gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Aksu Resimleri

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Aksu Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu Resimleri

Sezen Aksu Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  3. Resİmler

Resİmler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sezen Aksu Halkın Arasında!

Sezen Aksu Halkın Arasında!

sezen aksu sezen aksu haberleri Eskiden padişahlar tebdil-i kıyafet giyinip halkın arasına karışır, rahatça dolanırlarmış melekler :) İşte minik serçe Sezen Aksu da fazla ilgiden bunalmış olacak ki, Tarabya'da ve Bebek sahilinde güneşin tadını çıkarıp gönlünce dolaşabilmek için aynı taktiği uygulamış :D:D Haberin detayları şöyle; Sezen Aksu önceki gün ‘tebdil-i kıyafet’ halkın arasına...
  5. Metin Aksu Resimleri Tuğba Ekincinin sevgilisi

Metin Aksu Resimleri Tuğba Ekincinin sevgilisi

Metin Aksu Fotoları Metin Aksu Fotoğrafları Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sevgilisi Metin Aksu resimleri görsellerini bu sayfamızda siz Melek'lerimize ve misafirlerimize sunuyoruz. Metin Aksu kimdir bilmiyorum şuan ama bildiğim şey şarkıcı Tuğba Ekinci sevgilisi olduğudur:) Bunuda tabi ki magazin haberlerinden öğrendim. İşte Melek'ler, Metin Aksu fotoğrafları sizleri bekler:)

Sayfayı Paylaş