gebe
  1. SeLiN

SeLiN Forum Okuru

Al Pacino'nun hangi filmini daha cok begenirsiniz?

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında SeLiN tarafından paylaşıldı.

al pacino sözleri alpaçinonun filmleri alpaçinonun filimleri al pacinonun sözleri Konu Al Pacino olunca insanin susasi gelmiyor acikcasi cunku öyle bir oyuncu ki her oynadigi rolun hakkini fazlasiyla veriyor Ancak bazen kötu senaryolarada denk gelebiliyor
    Oyunculuguna laf söylemek beyaza siyah demek gibi birsey
    Scarface (Yarali Yuz)deki rolu bence kendisini ilk oyuncu yapan senaryolardan biridir hele o son sahne "say hello to my little friend" deyisi beni bitirmistir
    Baba filminde rolunu begensemde özellikle 2 ve 3.cu serideki senaryolar onu sekteye ugratti gibi geliyor bana
    Ve Konu Al Pacino ise tabiiki Scent of a Woman (Kadin Kokusu)ndan bahsetmemek olmaz
    Oradaki rolunde bence saha kalkmistir Al Pacino
    Adami tanimasaniz bu adam gercektende kör mu dersiniz ?
    Tango sahnesi zaten anlatmakla bitmez,bu zamanlarin meshur lafi "karizma" onun icin yeterli sanirim

Peki Siz hangi filmini daha cok begenirsiniz Al Pacinonun?

Al Pacino'nun hangi filmini daha cok begenirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah hangi gencleri begenir

Allah hangi gencleri begenir

Allah Hangi Gençleri Beğenir Hayatıyla bize en büyük bir rehber, en büyük bir nümune olan Yüce Peygamberimiz (a.s.m.), "Allah, gayr-i meşrû şehvet peşinde olmayan genci pek beğenir" (Müsned, 4:151) buyurmaktadır. Bu hadiste, hayatının en fırtınalı ve en tehlikeli dönemlerini yaşayan gençler için çok büyük bir müjde vardır: Allah'ın beğenmesi. Bu öyle bir müjdedir ki, insanın tüm...
  2. Çağatay Ulusoy hangi filmlerde ve dizilerde rol aldı ?

Çağatay Ulusoy hangi filmlerde ve dizilerde rol aldı ?

Çağatayın iflah olmaz bir hayranıyım. Öğrenmek istediğim ilk rolünden itibaren oynadığı tüm dizi ve filmlerin listesi...
  3. selena gomez hangi filmlerde rol aldı

selena gomez hangi filmlerde rol aldı

Melekler bayılıyorum selena gomeze keşke ona benzeyebilsem :) Rol aldığı tüm filmlerin listesini rica ediyorum sizden..

Sayfayı Paylaş