gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Akvaryum

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir akvaryum içinde muhtelif cinste balıklar görmek, değişik meslek ve meşrepteki insanların belli bir amaç için bir araya gelmelerine, Akvaryumda iki balık görmek bir işte birlik olan iki kimseye, Ağzı açık balık görmek hürriyetinin geçici olarak kısıtllanmasına delalet eder.İçi balık dolu bir akvaryum, büyük bir bolluk, zenginliktir.Rüyada akvaryum görmek, eşinizin ve dostlarınızın desteğinden mahrum kalacağınıza ve kısmetsizlikle mücadele edeceğinize işarettir.

Akvaryum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akvaryum Sözlüğü

Akvaryum Sözlüğü

Abyssal Fishes: Okyanusların çok derinlerinde yaşayan balıklar. Acclimatization: Balığın yeni bir ortama veya farklı ilklim şartlarına adaptasyonu. Acidic (Asidik,Asidite): Su içindeki hidrojen iyonlarının sayısının pH 7.0 altında olması. Ayrıca suyun asidik olması aşırı yemlemeninde işareti olabilir. Actinic (Aktinik): Güneş ve benzeri ışınların kimyasal değişikler meydana getirme...
  2. Akvaryum kumu

Akvaryum kumu

akvaryum kumu laterit kum laterit kumu akvaryum kum çeşitleri çeşitleri Akvaryum kumu Akvaryum kumu olarak genellikle taneleri 2-4mm kalınlığında kireçsiz dere kumu veya quarz kum kullanılır. Koyu renk tonlu kum tipleri akvaryumlarda daha dekoratif bir görünüm verirler. Akvaryum tabanında oluşturulacak kum örtüsünün yaklaşık 5cm kalınlığında olması tavsiye edilir. Birçok biyolojik dönüşüm...
  3. Akvaryum gibi

Akvaryum gibi

Akvaryum gibi Evinizde hep bir akvaryum istediniz ama balıklara bakmak size zor geldi. Her seferinde almaktan vazgeçtiniz. Kolayı var. Aynanıza yeşil, beyaz ve sarı renk cam boyalarını kullanarak yosunlarla boyayın. Aralara dekupaj kağıtlardan keseceğiniz birkaç balığı dekupaj tutkalı ile yapıştırın. Şimdi birkaç yosunu da balıkların üzerinden geçerek boyayın. Kuruduktan sonra boyalı...
  4. akvaryum sehpa

akvaryum sehpa

merhaba ben bu akvaryum sehpalardan arıyorum hatta bunu arıyorum lütfen bilen birisi varsa nerde satıldığını yazabilir mi ? şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş