gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Akvaryumun Aga Baligiyla Röportajim

Konu, 'Haftanın Konuğu' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Kizlar bizim evdeki akvaryumun icindeki en iri, simsiyah kocaman gözlü , siyah benekli sari molly balik ile uzun süre bakismamizdan sonra sohbete koyulduk. Ben : Merhaba agam
    Aga :Ohh yeeeaahh... mehaba kuzum
    Ben :Nasilsin? Neler yapiyosun?
    Aga: iyiyim cok sukur takiliyoruz iste burda. Naptigima gelirsek bu ara pek keyfim yok!
    Ben: Aaaa... Neden ?
    Aga : Dün akvaryumun icindeki uyuz uyuz gezen turuncu lepistes vardi ya hani
    Ben : eeeeee??!!!
    Aga :Bugun sabah erkendi bi baktik yan yatmis! Mefta yani. Onu indirdik bizim cocuklarla mideye. Biraz dokundu sanirim gaz yapti.
    Ben :Bende sabahtan beri o lepistesi ariyorum nereye saklandi diye. Meger senin midendeymis :S
    Aga: hohohoh sen ne sandin kuzum kacarmi benden ! Kac gundur yan yatcak diye gozluyodum ben.
    Ben : ee daha baska neler olup bitiyo sizin mekanda ?
    Aga : Yav sorma !!
    Ben : Baska bi sorun dahami var?
    Aga : Olmazmi hic. Sen bi kocan bi kizinla ugrasiyosun aksama kadar ben burda kac hatun birden idare ediyorum biliyomusun?!!
    Ben : Haklisin! Senin isinde zor. Damizlik erkeksin kolaymi !!
    Aga : Kuzum kusura bakma benim hatunlar birbirine girdiler gitmem lazim. Müsadenle
    Ben : Müsade senin. Yengelere selam...

bur_çak ve cagla4277 bunu beğendi.
  2. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Çok hoş kuzum ya bayıldım emeğine sağlık:)

Akvaryumun Aga Baligiyla Röportajim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akvaryum

Akvaryum

Bir akvaryum içinde muhtelif cinste balıklar görmek, değişik meslek ve meşrepteki insanların belli bir amaç için bir araya gelmelerine, Akvaryumda iki balık görmek bir işte birlik olan iki kimseye, Ağzı açık balık görmek hürriyetinin geçici olarak kısıtllanmasına delalet eder.İçi balık dolu bir akvaryum, büyük bir bolluk, zenginliktir.Rüyada akvaryum görmek, eşinizin ve dostlarınızın...
  2. köpek baligi

köpek baligi

Köpek balığı Köpek balığı görmek, iyiye yorulmaz. Kötü bir haber alınacağına yorumlanır. Düşmanlarınız ve sizi kıskanan sahte arkadaşlarınız var. Dikkatli olun.
  3. Aga

Aga

1Babacan, mert, kalender (kimse). 2"Efendi, bey..." anlamlarında seslenme sözcüğü. 3Ağa.

Sayfayı Paylaş