gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Bella Swan Replikleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Bella Swan Replikleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, son zamanların en popüler filmlerinden biri olan Alacakaranlık serisi bu yıl yayınlanan Şafak Vakti 2 bölümüyle sona erdi. Uzun bir süre etkisini üzerimizden atamayacağımıza inandığımız Alacakaranlık serisinin son bölümünde ki Bella Swan repliklerini Türkçe karşılıklarıyla birlikte sizlerle paylaşıyoruz..

Bella’nın replikleri:
    After eighteen years of being utterly ordinary, I finally found that I could shine.
    nsekiz yıl booyunca tamamen sıradan olduktan sonra, sonunda parlayabileceğimi keşfettim.
    (About Renesmee) She was born, not bitten. She grows every single day.
    (Renesmee hakkında) O doğdu, ısırılmadı. Her gün büyüyor
    [To Edward] It’s strange, physically I feel like I can demolish anything and mentally I just feel drained.
    (Edward’a) Garip, fiziksel olarak herşeyi yenebilecek gibi hissediyorum ama zihinsel olarak bitkin durumdayım.
    [To Edward] I do remember how to undress myself.
    (Edward’a) Nasıl soyunacağımı hatırlıyorum.
    I was born to be a vampire.
    Ben vampir olmak için doğmuşum.
    [To Renesmee] I’ll never let anybody hurt you.
    (Renesmee’ye) Sana kimsenin zarar vermesine izin vermeyeceğim
    [To Jacob] I would keep my distance for now.
    (Jacob’a) Şimdilik mesafemi koruyacağım
    [To Edward] Where is she? I have to see her!
    (Edward’a) Nerede o? Onu görmem gerekiyor
    [To Edward] I have to get out of here!
    (Edward’a) Buradan çıkmam gerekiyor
    [To Jacob] You’re still here!
    (Jacob’a) Hala buradasın
    [To Jacob] Since when do you care about Renesmee?
    (Jacob’a) Ne zamandan beri Renesmee’yi umursuyorsun?
    [To Jacob] Well, I can see what everyone’s been talking about… you really do stink!
    (Jacob’a) İnsanların ne demek istediğini anlıyorum. Gerçekten kokuyorsun.
    [To Edward] Take Renesmee out of the room. Edward don’t touch me right now, I don’t want to hurt you.
    (Edward’a) Renesmee’yi odadan çıkar. Edward şu an bana dokunma, canını yakmak istemiyorum
    [To Jacob] You imprinted on my daughter! She’s a baby!
    (Jacob’a) Kızıma mühürlendin. O bir bebek!

Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Bella Swan Replikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alacakaranlık

Alacakaranlık

Alacakaranlık-Stephenie Meyer Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi, Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi, onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim için bu vampir yani benim kanıma susamıştı. Üçüncüsü, ona koşulsuz ve geri dönülmez biçimde aşıktım. Bir insan olan Isabella Swan ve vampir olan Edward Cullen'in macera dolu ve ölümüne aşkın öyküsü. Elden bırakılmıyacak bir kitap. 4...
  2. Alacakaranlık Şafak Vakti 2.Bölüm Vizyona Giriş Tarihi

Alacakaranlık Şafak Vakti 2.Bölüm Vizyona Giriş Tarihi

Bu konu; Alacakaranlık Şafak Vakti ne zaman vizyona girecek hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son yılların en sevilen vampir serilerinden olan Alacakaranlık serisinin son filmi Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 2 yakında vizyona girecek. Başrollerinde Kristen Stewart ve Edward Cullen'in paylaştıkları filmin vizyona giriş tarihi ile ilgili bilgiler şöyle... The Twilight...
  3. Alacakaranlık serisi şafak vakti 2. bölümüyle bitiyor mu ?

Alacakaranlık serisi şafak vakti 2. bölümüyle bitiyor mu ?

Alacakaranlık serisini hiç kaçırmadan izledim. Sanırım bugün de yeni bölüm vizyona girdi ama galiba artık bitiyormuş seri , bu doğru mu ?
  4. Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Edward Cullen Replikleri

Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Edward Cullen Replikleri

Bu konu; Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Edward Cullen Replikleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Alacakaranlık serisinin başlamasıyla birlikte tüm dünyayı saran vampirlik merakı bu yıl serinin son bölümü Şafak Vakti 2 ile sona erdi. Alacakaranlık hayranlarını ziyadesiyle üzen bitişin ardından akıllarda son bölümde ki replikler kaldı. Eğer siz de bu replikleri kaydederek...
  5. Alacakaranlık Şafak Vakti 2.Bölüm Yepyeni Gifler

Alacakaranlık Şafak Vakti 2.Bölüm Yepyeni Gifler

Sevgili melekler, Alacakaranlık serisi Şafak Vakti 2. Bölümle sona erdi. İşte son filmden hatıra kalmasını isteyenler için, yabancı sitelerden derlediğim Alacakaranlık gifleri :tik:

Sayfayı Paylaş