gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Alacakaranlık - Twilight Filmi

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

alacakaranlık resmi web sitesi alacakaranlık resmi sitesi web cd fiyatları Alacakaranlık - Twilight

Isabella, babasıyla birlikte yaşamak üzere küçük bir kasabaya taşınır. Burada bir vampir olan Edward ile tanışır. Edward’ın uzak durmaya çalışmasına rağmen birbirlerine aşık olurlar. Ancak herşey kasabaya gelen 3 göçebe vampir ile değişir.

Aaron Blaise ve Robert Walker’ın yönettiği filmde, Kristen Stewart, Jose Zuniga, Billy Burke, Robert Pattinson, Michael Welch, Nikki Reed, Cam Gigandet, Rachelle Lefevre, Edi Gathegi ve Justin Chon rol alıyor.

Stephanie Meyer’in kitabından beyazperdeye uyarlanan yapımın konusu şöyle:
    17 yaşındaki Isabella Swan (Kristen Stewart), babası Charlie (Billy Burke) ile yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks Washington’a taşınır. Burada 108 yaşında bir vampir olup, 17 yaşında görünen gizemli sınıf arkadaşı Edward Cullen (Robert Pattison) ile tanışır. Başlarda Edward romantizmden uzak durmaya çalışsa da birbirlerine aşık olurlar. Üç göçebe vampir James (Cam Gigandet), Victoria (Rachelle Lefevre) ve Laurent (Edi Gathegi) geldiğinde Isabella’nın hayatı tehlikeye girer ve Edward’ın ailesi onun hayatını çok geç olmadan kurtarmak için uğraşır.

Yönetmen: Catherine Hardwicke
    Oyuncular: Kristen Stewart, José Zúñiga, Billy Burke, Robert Pattinson, Kellan Lutz, Ned Bellamy, Elizabeth Reaser, Sarah Clarke, Peter Facinelli, Cam Gigandet, Nikki Reed, Michael Welch, Justin Chon, Jackson Rathbone, Rachelle Lefevre, Stephenie Meyer, Taylor Lautner
    Senaryo: Melissa Rosenberg, Stephenie Meyer (Kitap)
    Tür: Aksiyon, Gerilim, Romantik
    Dil: Altyazılı
    Süre: 122 dk.

2. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Alacakaranlık - Twilight Filmi
    bn izLEDİm mütHişşş bişi şimDİ kitabını okuorm 4. kitabıNDım herkeze de tavsİye edeRİm :D :D

3. dibabi

dibabi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben filmi izler izlemez 4 kitabı da aldım muhteşem bir anlatım var kitapta ki filmi sonra tekrar izlediğimde gerçekten vay be ne kadar eksik bir anlatım diye düşündüm inşallah ikinci film böyle olmaz

demekki kitabı izleyip filmi izlemeyecekmişsin o zaman uzman gibi hissediyorsun kendini o da pek iyi olmuyor!!!

aynı şey yüzüklerin efendisi serisinde de başıma gelmişti ilk filimde deli etkilendim sonra gittim yine seriyi aldım okudum sonraki iki filimde de burada bu eksik şurada şu eksik diye söylendim durdum :)))

ama yine de okuduğun şeyin ete kemiğe bürünmesi süper bir zevk bence :)))

4. mavi_gözyası

mavi_gözyası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    flimde süper duygu var ben daha kitabını okumadım ama zaten hiç bir zaman kitaplar bire bir uygulanmıyorlar malesef:(

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    filmi izledim ve kitaplarınıda okuyorum çok sürekliyici elinden bırakmadan okumak istiyorsun 2.film kasımda vizyona girecekmiş sabırsızlıkla bekliyorum Teşekkürler canım

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    ilk olarak filimi kuzenlerimde izledim türkçe altyazılı olarak ve hayatta altyazılı filimler izlemem mecburiyetten izledim ve Edward'a aşık oldum :cry:

sonra dedim ki bunun cd sini alıp arşiv yapacağım hemen cd sini aldım duruyor çok romantik harika bir film:annem:

bigün otobüste gidiyorum mp3 ün şarjı bitmişti arkamda oturanlardan duydum aralıkta vizyona giriyomuş diye duydum bende kesinlikle gidip izleyeceğim vede sonra yine cd sini alacağım harika bir film :uhu:

7. Destiny Angel

Destiny Angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Filmi bende izledim ve çok beğendim.İkincisinide merakla bekliyorum.Peki müziklerini dinlediniz mi? Onlarda en az filim kadar güzel.Mutlaka dinlemenizi tavsiye ederim

8. dibabi

dibabi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle katılıyorum bende müziklere bayıldım...(hala da bayılmaya devam ediyorum ya neyse ) :))))

bu arada ben işin suyunu iyice çıkardım telefonuma tema bile yaptım :)))

9. dibabi

dibabi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hııı bu arada eğer kendi temasını kendi yapmak isteyen varsa tema yapma sitesi var bildiğim gayet iyi bir yer eğer burada site adresi vermek serbestse verebilirim...

Alacakaranlık - Twilight Filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alacakaranlık

Alacakaranlık

Yarı karanlık görmek işlerin yakın gelecekte düzelmesine, sıkıntılı günlerin geride kalacağına delalet eder.
  2. Alacakaranlık filmi fragmanı izle

Alacakaranlık filmi fragmanı izle

alacakaranlık fragmanı türkçe alacakaranlık türkçe fragmanı fragman fragman filminin Annesiyle birlikte Phoenix’te yaşayan Isabelle “Bella” Swan, annesinin başka bir adamla evlenmesi üzerine babasının yanına Washington’ın Fork kasabasına taşınır. Edward ise, küçük kasabasında yıllardan beri ailesiyle yaşayan bir vampirdir. Uzun süre vampir kimliklerini saklamış olan aile, insan kanı...
  3. alacakaranlık

alacakaranlık

alacakaranlık resimleri
  4. Alacakaranlık

Alacakaranlık

Alacakaranlık-Stephenie Meyer Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi, Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi, onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim için bu vampir yani benim kanıma susamıştı. Üçüncüsü, ona koşulsuz ve geri dönülmez biçimde aşıktım. Bir insan olan Isabella Swan ve vampir olan Edward Cullen'in macera dolu ve ölümüne aşkın öyküsü. Elden bırakılmıyacak bir kitap. 4...
  5. Alacakaranlık Serisinin Son Filminin Afişi

Alacakaranlık Serisinin Son Filminin Afişi

Bu konu; Twilight Breaking Down Part 2 afişi ve posteri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yayınlanan ilk bölümüyle tüm dünyada vampir filmlerine ilgiyi tekrar çeken Twilight serisinin son film afişi internette yayınlandı. Ülkemizde Alacakaranlık adıyla vizyonda gösterilen filmin başrollerinde Kristen Stewart ve Robert Pattinson rol alıyor. Filmin hayran kitlesi şimdi...

Sayfayı Paylaş