gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Akvaryumdan Tuvalet... Bende Istiyorum....

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Akvaryumdan Tuvalet... Bende Istiyorum....
    evet bencede çok hoş duruyor insanın tuvaletten çıkası gelmezzz :) :) :)
    emeğine sağlık canım

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

cok hoslar emegine saglik canim sevgiler

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

BALIKLARA YAZIKAMA...KARLI OLANDAN ALAYIM BEN O DAHA GUZELLLL..emegıne saglık

Akvaryumdan Tuvalet... Bende Istiyorum.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akvaryum

Akvaryum

Bir akvaryum içinde muhtelif cinste balıklar görmek, değişik meslek ve meşrepteki insanların belli bir amaç için bir araya gelmelerine, Akvaryumda iki balık görmek bir işte birlik olan iki kimseye, Ağzı açık balık görmek hürriyetinin geçici olarak kısıtllanmasına delalet eder.İçi balık dolu bir akvaryum, büyük bir bolluk, zenginliktir.Rüyada akvaryum görmek, eşinizin ve dostlarınızın...
  2. Tuvalet

Tuvalet

rüyada tuvalet kagidi görmek rüyada kağıdı görmek kağıdı beyaz ruyada kagidi gormek Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana; Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa; Temiz tuvalet hanımının iyii hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna;...
  3. Sana Sımsıkı Sarılmak Istiyorum

Sana Sımsıkı Sarılmak Istiyorum

sana sarılmak istiyorum sana sımsıkı sarılmak istiyorum sarilmak sarılıp uyumak sımsıkı istiyordum Sana sımsıkı sarılmak istiyordum...bir kez görsem,bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden,sevginden vazgeçmek...Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye , galiba böyle de başarabilirim...‘Ama eğer hissedersen hayatından çekildiğimi bana sana geri dönmemem için şans dile Neler...
  4. Benim Çocuğum tuvaletini hiç söylemiyor tavsiyesi olan

Benim Çocuğum tuvaletini hiç söylemiyor tavsiyesi olan

Kızlar 4 yaşındaki kızım bir türlü tuvaletini söylemiyor, anlatıyorum anlatıyorum tamam diyor sonra gidiyor bir köşede işini yapıyor bakıyorum kokuyor ve müdahele ediyorum. Ya kızıyorum olmuyor konuşuyorum olmuyor sizdeki durum nedir bu yaştaki bir çocuğun tuvaletini söylememesi normal mı =

Sayfayı Paylaş