alacakaranlık | Melekler Mekanı FORUM - 01 Ekim 2016

alacakaranlık

Konu, 'Çöplük' kısmında pofuduq_she tarafından paylaşıldı.

1. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alacakaranlık resimleri
    [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Son düzenleme: 16 Nisan 2009
  2. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: alacakaranlık

bayıLıorm edwarDa :D :D

3. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Dört kitabı da okudum filmi de beş altı kere izledim bir süre bu dünyada değilmişim gibi yaşadım... :)

Perişan ettiniz beni...:laugh:

Resimler ve afişler çok hoş. Emeğinize sağlık...

alacakaranlık konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Alacakaranlık

Yarı karanlık görmek işlerin yakın gelecekte düzelmesine, sıkıntılı günlerin geride kalacağına delalet eder.
  2. Alacakaranlık filmi fragmanı izle

alacakaranlık fragmanı türkçe alacakaranlık türkçe fragmanı fragman fragman filminin Annesiyle birlikte Phoenix’te yaşayan Isabelle “Bella” Swan, annesinin başka bir adamla evlenmesi üzerine babasının yanına Washington’ın Fork kasabasına taşınır. Edward ise, küçük kasabasında yıllardan beri ailesiyle yaşayan bir vampirdir. Uzun süre vampir kimliklerini saklamış olan aile, insan kanı...
  3. Alacakaranlık - Twilight Filmi

alacakaranlık resmi web sitesi alacakaranlık resmi sitesi web cd fiyatları Alacakaranlık - Twilight Isabella, babasıyla birlikte yaşamak üzere küçük bir kasabaya taşınır. Burada bir vampir olan Edward ile tanışır. Edward’ın uzak durmaya çalışmasına rağmen birbirlerine aşık olurlar. Ancak herşey kasabaya gelen 3 göçebe vampir ile değişir. Aaron Blaise ve Robert Walker’ın yönettiği...
  4. Alacakaranlık

Alacakaranlık-Stephenie Meyer Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi, Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi, onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim için bu vampir yani benim kanıma susamıştı. Üçüncüsü, ona koşulsuz ve geri dönülmez biçimde aşıktım. Bir insan olan Isabella Swan ve vampir olan Edward Cullen'in macera dolu ve ölümüne aşkın öyküsü. Elden bırakılmıyacak bir kitap. 4...
  5. alacakaranlık twilight fan club

Isabella Swan Washington'ın, yağmurun hiç dinmediği küçük kasabası Forks'a taşınır. Bu şimdiye kadar aldığı en sıkıcı karar gibi görünmektedir. Fakat gizemli ve çekici Edward'la tanışması hayatını heyecanlı ve tüyler ürpertici bir hâle sokar. Edward şimdiye kadar, içinde yaşadığı küçük toplulukta vampir kimliğini saklayabilmiştir. Ancak artık kimse güvende değildir, özellikle Edward'ın en çok...

Sayfayı Paylaş