gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Alacakaranlık:Şafak Vakti Epilepsi Nöbeti Geçirtiyor !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

alacakaranlık alacakaranlık serisi alacakaranlık şafak vakti alacakaranlık filmi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Alacakaranlık serisi, çıktığı ilk günden beri ilgiyle izlenmeye devam ediyor melekler :) Kısa zamanda bir hayli izleyici kitlesine sahip olmayı başaran gişe rekortmeni Alacakaranlık filmi, son yayınlanan seri filmi Alacakaranlık Şafak Vakti ile de ilgi konusu olmaya devam ediyor. Yalnız geçtiğimiz gün yayınlanan bir haber filmin başarısı üzerine gölge düşürdü. Habere göre Alacakaranlık Şafak Vakti filmini izlerken epilepsi hastaları nöbet geçiriyormuş. Haberin tamamını yayınlıyoruz..

Özellikle gençler arasında bir "kült" haline gelen "Alacakaranlık" film dizisi konusunda uzmanlar uyarıda bulundu.

Serinin son filmi “Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti” filmindeki doğum sahnesi, ABD’de bazı izleyicilere epilepsi nöbeti geçirtti. California Eyaleti’nde filmi izleyen Brandon Gephart, doğum sahnesi sırasında yere yığılarak nöbet geçirdi. Gephart, hemen hastaneye kaldırılırken, filmin gösterimi de durduruldu. Utah Eyaleti’nde de adı açıklanmayan bir adam, aynı sahne sırasında epilepsi nöbeti geçirdi.

POKEMON’DA DA OLMUŞTU

Epilepsi uzmanı Dr. Michael G. Chez, yanıp sönen parlak ışıkların epilepsi nöbetlerini tetikleyebildiğini belirtti. Geçmişte de “Pokemon” adlı çizgi filmin bir bölümünü izleyen pek çok çocuk nöbet geçirmişti. Epilepsi, beyindeki sinir hücrelerinin aşırı uyarılması durumunda ortaya çıkan bir rahatsızlık.

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    dün izledim bu filmi pek beğenmedim açıkcası :tsk:,epilepsi nöbeti değilde sinir krizi geçirdim bende. Paylaşım için teşekkürler adminim.

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Niye sinir krizi geçirdin firari hahaha

FiRaRi_MeLeK bunu beğendi.
  4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

bellaya gıcık oluyom bir vampir bir kurt hem onu seviyor hem bunu :hıh:
    uyuz kız sinir ediyor beni adminim :D:D

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Normal insanların suyu çıktı sanki :D:D Zaten kendi de ceset suratlı ya neyse hahaha

Alacakaranlık:Şafak Vakti Epilepsi Nöbeti Geçirtiyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alacakaranlık Şafak Vakti 2.Bölüm Vizyona Giriş Tarihi

Alacakaranlık Şafak Vakti 2.Bölüm Vizyona Giriş Tarihi

Bu konu; Alacakaranlık Şafak Vakti ne zaman vizyona girecek hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son yılların en sevilen vampir serilerinden olan Alacakaranlık serisinin son filmi Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 2 yakında vizyona girecek. Başrollerinde Kristen Stewart ve Edward Cullen'in paylaştıkları filmin vizyona giriş tarihi ile ilgili bilgiler şöyle... The Twilight...
  2. Alacakaranlık serisi şafak vakti 2. bölümüyle bitiyor mu ?

Alacakaranlık serisi şafak vakti 2. bölümüyle bitiyor mu ?

Alacakaranlık serisini hiç kaçırmadan izledim. Sanırım bugün de yeni bölüm vizyona girdi ama galiba artık bitiyormuş seri , bu doğru mu ?
  3. Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Bella Swan Replikleri

Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Bella Swan Replikleri

Bu konu; Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Bella Swan Replikleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son zamanların en popüler filmlerinden biri olan Alacakaranlık serisi bu yıl yayınlanan Şafak Vakti 2 bölümüyle sona erdi. Uzun bir süre etkisini üzerimizden atamayacağımıza inandığımız Alacakaranlık serisinin son bölümünde ki Bella Swan repliklerini Türkçe karşılıklarıyla birlikte...
  4. Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Edward Cullen Replikleri

Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Edward Cullen Replikleri

Bu konu; Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Edward Cullen Replikleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Alacakaranlık serisinin başlamasıyla birlikte tüm dünyayı saran vampirlik merakı bu yıl serinin son bölümü Şafak Vakti 2 ile sona erdi. Alacakaranlık hayranlarını ziyadesiyle üzen bitişin ardından akıllarda son bölümde ki replikler kaldı. Eğer siz de bu replikleri kaydederek...
  5. Alacakaranlık Şafak Vakti 2.Bölüm Yepyeni Gifler

Alacakaranlık Şafak Vakti 2.Bölüm Yepyeni Gifler

Sevgili melekler, Alacakaranlık serisi Şafak Vakti 2. Bölümle sona erdi. İşte son filmden hatıra kalmasını isteyenler için, yabancı sitelerden derlediğim Alacakaranlık gifleri :tik:

Sayfayı Paylaş