gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Edward Cullen Replikleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Edward Cullen Replikleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Alacakaranlık serisinin başlamasıyla birlikte tüm dünyayı saran vampirlik merakı bu yıl serinin son bölümü Şafak Vakti 2 ile sona erdi. Alacakaranlık hayranlarını ziyadesiyle üzen bitişin ardından akıllarda son bölümde ki replikler kaldı. Eğer siz de bu replikleri kaydederek ölümsüzleştirmek istiyorsanız işte size Edward Cullen Şafak Vakti 2 repliklerindne bazıları...

Edward Cullen Replikleri:
    [To Bella] So beautiful… we are the same temperature now.
    (Bella’ya) Çok güzelsin. artık aynı vücut sıcaklığındayız.
    [About Renesmee] She’s my daughter.
    (Renesmee hakkında) O benim kızım
    The Volturi think Renesmee is an immortal child.
    Volturi Renesmee’nin ölümsüz bir çocuk oolduğunu düşünüyor
    [To the Denali Coven] My family’s in danger, I need your help.
    (Denali Klanına) Ailem tehlikede, yardımınıza ihtiyacım var
    [To Bella] Just don’t forget to move your shoulders so it looks like your breathing.
    (Bella’ya) Omuzlarını hareket ettirmeyi unutma böylece nefes alıyorsun gibi görünecek
    [To Bella] Bella, your stronger than me now. It’s your turn not to break me. I love you.
    (Bella’ya) Bella, şu an benden daha güçlüsün. Beni kırma sırası sende. Seni seviyorum
    [To Bella] She’s incredible…
    (Bella’ya) O inanılmaz
    [To Bella] Wait, you need to get your thirst under control. You need to hunt…
    (Bella’ya) Bekle, Susuzluğunu kontrol altında tutman gerekiyor. Avlanman gerekli
    [To Bella] Close your eyes. What do you hear?
    (Bella’ya) Gözlerini kapat. Ne duyuyorsun?
    [To Bella] Bella don’t!
    (Bella’ya) Bella yapma
    [To Bella] Bella Stop! I’m sorry I didn’t realize there’d be people this far from the trails..
    (Bella’ya) Bella dur! Üzgünüm yola bu kadar uzakta bir insanın olabileceğini farkedemedim
    [To Bella] Want to come meet our daughter?
    (Bella’ya) Kızımızla gelip tanışmak istermisin?
    [To Emmett] Emmett, don’t antagonize her, she’s the strongest one in the house.
    (Emmett’e) Emmet, onu kışkırtma, bu evdeki en güçlü kişi o
    [To Emmett] Don’t hurt yourself, Emmett.
    (Emmett’e) Kendi canını yakma, Emmett

Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Edward Cullen Replikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alacakaranlık

Alacakaranlık

Alacakaranlık-Stephenie Meyer Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi, Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi, onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim için bu vampir yani benim kanıma susamıştı. Üçüncüsü, ona koşulsuz ve geri dönülmez biçimde aşıktım. Bir insan olan Isabella Swan ve vampir olan Edward Cullen'in macera dolu ve ölümüne aşkın öyküsü. Elden bırakılmıyacak bir kitap. 4...
  2. Alacakaranlık Şafak Vakti 2.Bölüm Vizyona Giriş Tarihi

Alacakaranlık Şafak Vakti 2.Bölüm Vizyona Giriş Tarihi

Bu konu; Alacakaranlık Şafak Vakti ne zaman vizyona girecek hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son yılların en sevilen vampir serilerinden olan Alacakaranlık serisinin son filmi Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 2 yakında vizyona girecek. Başrollerinde Kristen Stewart ve Edward Cullen'in paylaştıkları filmin vizyona giriş tarihi ile ilgili bilgiler şöyle... The Twilight...
  3. Alacakaranlık serisi şafak vakti 2. bölümüyle bitiyor mu ?

Alacakaranlık serisi şafak vakti 2. bölümüyle bitiyor mu ?

Alacakaranlık serisini hiç kaçırmadan izledim. Sanırım bugün de yeni bölüm vizyona girdi ama galiba artık bitiyormuş seri , bu doğru mu ?
  4. Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Bella Swan Replikleri

Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Bella Swan Replikleri

Bu konu; Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Bella Swan Replikleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son zamanların en popüler filmlerinden biri olan Alacakaranlık serisi bu yıl yayınlanan Şafak Vakti 2 bölümüyle sona erdi. Uzun bir süre etkisini üzerimizden atamayacağımıza inandığımız Alacakaranlık serisinin son bölümünde ki Bella Swan repliklerini Türkçe karşılıklarıyla birlikte...
  5. Alacakaranlık Şafak Vakti 2.Bölüm Yepyeni Gifler

Alacakaranlık Şafak Vakti 2.Bölüm Yepyeni Gifler

Sevgili melekler, Alacakaranlık serisi Şafak Vakti 2. Bölümle sona erdi. İşte son filmden hatıra kalmasını isteyenler için, yabancı sitelerden derlediğim Alacakaranlık gifleri :tik:

Sayfayı Paylaş