gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Alacakliya Verilecek Nüsha:

Konu, 'İcra ve İflas Hukuku' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Madde 64 - (Değişik madde: 03/07/1940 - 3890/1 md.) İtiraz, alacaklıya mahsus ödeme emri nüshasına kaydedilir. İtiraz vakı olmazsa bu husus dahi işaret olunur.

Bu nüsha itirazdan sonra veya itiraz müddetinin bitmesi üzerine alacaklıya verilir.

Alacakliya Verilecek Nüsha: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cezanin şiddetli Verileceği Haller :

Cezanin şiddetli Verileceği Haller :

Madde 176 - Cezayı hafifleten sebepler mevcut olmadığı surette ceza şiddetli verilir.
  2. msnde düşenlere verilecek cevaplar :)

msnde düşenlere verilecek cevaplar :)

İnşallah bidaha düşmeşsin +düşenin dostu olmaz ama ben senin dostunum -saol kardeşim allah kimseyi düşürmesin Allah düşürtmessin tekrar gittin farkındamısın özelliklemi yapıyorsun bunu telekomun geleceğine bir mumda sen yak bune ya girip çıkıyosun oyuncak ettin ha msn +yok ben düşüyorum bu tedaşla telekom ortak galiba -benimle konuşmak istemiyorsan yüzüme söleyebilirsin hayri...
  3. Bilene +750 rep verilecektir.

Bilene +750 rep verilecektir.

4. Murat Neden İntahar Etmiştir ? Not: Bu sorunun cevabı arkadaşlarım, komik bir cevap şimdi oturup araştırıpta gerçek ihtahar sebebini yazmayın şimdiden söyleyeyim. Yine bunada yönetimden kimse katılamaz :D:D ( Zaten 4. murat intaharda etmedi sadece isim güzel olsun diye öyle yaptım şimdi gelip intahar etmemiştir de demeyin. Komik cevabı bulun +750 repi kapın ) :dil:
  4. tabletler ne zaman verilecek?

tabletler ne zaman verilecek?

tablet ne zamn verilecek ihaleyi yapmadılar mı 9. ayında şimdi verilme kararı alınmadı mı
  5. Türkiye Komedi Ödülleri Verilecek

Türkiye Komedi Ödülleri Verilecek

türkiye komedi ödülleri 1.türkiye komedi ödülleri Sevgili melekler, çok yakında Türkiye Komedi Ödülleri adı altında komedi dalında başarı sağlayanlara ödüller verilmeye başlanacak. Başlı başına yetenek ve ince zeka isteyen komedinin ve komedyenlerin hak ettikleri şekildedaha anlaşılır olması, profesyonellerin ödüllendirilirken, amatörlerin de keşfedilmesi amacıyla 1. Türkiye Komedi...

Sayfayı Paylaş