gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Alayına isyan nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

alayına isyan nickleri alayına isyan msn nickleri nickler arkadaşa sözleri sözler Bu alem vefasız ama sen yinede delikanlı yüreğini bozma arkadaş
    Sana özel en delikanlı aleme isyan eden nickler

ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM

VARSA KADERINDE TECAVUZE UGRAMAK CIRPINMAYI BIRAK ZEVKINE BAK

ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM

BIRGUN ALYAZMALI SELVI BOYLUM BIR YARIM OLURSA ANAMA BABAMA BAKTIGIM GIBI BAKARIM FAKAT DUDAGINDA RUJ ARDINDA PUST VARSA ANAM AVRADIM OLSUN BEN ZIN DOKER YAKARIM

BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM

konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende AğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim

KAN GöRMeK iSTiO GöZLeRiM.yA aKMaLı BeNDeN yADa aKıTMaLıYM BiRYeRLeRDen.ÖLüM iSTio BeDeNiM.yA öLMeLiYiM yAdA öLDüRMeLiYM RuHSuZ BeDeNLeRi.ÇıĞLık iSTio KuLaKLaRM.yA aTMaLı DeRNDeN yAdA aTTıRMaLı DeRiNLeRDN...

KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!

sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

Yalanlamak ve reddetmek için okuma!
    İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma!
    Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma!
    Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku!

HESABI SON LOKMAYI YİYEN DEĞİL SON SÖZÜ SÖYLEYEN ÖDER...

Üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

--------------------------------------------------------------------------------

ben hıc kımse ıcn hayal kırıklıgına ugramadım cunku hıc kımse ıcın hayal kurmadım

VARSA KADERINDE TECAVUZE UGRAMAK CIRPI9NMAYI BIRAK DA KEYFINE BAK

SIGARA VE ALKOL INSANI YAVAS YAVAS OLDURUYORMUS ULAN ZAETN KIMIN ACELESI VARKI

GIR SITELERE PROFIL OLUSTUR SOLE ULAN RUHUN KAC KURUSTUR

DELIKANLI ADAM SIYAH GIYER BEYAZ ICER

SOKAKTA GEZIYOR BIR DELIKANLI ESRAR CEKIYOR GOZLERI KANLI OYLE BIR SEVDIGI VARKI ALLAHINA KADAR SEVDALI

YIGIDE MEKAN SORULMAZ

BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM

BENIM ADIM EZANLA BASLADI SELAYLA BITER ISTEYENE DEGIL ALYINA GIDER

ELIMIZDE 3-5 JILET YARASI BIR KAHPENIN HATIRASI SEVDIKTE NE LDU EFES PILSEN ZENGIN OLDU

BIR GECEDE SEVDIM SENI BIR GECEDEDE UNUTURUM

BENIM RAHAT EDEMEDIGIM YERDE KİMSE ISTIRAT EDEMEZ

ULKUCU SEFERDE BASKA MECRALARDAN AKMIS IRMAKLARIN SUYUNDAN ABDEST ALMAZ LIYAKAT VE SADAKAT NEDIR EN IYI ULKUCU BILIR

AGLAMAKTAN YASMI KALDI GOZLERIMDE DAMLAYACAK BU HALIMDEN ANLAMYAN OLUNCEMI ANLAYCAK

SAHA KALKMIS BIR ATA ELBET MEYDAN YARASIR SIZLERE RAHAT KOLTUK BANA ZINDAN YAKISIR

SENI KALBIME GOMDUM BENDEMI ISE TAS DUVARA

ENTEL DEGILIZKI MANITAMIZ OLSUN CADDELI DEGILIZKI ARABAMIZ OLSUN BIZ ZONGULDAKLIYIZ BIRAKINDA FARKIMIZ OLSUN

ZONGULDAKTAN FERMAN GELDIKTEN SONRA AMERIKADA OLSAN BILE KELLEN GIDER

BURASI ZONGULDAK FERMAN GEREKMEZ DELIKANLI YUVASIDIR CAKALLAR GIREMEZ

Alayına isyan nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsyan

İsyan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. isyan

isyan

Rüyada bir isyanı görmek, rüyayı görenin kısa zamanda arkadaşlarının kendisi hakkında yaptığı dedikodulardan haberdar olacağına yorumlanır. İsyan Rüyada isyan çıktığını gördüyseniz, birçok hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Yakın bir arkadaşınızın ölüm haberini almanız da mümkün.Kişi rüyasında isyan ederse, kendi karar verdiği bir konuda sesini duyurur, ilgi toplar ve başarı kazanır.
  3. sevgiliye isyan nickleri

sevgiliye isyan nickleri

isyan nickleri sevgiliye isyan sözleri kaşar sevgiliye sözler kaşar nickleri gider sözler Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini ……. BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin...
  4. İsyan nickleri

İsyan nickleri

isyan nickleri isyan nickleri 2010 sözleri 2010 sözleri facebook okula Bazen hayatta kimi zaman rest çeker herkese herşeye isyan edesimiz gelir işte bu isyanları dile getiren nickler buyrun arkadaşlar=) Çok Konuşuyorsunuz,ß0ş K0nuşuyorsunuz ! Ne Alayına Giderim Ne Kralına ßi Durum Olursa Alayıda Ayağıma Gelir Kralda KıyMeT ßiLméYén KaLßé SévGim HaRaM,YoLuNu ßéKLéYip GéLméYéNé...
  5. isyanım...

isyanım...

Aşkıma İsyan....... İşte ben sensiz geçen bir güne daha merhaba diyorum. Tadı yokki bir somun ekmeğin,suyun, Soluduğum havanın, Tadı bile yok ne şekerin ne tuzun. Yokki sevenim, Ben çiçekleri bile sevemem korkarım dikenlerinden. Yaşamımdaki aşkı, İçemedim ki o duyguyu acımı tatlımı. Sabır, sabır çektikçe ufalanır parçalanır yüreğim... Beni bugün benimle bırakın acılarımla, Tükenip giden...

Sayfayı Paylaş