gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Aksesuardan yelek

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Fazlaca iddalı bu aksesuar yelekleri ben baya bir değişik buldum.. Kullanım açısından nasıl olur bilmem ama sade bir kıyafetle birleşince baya bir tarz duracağı kesin. [​IMG]

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

çok değişik birşey.emeğine sağlık

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    ilk model şık görünüyor kıyafetin üstünde güzel durur..
    emeğine sağlık canım

4. minikkız

minikkız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    farklı ama çok güzel

Aksesuardan yelek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aksesuarlar

aksesuarlar

Politikacı ve işadamlarının karşıya mesaj vermek için kullandıkları aksesuarlar da vardır. Hırkanızdaki timsah logosu bakın benim bunu alacak kadar param var mesajını verirken, yıllar önce Polo oynayan beyefendi diye yorumladığınız bir logo, sahtesi çok yapılıp, tüm tatil yörelerinde tezgahlarda üç tanesi 1O dolara satıldığı için Elinde çomakla beygiri döven herif , durumuna düşüp eski...
  2. Yelekler

Yelekler

Çok güzel bunlar ya melişler alın bunlardan sizlere çok yakışcak :deli::deli:
  3. Kürklü yelekler

Kürklü yelekler

kürk yelek kürklü yelek örgü kürklü kürk modelleri Kot yelek yada hazır,örgülü yelekleri giymeyi sevmiyor musunuz tamam ozman size kürklü yelekleri paylaşayım meleklerim :minik:
  4. Çelik Yelek...

Çelik Yelek...

çelik yelek yapımı çelik yelek, nedir, nerelerde kullanılır, ilk çelik yelek, icadı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bir türlü bitmeyen terör illeti ,asker ve polislerimiz tarafından ,ileri teknoloji ürünü teçhizatların ve silahların kullanımını çoğaltmış ve geliştirilmesini hızlandırmıştır.Yapılan çalışmalar sayesinde geliştirilen ürünlerden biri de...
  5. Yelek Modelleri

Yelek Modelleri

yelek modelleri leopar yelekler yelek modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Tam mevsimi şimdi tamamlayıcı yeleklerin. geçtiğimiz yazımıda hatırlarsanız Kış için ne Giymelisiniz? adlı bir konu sunmuştuk sizlere aslında ona Yelek modellerini de ekleyebiliriz :) her kıyafetinizde kullanabilceğiz bu yelek modellerine emimki sizlerde bayılacaksınız :) işte Yelek modellerimiz...

Sayfayı Paylaş