gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Alacakaranlık Kristen Stewart En Güzel Fotoğrafları

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Kristen Stewart fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Alacakaranlık serisi muhteşem bir finalle son bölümünü vizyona sürdü. Filmin bitişi pek çok hayranını üzdü ama bana kalırsa da bu tip seri filmler çok fazla uzadığında bütün keyfi kaçıyor, yani bana göre doğru bir karardı. Alacakaranlık serisiyle dünyaca ünlü bir yıldız haline gelen filmin baş kadın oyuncusu Kristen Stewart hayran kitlesini de hayli arttırdı. Davet ve organizasyonların aranan yüzü haline gelen Stewart geçtiğimiz günlerde giydiği transparan kıyafetle de tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Biz de ünlü yıldızın birbirinden güzel resimlerin bu sayfamızda ki galerimizden sizlerle paylaşmak istiyoruz...

Alacakaranlık Kristen Stewart En Güzel Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kristen Stewart kimdir

Kristen Stewart kimdir

kristen stewart kimdir kristen stewart hayatı türkçe aktrist, bayan oyuncu, Kristen Stewart kimdir, hayatı, biyografisi hakkında merak edilenler burada Bekli inanmıcaksınız ama bu bayanı rüyamda gördüm bir defiledeydi dünkü izlediğim filimdenmi etkilendim bilmiyorum ama direk buldum ve kimmiş bakalım dedim.. Panik odası adli filmde oynayan aktristi tanıyalım şimdi.. 9 Nisan 1990 tarihinde...
  2. Kristen Stewart Saç Stilleri

Kristen Stewart Saç Stilleri

Bu konu Kristen Stewart saç stilleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, film izlemekten hoşlanıp ta Alacakaranlık serisi filmlerini bilmeyen yoktur herhalde. Son dönemde hayli meşhur olan ve ardı ardına yeni bölümleri çekilen Alacakaranlık serisinin son çekilen bölümü olan Şafak Vakti 2. Bölümü de 2 Kasım 'da sinemaseverlerle buluşacak. Şimdiden merakla beklenen filmin başrol...
  3. Kristen Stewart Robert Pattinson Fotoğrafları

Kristen Stewart Robert Pattinson Fotoğrafları

Bu konu kristen stewart robert pattinson fotoları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünyaca ünlü sinema filmi serisi Alacakaranlık bildiğiniz gibi serinin son filmiyle şu sıralarda vizyonda. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan film ve oyuncular da her halleriyle fanları tarafından merak ediliyor. Filmin başrol oyuncularının da sevgilisi olması, bir dargın bir barışık...
  4. Alacakaranlık Kristen Stewart Saç Modelleri ve Saç Renkleri

Alacakaranlık Kristen Stewart Saç Modelleri ve Saç Renkleri

Bu konu kristen stewart saç modelleir ve renkleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 1990 yılında ABD'de doğan başarılı oyuncu Kristen Stewart adını Alacakaranlık Serisi filmlerinde duyurdu. ''Bella Swan '' karakterini canlandıran güzel oyuncu duru güzelliğiyle dikkatleri çekiyor. Filmin diğer başrol oyuncusu Robert Pattinson ile birlikte olan Stewart 'ın şimdiye kadar...
  5. Alacakaranlık Kristen Stewart Makyajı Nasıl Yapılır

Alacakaranlık Kristen Stewart Makyajı Nasıl Yapılır

Bu konu; alacakaranlık krsiten stewart makyajı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Alacakaranlık serisinin yıldızı Bella Swan rolünde ki Kristen Stewart'ı hepimiz tanıyoruz. Alacakaranlık serisiyle yıldızı parlayanj başarılı oyuncu, hayran kitlesini her geçen gün arttırıyor. Giyiminden , saç stiline, mkyajına kadar takip edilen yıldızın göz makyajını bu sayfamızdan sizlerle...

Sayfayı Paylaş