gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Albert Einstein Biyografisi Aynştayın :)

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Albert Einstein Biyografisi

Albert Einstein Biyografisi hayatı hakkında bilgiler lazım bana baktım bulamadım lütfen bana yardım edin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Albert Einstein Biyografisi Aynştayın :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Albert Einstein

Albert Einstein

Einstein, Galilei ve Newton ile birlikte üç büyük bilim dehasından biridir. Üçü için de efsane, gerçeği gölgede bırakmıştır. Özellikle Einstein'ın yaşamı efsanelerle doldurulmuş ve bunlar onun yalnız bilgin ve kamuya mal olmuş adam ünüyle beslenmiştir. Resimleri ünlü tablo La Gioconda'da olduğu gibi yerli yersiz basılmış; haksız olarak atom bombasının babası sayılmış ve ünlü E = mc2 formülü...
  2. Albert Einstein İngilizce Biyografisi

Albert Einstein İngilizce Biyografisi

albert einstein albert einstein ingilizce biyografisi Aşağıda ki makalede ünlü bilim adamı Albert Einstein'ın İngilizce biyografisini bulacaksınız melekler :) Albert Einstein was born in Germany in 1879. He enjoyed classical music and played the violin. One story Einstein liked to tell about his childhood was of a wonder he saw when he was four or five years old: a magnetic compass. The...
  3. Albert Einstein kimdir biyografisi

Albert Einstein kimdir biyografisi

Albert Einstein hayatı Albert Einstein hakkında bilgiler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda "Albert Einstein kimdir?" diyen misafirlerimizin sorusunu yanıtlıyor ve sizlere ve ilgili tüm arkadaşalrımıza Albert Einstein biyografi bilgilerini aktarıyoruz. Modern fiziğin kuramlarının oluşmasında büyük katkıları olan Albert Einstein'nın en bilinen teorilerinden biri İzafiyet...
  4. Albert Einstein Biyografisi

Albert Einstein Biyografisi

Albert Einstein Hakkında, Albert Einstein Biyografisi, Merhaba Sevgili Melek'ler. bu yazımızda Albert Einstein hakkında bilgi isteyen misafirlerimiz ve siz sevgili üyelerimiz için Albert Einstein'in biyografi bilgilerini paylaşıyoruz. Albert Einstein Doğum Tarihi:14 Mart 1879 Vefat Tarihi :18 Nisan 1955 Albert Einstein. Yahudi asıllı Alman teorik fizikçisi dir...Einstein Almanya’nın Ulm...
  5. Albert einstein

Albert einstein

Ya lütfen albert einstein'ın hayatını kısaca ingilizceyle bulabilir misiniz.......... Ben bulamadım..........

Sayfayı Paylaş