gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

aksesuarlarla dogru ev dekoru

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez tamamlayıcıları olan aksesuarlar, her zaman gözde unsurlar olarak önemlerini koruyor. Önemli olan, onları belli bir amaca yönelik olarak doğru ve işlevsel kullanmak. Bunun yanı sıra evde var olan ve artık kullanmadığınız çeşitli objeleri, tarzlarını değiştirerek, boyayarak ve farklı amaçlara yönelik olarak kullanabilir, böylece yeni ve farklı aksesuarlar yaratabilirsiniz. "Aksesuarları evimde nasıl daha işlevsel kullanırım" diyorsanız, bu yazı tam size göre... Boş kalan köşeleri, tercihen içinde canlı bitkilerin olduğu bir saksıyla, çeşitli boyutlardaki çerçevelerle ya da tarzınıza uygun bir sandaye ile doldurabilirsiniz. Bu durumda seçeceğiniz aksesuarın ebatlarının mekanla uyumlu olmasına dikkat edin.

Ne miktarda ve nasıl aksesuarlar kullanacağınız, yaratmak istediğiniz tarz ve atmosfere bağlıdır. Bu yüzden öncelikle ne tür bir dekorasyondan hoşlandığınıza karar vermelisiniz. Örneğin modern bir dekorasyondan hoşlanıyorsanız, sade ve yalın aksesuarlar seçmelisiniz. Eğer kendinizi etnik, otantik ya da egzotik gibi herhangi bir tarzla sınırlandırmak istemiyorsanız, aksesuar seçerken sizin için değerli olan objeleri tercih etmelisiniz.

Öncelikle aksesuar kullanmak istediğiniz odayı dikkatlice inceleyip neler yapmak istediğinize karar verin. Bir parça renklilik ve canlılık katmak, ölü noktaları kapatmak ya da görsel bir ağırlık katmak istediğinizde, işe büyük obje ve aksesuarları yerleştirmekle başlayın. Ardından gerekli gördüğünüz yerlere küçük aksesuarlar koyun. Renkli ve havai şeylerden hoşlanıyorsanız, hareketsiz bulduğunuz yerlere küçük aksesuarlar koyabilirsiniz. Kanepeniz ne tarz olursa olsun; üzerine koyacağınız birkaç yastık veya bir şal onu çok daha zarif gösterecektir. Aksesuarları sadece satın almak durumunda değilsiniz. Örneğin eski ahşap bir masanın ayakları, mükemmel şamdanlar yapmak için idealdir.
    alıntı

aksesuarlarla dogru ev dekoru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev dekorunda çiçekler

Ev dekorunda çiçekler

Eve ruh katan çiçeklerinizi evinizin hangi bölümlerinde ve nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız bu fikirleri dikkate alın! - Bir köşeye atmış olduğunuz dededen kalma eskileri değerlendirin. Eski testiler, antika çaydanlıklar, klasik semaverler hatta kırık toprak testiler çiçekler ile buluştuğunda satın alamayacağınız birer güzellik oluşturabilirler. - En güzel bulduğunuz vazonuzu,...
  2. Hayalimizdeki Evi Dekore Ediyoruz

Hayalimizdeki Evi Dekore Ediyoruz

dekore edilmiş evler dekore edilmiş ev modelleri güzel evler en güzel kompakt vitrin Burada herkes hayalindeki evi döşesin, beğendiği oturma gruplarını, istediği mutfağın tarzını anlatsın, resimlerle göstersin... Mutlaka koymalıyım dediğiniz bir halı mı var? Yoksa tasarımlarını çok beğendiğiniz daimi markalar mı tercihiniz? Ya küçük detaylar? Bu odayla hangi renk uyum sağlar? Hadi herkes...
  3. Osmanlı Dekoru ve Aksesuarları

Osmanlı Dekoru ve Aksesuarları

osmanlı dekoru osmanli dekor osmanlı dekor dekorları Köklü bir geçmişi olan Osmanlı Devleti... İçinde bir sürü millet barındıran ve kardeşçe,hep birikte yaşayan... Kültürü de farklı farklı milletlerin kültür birleşiminden oluşuyor. Böyle olunca ortaya zengin mimari ve göz kamaştıran dekor ortaya çıkıyor. Bunların başında da dekor kültürü geliyor. Şimdi belki antika olarak değerlendirdiğimiz...
  4. evde yapılan test dogru çıkarmı

evde yapılan test dogru çıkarmı

gebelik testi yanlış çıkarmı gebelikte kan testi yanlış cıkarmı kan çıkarmı gebelik testleri çıkabilir mi kızlar benim adetim 25 gün geçti bu sırada evde gebelik testi yaptım negatif çıktı adet oldum ama mide bulantım geçmedi neden
  5. Lila renkli ev dekoru

Lila renkli ev dekoru

lila rengi lila renk dekorasyon ev dekorasyonu renkli oturma grupları Şu sıralar ev dekorunda çok rastlıyorum lila rengine.Sanki herkez anlaşmış gibi evini lila ile dekor ediyorlar.Lila eve yakışıyor özelliklede a'dan z'ye lilaya döşendiği zaman hoş görüntü çıkıyor.Eğer sizde lila rengini seviyor ve evinizi bu şekilde dekor etmek istiyorsanız sizler için birkaç önerim var bakalım...

Sayfayı Paylaş