gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Alabalık yağının faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

alabalık yağı ne işe yarar alabalık faydaları yağı faydaları alabalığın yağının Balığın faydalırını az çok bliyorsunuz arkadaşlar.Özellikle kadınların ileri yaşlarda görülen kemik erimesine karşı omega 3 ihtiyacını karşılayan balık mutlaka sık sık tüketmemiz gereken besinlerden biri.Sizlere balık çeşitlerinden biri olan alabalık yağı hakkında bilgiler vermek istiyorum bakalım alabalık yağının faydaları nelermiş:)

Romatizma ve bel ağrılarına iyi gelir. Bel fıtığı ve kas (adele) ağrılarına faydalıdır.
    Kullanılışı: Masaj şeklinde, haricen kullanılır.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    İştahı açıyor diye biliyorum:)

Alabalık yağının faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alabalık

Alabalık

Bakınız; Balık.Rüyada alabalık ile ilgili herhangi birşey görmek, beklenmedik bir maddi veya manevi kazancı belirtir. Rüyada alabalık ile ilgili herhangi bir şey görmek, hiç beklemediğiniz bir anda ortaya çıkan maddi veya manevi kazançları belirtir.Kısmet ve toplu para anlamına gelir. Rüyada bir tatli su baligi yani alabalik görmek, habere isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada alabalik...
  2. Soğan yağının faydaları

Soğan yağının faydaları

soğan yağının faydaları İçinizde soğanında yağımı olurmuymuş diyenleri duyar gibiyim=)Oluyor arkadaşlar hemde öyle bir oluyorki.:).Bakın hemde ne gibi faydaları varmış soğan yağının. Hazırlanış Biçimi :Zambakgiller familyasından; yumrusu ve yeşil yaprakları kullanılan keskin kokulu, acı bir otsu bitkidir. 40-80 cm. kadar boylanabilen soğan, türlerine göre iki ya da çokyıllık sebze türü bir...
  3. Kestane yağının faydaları

Kestane yağının faydaları

kestane yağı kestane yağının faydaları yagı yağı faydaları Kestane yağı ve faydaları ayrıca kullanımıyla ilgili bilgileri sizler için sunuyorum 100 gr. kestanenin içerdiği besin değerleri şunlardır: 194 kalori: 2,9 gr. protein; 42,1 gr. karbonhidrat: 0 kolesterol; 1,5 gr. yağ; 1 gr. lif; 88 mgr. fosfor: 27 mgr. kalsiyum; 1,7 mgr. demir: 6 mgr. sodyum; 454 mgr. potasyum: 0,22 mgr. B1 vitamini;...
  4. Ozon Yağı Faydaları

Ozon Yağı Faydaları

Ozon Yağı Faydaları nelerdir ben Ozon Yağı Faydalarını çok merak ediyorum kullansam mı diye kararsızım.
  5. Nane Yağının Saça Faydaları

Nane Yağının Saça Faydaları

nane yağı nane yağının faydaları nane yağının yararları Sevgili melekler, bakımlı kadınların en çok özen gösterdikleri yerlerinden biri de saçlarıdır. Gerçekten de saçlarımız canlı ve parlak olduğunda kendimizi daha iyi hissederiz. Saçımıza uygulayacağımız bakımlar için de doğadaki şifalı bitkilerden faydalanırız. Bu bitkilerden biri de nanedir. Bu sayfamızda sizlere nane yağının saça...

Sayfayı Paylaş