gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Alanya'da Bulunan Melekler Okuyun Lütfen!

Konu, 'Gebelik' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler ben Alanya'ya yeni taşındım ve bilenler biliyor 3 yıldır bebek özlemi çeken bir bayanım burada gidebileceğim iyi bir kadın doğum uzmanı biliyor musunuz? Bilenler lütfen cevap yazabilir mi? Belki bebek özlemimi :cry:dindirebileceğiz:bebiss: şimdiden teşekkürler...

2. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Rabbim yar ve yardımcın olsun cnm inşallah vesile olucak doktoru bulur hayırlısıyla minik mucizene kavuşursun canı gönülden istiyorum

sılam_nisa bunu beğendi.
  3. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    canımsın ya Allah razı olsun sizlerden dağıldığım anda toparlanmama destek oluyorsunuz güzel Allahım sizlerin mutluluğunuzu ve huzunuzu daim etsin inşallahhhh! inşallah vesile olur canım :kiss:

Alanya'da Bulunan Melekler Okuyun Lütfen! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen Okuyun,

Lütfen Okuyun,

silahsız 33 erimizin şehit edilişi LÜTFEN BU İSİMLERİ BAŞTAN SONA KADAR OKUYUN LÜTFEN.... İbrahim ERTEN (Konya) Mustafa YILMAZ (Konya) Erkan KAÇAN(Konya) Mevlüt ÖZKAN (Konya) Hilmi ŞAHİN (Konya) Ali ARAR (Konya) İlyas UYAR(Konya) Hüseyin ÇELİK (Denizli) Ahmet APAK (Denizli) Ercan ÇOBANOĞLU (Denizli) Mustafa KOÇANOĞLU (Denizli) Baki UMUTLU (Denizli)...
  2. Okuyunuz lütfen

Okuyunuz lütfen

Konu: OZELLIKLE SONUNU OKUYUNUZ LÜTFEN Sadece bu sabah için, içimden aglamak geldigi halde yüzünü gördügümde gülümseyecegim. Sadece bu sabah için, ne giymek istediginin seçimini sana birakacagim, gülümseyerek ne kadar yakistigini söyleyecegim. Sadece bu sabah, çamasirlari yikamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gidecegim. Bu sabah bulasiklari lavaboda birakip, bulmacanin...
  3. lütfen okuyun

lütfen okuyun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

Öncelikle lütfen uzun ama okuyun çok ihtiyacım var bunalımdayım:(( siteye yeni üye oldum. Aylardır içimi sıkan durumumu sizlerle paylaşmak istedim. Geçen nisanda tanıştık onunla önceden hep bana bakıyordu zaten de çok yakışıklıydı ben de çok etkilenmiştim bir gün kantinde otururken yanımdaki arkadaşım gidince yanıma geldi ve tanıştık dersten sonra da oturup konuştuk. Rüya gibiydi çok özel, çok...
  5. Gebelik Düşünüyorum Diyen Meleklerimiz Lütfen Okuyun

Gebelik Düşünüyorum Diyen Meleklerimiz Lütfen Okuyun

hamilelik düşünenler ne yapmalı hamilelik düşünenler Sevgili melekler, yakın vadede gebelik planları yapıyorsanız artık bir jinekoloğa görünmenizin vaktidir. :) Size tavsiyemiz gebe kalmadan önce jinekoloğunuza gitmeniz ve gebelik öncesi yaptırmanız gerekn tetkikleri yaptırmanızıdr. Bu yazımızda hamilelik düşünenler ne yapmalı sorusunun cevabını arıyoruz :) Gebe kalmayı yakın zamanda...

Sayfayı Paylaş