gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alan

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir uçak alaninda uçak beklediginizi görmek, uzak bir yerden bir yolcunuzun gelecegine veya bir haber alacaginiza isarettir. Bir yorumcuya göre alan yürekle de tabir edilir. Bir alanin bos olmasi kedersiz ve sikintisiz bir insan oldugunuza; alanin uçaklarla dolu olmasi, bu rüyanin aksi ile yorumlanir.

Alan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dağılım Alanı

Dağılım Alanı

Dağılım alanı, bir serideki en düşük ve en yüksek gözlem arasındaki değişkenliktir. Bu, bir serideki gözlemlerin kapsamını ve değişkenliğini belirtir, ama diğer yöntemler daha çok tercih edilmektedir — örneğin Standard Sapma - Standard Deviation (bkz.). Dağılım alanı, bir ölçü aracı olarak, münferit gözlemlerin frekansı konusunda bilgi vermez ve ortalamadan uzak tek gözlemler bulunduğu zaman...
  2. prizmanın alanı?

prizmanın alanı?

Bir dikdörtgenler prizmasının üç boyutunu (boy, en, yükseklik) oluşturan üç farklı sayının üçü de asal sayıdır. Bu prizmanın hacmi üç basamaklı bir sayıyken, toplam yüzeysel alanı (altı yüzünün alanı) 4 basamaklı bir sayıdır. Prizmanın boyutlarını bulunuz. (Bilindiği gibi asal sayılar kendisinden ve 1?den başka hiçbir sayıya tam olarak bölünemeyen sayılardır: 2, 3, 5, 7, 11, 13, .....)
  3. aşılama yapanların paylaşım alanı

aşılama yapanların paylaşım alanı

aşılama yapan arkadaşlar aşılama da hangi ilaçları kullandınız . kaç ayda hamile kaldınız paylaşalım
  4. eğitim  alanı

eğitim alanı

eğitim alanındaki sivil toplum kuruluşlarının yaptığı araştirmalar
  5. Alan Diyeti Hakkında Bilgiler

Alan Diyeti Hakkında Bilgiler

alan diyeti, alan diyeti nedir, alan diyeti hakkında Sevgili melekler, her geçen gün yeni bir diyet listesi hayatımıza giriyor. Dünyanın en iyi ve en etkili 8 diyet listesi arasına girmeyi başarabilen alan diyeti Dr. Barry Spears'ın geliştirdiği bir beslenme düzenidir. Bu sayfamızda alan diyeti ve yapılışı hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Beslenme düzeninde neredeyse yüzde 40...

Sayfayı Paylaş