gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

alaska

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

MALZEMELER ½ kg süt 3 çorba kaşığı un
    1 yumurta
    1 vanilya
    3 kaşık kakao
    12 çorba kaşığı şeker
    1 yemek kaşığı margarin

HAZIRLANIŞI
    Tüm malzemeyi karıştırın, muhallebi gibi pişirin. Piştikten sonra margarinini ekleyin ve tekrar pişirin. Borcama döküp buzluğa koyun.

alaska konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alaska Malamute Cinsi

Alaska Malamute Cinsi

malamut bakımı alaska kurdu bakımı Malamute, Alaska'nın Pasifik kıyısında bulunan Malamute Eskimolarının kızak köpeğidir. Kutup kurtlarından türetilmiştir. Kanada yoluyla Avrupa'ya yayıldıktan sonra, cins köpekler arasına girmişlerdir. Bunlar da diğer kızak köpekleri gibi çok ağır yükler çekerler. Sağlam gövdeli ve ağırdır. Kulaklar kısa ve diktir. Renkleri Kurt renklerinde, siyah ve...
  2. Tarihe damgasını vuran Alaska depremi

Tarihe damgasını vuran Alaska depremi

alaska depremi Tarihe damgasını basan en büyük depremlerden biri Alaska'da yaşandı.Birçok can ve mal kaybı olan Alaska depremiyle ilgili sizlere bilgileri ve depremin yol açtığı bazı resimleri paylaşmak istiyorum Alaska’da Alaska’yı ve batıdaki Yukon Bölgesi'nde etkili olan 9.2 büyüklüğündeki depremde, 125 kişi hayatını kaybetti, 311 milyon dolarlık hasar meydana geldi.Alaska depremi...
  3. Alaska malamutu

Alaska malamutu

Alaska malamutunun özellikleri,boyu,kilosu,neler yaptığı,sibirya kurdu ile arasındaki farkları sizlerle payalasıyorum. İsmi: Hera Arkadaşlar bu benim beslediğim alaska malamutu bir diğer adıyla alaska kurdu,çok cana yakın ve çok akıllı bir köpekti ama biraz büyümeye başlayınca komşular havlamasından rahatsız oldular bizde onu daha rahat yasayabileceği bir yere verdik. Özellikleri:...

Sayfayı Paylaş