gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aksaray Birlik

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

aksaray birlik aksaray birlik ankara Firma: Aksaray Birlik Firma Gerçek Adı: Aksaray Birlik
    Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: İbrahim Gökgöz
    Genel Müdür: İlhami Kaya
    Merkez Adresi: Yeni Sanayi Sitesi 8 Blok No:7 Aksaray
    İletişim Bilgileri
    Tel 1: (212) 658 17 52
    Tel 2: (212) 658 17 55
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri
    İşletme Yetkilisi: İlhami Kaya
    Peron No: 141
    Tel 1: (212) 658 17 52
    Tel 2: (212) 658 17 55

Kalkış Kalkış Tel. Varış Varış Tel. Ara Duraklar
    İstanbul (212) 658 17 52 Aksaray - Ankara

kaynak:frmpaylas

2. mağdur111

mağdur111 Forum Okuru

Aksaray Birlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aksaray Üniversitesi

Aksaray Üniversitesi

Üniversitemiz; a) Niğde Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı iken adı ve bağlantısı değiştirilerek oluşturulan ve rektörlüğe bağlanan Fen-Edebiyat Fakültesi, İktisadî ve İdarî Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ile Eğitim Fakültesinden, b) Niğde Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı iken adı ve bağlantısı değiştirilerek oluşturulan ve rektörlüğe bağlanan Sağlık Yüksekokulu ile Beden Eğitimi ve...
  2. Aksaray Develisi

Aksaray Develisi

Yaklaşık 1900 yıllan... Temmuz güneşinin Anadolu'yu yakıp kavurduğu günlerde, Konya 'ya yakın köylerden birindeyiz. Bir evin temelleri yeni bitmek üzere. İri yan bir adam koca elleriyle güneşe inat, koca koca taşlan yontup, temeli yükseltmek için ha bire çalışmakla meşgul. Bir yandan da çamur isteyip, amelelere daha sıkı çalışmalarını tembih ediyor. Dört beş amele, bir ustaya çamur ve taş...
  3. Aksaray Şehir Tanıtımı

Aksaray Şehir Tanıtımı

aksaray şehir merkezi mamasın gökce köyü aksaray şehri aksarayın tanıtımı İsmin kökeni Selçuklu Sultanı İzzettin Kılıçarslan, şehirde camii, medrese, kümbetler ve büyük ve beyaz bir saray yaptırdı. Şehir “Aksaray” adını işte bu beyaz saraydan aldı. Tarih İlkçağ'da Arkhelais adını taşıyan kenti, son Kapadokya kralı Arkhelaos'un Garsuara adlı yerleşmeyi geliştirerek kurduğu sanılmaktadır....
  4. Birlikte....

Birlikte....

Ekledigim siir 3 - 4 yüzyildan kalma bir siir. 19 yüzyilda ingiliz arkeologlar tarafinda bir mezar tasinin üzerinde kazilmis halde bulunmustur.... Birlikte geçen günleri özlüyorum Hele sabah çıkıp gidişimizi Seninle dağlara çıkar dolaşırdık Birlikte söylerdik şarkılarımız Ben o dağların ruhundan öğrenmiştim Ta yürekten candan söylemeyi Hem dağlarda hem kırlarda hem sahralarda Ey...
  5. aksaray

aksaray

Aksarayın meşhur gıdaları nelerdir?. Bilen biri cevaplarsa çok sevinirim...

Sayfayı Paylaş