştı benim hep böyle oluyor ramazan ayında ne pişireceğim derdi ile bitiyorum. Öğlen başlıyorum yemek yapmaya ancak bitiyor iftara. Şimdi sizlerin tavsiyelerini alabilirmiyim. Misal İftara ne pişirsem başlığı altında 7 gün açsanız da ben de dertten kurtulsam ha olmaz mı ne diyorsunuz. Cemoşun konularını görmüştüm. Titan cemoş halledin...
  3. İftara ne pişirsem pazartesi menüsü

İftara ne pişirsem pazartesi menüsü

iftar menüsü ramazanda ne pişirsem iftara ne pişirsem iftarda ne yapsam , ne pişirsem, iftar menüsü pazartesi, bugü ne pişirsem genel bilgiler ramazanda herkeste aynı telaş "iftarda ne pişirsem" :D işte szileri bu dertlerden kuratacak menülerr melekler İftar Menüsü Pazartesi mantar çorbası zeytin yağlı barbunya kuzu pirzola çoban salata güllaç Mantar Çorbası Tarifi 1 kase...
  4. İftara ne pişirsem SALI menüsü

İftara ne pişirsem SALI menüsü

zeytinyağlı yaprak sarma iftara ne pişirsem iftara ne pisirsem iftaranepisirsem iftar menüsü, iftara ne pişirsem, salı günü menüsü, haftalık menüler hakkında bilgiler iftarda ne pişirsem diye düşünmeyin:D meleklerim işte size salı günü iftar menüsü İftar Menüsü Salı tavuk suyu çorba kağıt kebabı zeytinyağlı sarma marul salatası yalancı tavuk göğsü Tavuk Suyu Çorba Malzemeler...
  5. İftara ne pişirsem ÇARŞAMBA menüsü

İftara ne pişirsem ÇARŞAMBA menüsü

iftara ne pişirsem iftara ne pişirsem carşamba iftar menüleri, iftar yemekleri, iftara ne pişirsem, çarşamba günü menüsü, tarifleri hakkında bilgiler evet melekler menülerimize devam ediyoruz işte size çarşamba günü iftar menüsü İftar Menüsü Çarşamba sebzeli mercimek çorbası sodalı börek fırında köfte pilav prenses tatlısı Sebzeli mercimek çorbası MALZEMELER 1 çorba kaşığı...

Sayfayı Paylaş