gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Akut'un görevleri nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Akutun görevleri nelerdir akut türkiye de neler yapıyor nelerden sorumlu nelere yardımcı oluyor geniş bilgi verirseniz sevinirim sağolun.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

AKUT (Arama Kurtarma Derneği), mağaralarda, dağlarda veya diğer yerlerde, doğal afetlerde kaybolanların aranması ve bu koşullarda kaza geçirenlerin kurtarılması için etkinlik gösteren bir dernektir.
    1996 yılında kurulmuş olan dernek, kamu yararına çalışan bir dernek olup, gönüllülük ilkesi ile çalışmaktadır.

Türkiye'de, özellikle dağcılık sporunda kaza geçiren veya kaybolanların arama ve kurtarılmaları konusunda uzmanlaşmış bir kurumun bulunmamasından kaynaklanan boşluğun doldurulması derneğin ana kuruluş amacıdır.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

thank you ödevime yardımcı oldu

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben bu odevi en iyi şekilde gotürdüm 5 mi aldım

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok ihtiyacım vardı teşekkür ederim

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

.d.dxDxD

evet işime yaradı
    sınavım vardı tsk
    herkes ayık olsun
    önemli bilgiler var

7. TİYANA_15

TİYANA_15 Forum Okuru

Thank you
    çok teşekkürler araştırmamdan çok çok iyi bir not aldım sağolun iyiki varsınız kızlar !!!

Akut'un görevleri nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akut'un Görevleri Nelerdir

Akut'un Görevleri Nelerdir

akutun görevleri akutun görevleri nelerdir akut nedir nelerdir akut un AKUT Nedir?, AKUT Ne Demek? akutun görevleri nelerdir, akutun anlamı Hani şu arama kurtarmalarda görev yapan belkide gönüllüler bilemiyorumda Akut var arkadaşlarım. Bunların tam olarak ne yaptığını yzabilirmisiniz. Yani Akutun görevleri neler? Teşekkürler :D:D
  2. Denetçi Nedir? Görevleri Nelerdir?

Denetçi Nedir? Görevleri Nelerdir?

denetçi nedir ne demektir görevleri nelerdir ne iş yaparlar sorumlulukları ile ilgili bilgiler burada melekler Anonim şirketlerde genel kurul tarafından seçilen,şirketin hesaplarını kontrol altında tutan bir veya birden fazla denetçiler bulunur melekler.Bu denetçilerin görevleri ise kanunda şöyle sıralanmaktadır; a. Yönetim kurulu üyeleriyle iş birliği ederek bilânçonun tanzim şeklini...
  3. AKUT'un görevleri nelerdir ?

AKUT'un görevleri nelerdir ?

AKUT'un görevleri nelerdir ? Bu konuda bana bilgi verir misiniz lütfen!
  4. meclis başkanının görevi nedir

meclis başkanının görevi nedir

meclis başkanının görevi nedir bu konuda kim bilgiliyse bu sayfadan bildiklerini yazsın lütfen:S
  5. Acaba Valinin Görevleri Nelerdir

Acaba Valinin Görevleri Nelerdir

Merhaba size bir sorum olacak her yerin bir valisi var bir de belediye başkanı var ha birde kaymakamı var peki bunların içinde vali olan ne iş yapar yani Valinin Görevleri Nelerdir biliyorsanız yazar mısınız?

Sayfayı Paylaş