gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Akşamdan kalmalara öneriler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Akşam ki eğlencede alkolü fazla kaçırdınız ertesi gün kalktığınızda müthiş başınız ağrıyor ne yapacaksınız?Ha birde çalışıyorsanız işe nasıl gideceğinizi düşünüyorsunuz ama alkolün ertesi günkü olumsuz etkilerinden birtürlü kurtulamıyorsunuz..İşte çözümü:tik: [​IMG] BİRA
    SORUN: İçeriğinde bulunan buğday ve arpa bağırsak yollarında gaz birikmesine ve ishale neden olabilir.
    ÇÖZÜM: Alka-Seltzer Plus. İçeriğinde bulunan maddeler mide bulantısını engeller baş ağrısını önler.
    ŞARAP
    SORUN: Keskin tanenler migrene benzeyen baş ağrılarına neden olabilir.
    ÇÖZÜM: Bir şişe maden suyu tanenlerin yarattığı yanma hissini yok eder aspirin ise baş ağrısı riskini ortadan kaldırır.
    RAKI
    SORUN: Yüksek alkol oranına sahip olduğu için hücrelerin susuz kalmasına şiddetli baş ağrılarına neden olabilir.
    ÇÖZÜM: Aspirinle birlikte bol bol su için. Gün içinde meyve suları ya da bitki çayları içmeye özen gösterin.
    Sabah

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    sorunum yoooooooooooook

Akşamdan kalmalara öneriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Yıl Akşamı için Saç Önerileri

Yeni Yıl Akşamı için Saç Önerileri

saç modelleri saç renkleri saç modelleri 2012 saç modelleri bayan saç bakımı hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar Yeni yıla çok az bir zaman hatta sayılı günler kaldı diyebiliriz melekler. Artık Rezervasyonlarınızı bile yaptırmışsınızdır. En şık Gece Elbisenizi de ayarladınız Çok Şık Ayakkabınızı da seçtiniz Sıra geldi saçınızın modelini nasıl yapacağınıza :) Bir türlü hangi...
  2. Hamile kalmayı kolaylaştırıcı öneriler burada

Hamile kalmayı kolaylaştırıcı öneriler burada

Hamile kalmak için yapılması gerekenler hamilelik takvimi Selam kızlar cok guzel bır metın okudum hamıle kalmak ıcın guzel bılgıler var sızlerlede paylasmak ıstedım Öncelikle yumurtlama dönemine yakın zamanlarda ilişkiye girmeye özen göstermek gereklidir. - Haftada 2 veya 3 kere düzenli cinsel ilişki hamilelik şansını arttırmak için yeterlidir. Her gün ilişki olması şansı daha fazla...
  3. Hamile kalmayı artıran öneriler

Hamile kalmayı artıran öneriler

bu konu;nasıl hamile kalınır,hamile kalmak için neler yapılmalıdır hakkında bilgiler vermektedir İstemelerine rağmen gebelik elde edemeyen çiftlerden bazılarında altta yatan problem uygun zamanda ve yeterli sıklıkta ilişkinin olmaması, ya da uygulanan yanlış yöntemler gibi çok basit nedenler olabilir.Mutlu bir aile kurmak istediğinizde bazen işler planladığınız gibi yürümeyebiliyor. Bazıları...
  4. hamile kalmayı kolaylaştıran farklı öneriler

hamile kalmayı kolaylaştıran farklı öneriler

kızlar hepimiz az cok neler yapmamız gerktiğini biliyoruz fakat bilmediğimiz yada farklı buldugumuz önerileri burda paylşalım kısa olarak klasik yapmamıl gereknleri yazaıyorum ama sizlerden farklı değişik hatta komik bile olabilir öenirleri bekliyorum:) -Gebe kalmayı planladığız da 3 ay öncesinden korunmayı bırakın -Gebe kalmak için en uygun zamanda gün aşırı ilişkide bulunun -Gebelik için...
  5. Eskilerden Kalma Güzellik Önerileri

Eskilerden Kalma Güzellik Önerileri

güzellik önerileri güzellik tavsiyeleri Sevgili melekler, eskileri zaman zaman beğenmesek da aslında onların da bildiği pek çok şey var, bunu kabul etmek lazım. Büyüklerimizin söylediği ne varsa eskilerde var lafını es geçmemek gerek. Zira şöyle bir dönüp annelerimizin, anneannelerimizin güzellik için uyguladığı yöntemleri incelersek, hiç de azımsanacak şeyler olmadıklarını farkederiz. İşte...

Sayfayı Paylaş