gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alay (askeri)

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Ordu.Rüyada bir alaY asker görmek sıkıntıların sona ereceği ve kişinin hiç ummadığı bir olay sayesinde kendine gelecek demektir. Rüyanizda asker olarak bir alayda egitim görmekte veya subaylik yapmakta oldugunuzu görmek, büyük bir hükümet adami tarafindan yardim ve iyilik göreceginize; bir alayda bir geçit töreninde bulundugunuzu görmek, kafile halinde bir baska memlekete gidip ticaret konusunda anlasmalar yapacaginiza veya çocugunuzu bir üniversiteye veya bir liseye yazdiracaginiza isarettir. Bir askeri birlikte en önde bayrak tasidiginizi görmek, yasadiginiz yerde ün sahibi olup, adinizin unutulmayacak bir sekilde taninacagina delalet eder.Rüyada alay görmek, gün içersinde işinizde bir aksilik olacağına, kendinizi alay içinde görmek, iş hayatında büyük bir zarara uğrayacağınıza, cenaze alayı görmek, aileye felaket geleceğine, kötü bir haber alınacağına, düğün alayı görmek, aile fertlerinin artacağına, işte sürekli kâr edileceğine, mutlu bir ihtiyarlık geçirileceğine, askeri alay görmek, çevrenizdeki dostlara güvenilmeyeceğine, zarar görülebileceğine ve iftiraya kurban gidilebileceğine işarettir.

Alay (askeri) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  2. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  3. 57.Alay

57.Alay

Resimdeki sancak, Çanakkale Savaşı’nda son erine kadar şehit olan Kahraman 57nci Alay'ın Sancağıdır. Hâlen Melbourne-Avusturalya müzesinde sergilenmekte olan sancağın tanıtım plâketinde şöyle yazmaktadır: "Bu Alay Sancağı Gelibolu savaş alanından getirtilmiştir, ama esir edilmemiştir. Türk Ordusu'nun geleneklerine göre bir alayın sancağı, alayın son eri ölmeden teslim edilemez. Bu...
  4. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...
  5. Alay Komutanı tutuklandı

Alay Komutanı tutuklandı

Hakkında tutuklama kararı çıkarılan Eskişehir Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Recep Gençoğlu, uçakla götürüldüğü Eruzurm'da hakim önüne çıkarıldı. Öğleden sonra saat 14:30'da 3 hakimin hazır bulunduğu 2'inci Ağı Ceza Mahkemesi'ne çıkarılan Kıdemli Albay Recep Gençoğlu'na, hakkındaki suçlamalar okundu. Ergenekon örgütüne üye olmak ve irticayla mücadele planını hayata geçirmek için...

Sayfayı Paylaş